İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Lienscash.com + Bot 1000 Tıklamaya 1 € Ödeme Kanıtlı Gir İçeri !..

kingtibaba

0
Yasakli Uye
Reaction score
1
ben kullanıcağım fakat sen günde tahminen max ne kadar kazanıyorsun..
günlük proxi satan site var eğer iyiyse para ile alıcağım..

ilk dene kardeşim ondan sonra para ile al bence tavsiyem bana para iyi geliyor derim sana az gelir az geliyor derim fazla gelir :elleme

blade78

0
Yasakli Uye
Reaction score
7
aga şu sitenin frame kiiler şeyini nasıl önleriz yani sayfada surf yaparken surf sitelerinde hemen kendi sayfasına gidiyor bunu nasıl engelleriz..

shanke

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
refinden üye oldum hocam - shanke aynı isim

wicked

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
buda benim para sağol kardeş böyle birşeyi bizle paylaştığın için param bu kadar oldu bile
parag.png

wicked

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
02 Ocakta kayıt oldum kardeşim o günden bu güne bu kadar yaptım canım sıkıldıkça açtım programı hep açık değildi arada sırada iyi gelir para ben 1 tane programla yapmıyorum 3 tane 4 tane açıyorum

aston

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
buda benden olsun gerçekten çok tşk ederiz kardeşimm bu alttaki para yattıktan sonraki param
para1.png

buda diğerkinin ödeme kanıtı
97148596.jpg

poseidon0731

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
cok özür dileyerek soruyorum bu anasayfaya ne linki yazıyoruz anlamadım.ayrıca senin linkinden üye oldum programı banada werirsen sevinirim.site fransızca oldugu için pek bişey anlayamadım.lütfen yardımcı olun?

aston

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
pm atıldı kardeşim ayrıntısına kadar anlattım iyi kazançlar

shanke

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Utilisation d'autosurf strictement interdite. Interdiction de convertire un lien qui est déjà convertis que sa soit chez nous au chez d'autres cashlinks. Toute personnes ne respectant pas seront définitivement bannis !

Vos 10 Derniers liens

ne diyo hacı abi burda

aston

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Utilisation d'autosurf strictement interdite. Interdiction de convertire un lien qui est déjà convertis que sa soit chez nous au chez d'autres cashlinks. Toute personnes ne respectant pas seront définitivement bannis !

Vos 10 Derniers liens

ne diyo hacı abi burda

programın kullanılmasının yasak olduğunu yakalanan kişinin men edileceğini söylüyor herkesde yazıyor o yazı ama birşey olmaz korkmayın :tili:tili:tili

mustix68

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
niye bu konuda hep yeni üyeler var cok dikkatimi cekti 1-2 mesaj sayısı fazla.. geri kalan hep sey benim anlamadıgım kazanc 0,9455 € görünüo gelen para 8 € .. ..

aston

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
niye bu konuda hep yeni üyeler var cok dikkatimi cekti 1-2 mesaj sayısı fazla.. geri kalan hep sey benim anlamadıgım kazanc 0,9455 € görünüo gelen para 8 € .. ..

benimkini diyorsun galiba parayı çektim 8€ olunca o yeniden toplanan para 0.98 olan kardeşim bizde yalan yok burdan kazanan arkadaşlarda pm atarlarsa seviniriz

karahanli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Program iyi güzel kazandırıyor ama proxy sitelerinde virüs geliyor 3-4 € kazancam diye sitelerim den olamam ben kapattım programı 2 gündür format atıyorum bilgisayara.

poseidon0731

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bişey sorucam bu proxy checker ne işe yarıyor bende hata werdi?

poseidon0731

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
proxy finder ın görevi ne proxy checkerın görevi ne onu anlayamadım?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5