İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Lienscash ile İnternet'ten Para Kazanma ( Ödeme Kanıtlı )

dpoyraz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sitemiz bir link kısaltma sitesidir. Kısaltmış olduğumuz linkleri jingling adlı bot umuza ekleyerek kısa sürede para kazanacağız.

Siteye üye olduktan sonra panel kısmından Shorten e tıklayıp linklerimizi beyaz büyük boş alana yapıştırıp sağ altta yazan Convert tuşuna basıp kısaltıyoruz ya da üye girişi yaptıktan sonra anasayfadan kısaltabiliriz.

p3j7.png

Kısalttığımız linkleri jingling adlı programa ekliyoruz.

brgo.png

1.kısıma tıklayıp kısaltmış olduğumuz linkleri ekliyoruz.

2.kısımda ise avrupa hitlerini ayarlamak için tıklıyoruz.

0hoy.png

3.kısım Avrupa hitidir bizim için önemli olan kısımda burasıdır. Çin hitine ayarlar iseniz sayımlar olmaz.

4.kısıma tıklayıp işlemi bitiriyoruz.

- Sitede ödeme alt limiti 15 € dur. Ödeme alt limitine ulaştığınız zaman ödeme isteği yollayabiliyorsunuz.

- Paypala ödeme vardır.

- 1 € gibi bir kesinti almaktadır.

- Ödemeyi aldığınızda 30 gün içerisinde Paypal Hesabınızdan ödemeyi kabul etmelisiniz.

Ödeme Kanıtları

slzw.png

1.Ödeme

6cfx.png

2.Ödeme

iw0f.png

3.Ödeme

xub6.png

4.Ödeme

3ivb.png

5.Ödeme

7zfg.png

2sd8.png

6.Ödeme

xii3.png

bbhu.png

7.Ödeme

qUBbSn3.png

Jingling Programını Orjinal Sitesinden İndir : http://up.spiritsoft.cn/v3/jingling_834302.rar

Şifre : 123456

Refli Link : http://www.lienscash.com/?ref=7381

Refsiz Link : http://www.lienscash.com

Not : Dün ( 07.09.2013 ) tarihinde siteden yapılan duyuru ile ( Payments will be sent to the end of the month ) ödemelerin ay sonunda yapılacağı yazdı

turanakca

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
refinizle üye oldum 4 tane link kısalttım ekledım duzgun calısıyolar 2-3 dakıkada 1 rakamlar değişiyor.Yani ben 100 tane link kısaltsam o programa eklesem kısa sürede ödeme talebinde bulunabilecek düzeye gelirim sanırım.

edit: en fazla 5 tane eklenebiliyomuş.

dpoyraz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
refinizle üye oldum 4 tane link kısalttım ekledım duzgun calısıyolar 2-3 dakıkada 1 rakamlar değişiyor.Yani ben 100 tane link kısaltsam o programa eklesem kısa sürede ödeme talebinde bulunabilecek düzeye gelirim sanırım.

edit: en fazla 5 tane eklenebiliyomuş.

öncelikle refimden üye olduğunuz için teşekkür ederim. Programa link ekleme sizin bilgisayarınızın özelliklerine bağlı olarak değişir.Sizde 5 taneye izin veriyormuş ben genelde 2 tane eklemeden yanayım çünkü ne kadar çok eklerseniz internetiniz o kadar yavaşlar internet hızına bağlı olarak değişir paraların birikmesi

selcuktncl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
3030 tıka 1,1549 euro veriyor. çok zor 15 euroya ulaşmak. yada linkten linke fazlalık gösteriyormu. siz hangi linkleri eklediniz.

dpoyraz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
3030 tıka 1,1549 euro veriyor. çok zor 15 euroya ulaşmak. yada linkten linke fazlalık gösteriyormu. siz hangi linkleri eklediniz.

zor değil sabır gerektiren iş 1 günde 15 euro olmasını beklerseniz zor olur. linklerden farklılık göstermez işletim sisteminiz ile internet hızıyla alakalı farklılıklar gösterir. Ben genelde dosya upload sitelerini kısaltıyorum

selcuktncl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
upload sitelerini kısaltınca, upload edilen siteleri download ediyor mu. birde sizde kaç tıka kaç eura veriyor.

dpoyraz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
upload sitelerini kısaltınca, upload edilen siteleri download ediyor mu. birde sizde kaç tıka kaç eura veriyor.

bilmiyorum ediyor mu etmiyor mu. Upload sitelerine dosya upload etmediğim için bilemiyorum piyasada ki linkleri kısaltıyorum. ulkeye göre farklılık gösteriyor tr için 5 veriyorsa abd için 10 veriyor atıyorum.

selcuktncl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
tamam abd lerde farklılık gösteriyor. birde tr olsun fakat çok tıklanan olsun. devamlı açtığımız siteler mesela haber kanalları haber gazeteleri filan. birde link tıklama .çoğaldıkça sanırım cash parasıda yükseliyor.

dpoyraz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tamam abd lerde farklılık gösteriyor. birde tr olsun fakat çok tıklanan olsun. devamlı açtığımız siteler mesela haber kanalları haber gazeteleri filan. birde link tıklama .çoğaldıkça sanırım cash parasıda yükseliyor.

yani tıklama arttıkça para çoğalıyor

dpoyraz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

wampirrr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Çok link ekledim ve internet gerçekten yavaşladı acaba silme işlemi yada link kaldırma işlemi nasıl gerçekleşiyor ?

dpoyraz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Çok link ekledim ve internet gerçekten yavaşladı acaba silme işlemi yada link kaldırma işlemi nasıl gerçekleşiyor ?

evet fazla link eklerseniz yavaşlatır netinizi

programda yesil renkte olan bir yer var arada kırmızıya dönüyor onun sağ tarafında ki 2. yazıya tıklayın oradan kalkar linkler

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5