İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

LnwServers kesintisiz hizmet ! sınırsız destek ! :S

hostturka

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bundan 2 ay önce lnw servers la çalışmaya başladık ve hikayemiz başladı..... Remzi denen dolandırıcının müsterilerinden dim adam tüyünce aynı gün hemen lnw ile iletişime gectik sitelerimizi lnw ye taşıdık ama o günden sonra siteler 2 gün acık 3 gün kapalı .... Gökhan la ilk önce 6 gb reseller olarak anlaştık bizi bi sunucuya attı cpanel ler kapalı ... Sonra ben size server vereyim dedi bilirsiniz 3 öde 4. bedava amd ler tamam dedik bu sefer amd 2600 dedi celeron sunucu geldi almanya dedi hollanda geldi bunlarıda gectim sunucular 4 günde zar zor taşındı ... Ve kesilmeler hala devam müşteri bulamıyorum sunucularda kesinti yüzüne dedik sen bize cift işlemci reseller ver oke dedi 180 ytl ücretini hemen gönderdim 10 gb reseller veriodu güya sonra opterona gecirdi bizi neymiş hata veriyormuş yine kesintiler sonra yine başka bi server cift işlemci anlaşırsın bize verdiği sunucuya bak bu seferde p4 3 ghz 256 ram güler misin ağlar mısın .. Neyse dedim kesinti olmasın diye kabul ettik ve sonuc dün sabah 10 dan itibaren sunucuya erişim yok ve 24 saat dile kolay düşünsenize 24 saat boyunca 50 60 tane sitenin kapanması ne demek müşterilerim sürekli arıyorlar haklılar tabikide " bu işten ekmek parası kazanmak isteyenler var gökhan bunu unutma sitelerin şu anki zararlarını düşünemiyorum " iletişime gectiniz mi derseniz zaten dün bir başlığım vardı yaklaşık 20 30 tane mail attım ve dün sabahtan beri sürekli arıyorum tele hic bir cevap yok bi kere 2 kere düştü onlarda da yok yarım saat dedi yok 15 dak ama hala yok !

Evet herşey bu yorumu size bırakıyorum ben ilk değilim sonda olmayacam ....
Çözüm sizce ne !

emuzzik

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aynıları bizimde başımızdan geçiyor bilmiyorum ne yapacağız...

zahir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
geçmiş olsun :(

Umarım probleminiz biranevvel düzelir,

hostturka

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
24 saat boyunca müşterilere ne cevap verebilirsiniz düşünün bundan önce de bi kere 3 gün kapalı kaldı bu server ya yarım saat kesintisinde insanlar arıyor 24 saat ne demek !

D

DiziEvi

Misafir
benimdekapalı hemen hmen 24 saatir gece halledecez demişlerdi ama YOK müşteriler hesap soruyor bi yandan ulasamıyorum diger yandan delircem yani

Y

ysf

Misafir
Lnw servers sistesinden bir aciklama

* Geçen haftadan itibaren gvhostta bulunan sunucularimiz bize haber verilmeksizin kapatilmistir.(Toplam 10 tane sunucu bulunuyordu.)Daha sonra her sunucunun 15 mbit i geçtigi ve tanesi icin 1300 $ odememiz gerektigi söylendi.Burda sunuculari olan arkadaslarin zaten bundan haberi var ve gereken islemler tamamlanarak yeni sunuculari onlara teslim edildi.Fakat birkac musterimizin elinde yedekleri bulunmadigi icin, sunucularin bandwith ucreti odeyerek actirmaya calistik fakat gonderdigimiz ucretin yeterli olmadigi ve geri kalan ücretinde yatirilmasi gerektigi soylendi.Ve bu tutar suan da 11740 $, yapilan dupeduz dolandiricilik, bu firma hakkinda gerekli yasal yollara basvurulmustur.Yapilacak/Yapilan olan islemler :

* Musteri olarak devam etmek isteyen kullanicilara 1 ay ucretsiz servis kullanim hakki verilmistir.

* Yedekler yuklenmistir. ( Kendilerinin aldigi yedekler, LNWServers herhangi bir sunucuda bulunan dosyalardan sorumlu degildir, musteri dosyalarini kendisi backup yapmalidir.Ve bunu yapmaniz icin size ftp account verilmisitir.)

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
Cümleten geçmiş olsun dicem ama daha sonuç yok ortada.Yedeklerinizi düzenli alın hosting sektöründe bu tür işler olağan hala geldi.

zahir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hostturka' Alıntı:
www.hostturka.org

bizim kesinti sebebimiz server daki bakım sözde neymiş trojenler temizleniyor cpanel sürümü yükseltiliyor yaım saat sonra dedi sonra 15 dak dedi ve sonuc 24 saat + ...

Size gönderdim pm ile durumu umarım kapanan server larda değildir sizinkiside :(

L

LNWServers.com.tr

Misafir
hostturka' Alıntı:
Bundan 2 ay önce lnw servers la çalışmaya başladık ve hikayemiz başladı..... Remzi denen dolandırıcının müsterilerinden dim adam tüyünce aynı gün hemen lnw ile iletişime gectik sitelerimizi lnw ye taşıdık ama o günden sonra siteler 2 gün acık 3 gün kapalı .... Gökhan la ilk önce 6 gb reseller olarak anlaştık bizi bi sunucuya attı cpanel ler kapalı ... Sonra ben size server vereyim dedi bilirsiniz 3 öde 4. bedava amd ler tamam dedik bu sefer amd 2600 dedi celeron sunucu geldi almanya dedi hollanda geldi bunlarıda gectim sunucular 4 günde zar zor taşındı ... Ve kesilmeler hala devam müşteri bulamıyorum sunucularda kesinti yüzüne dedik sen bize cift işlemci reseller ver oke dedi 180 ytl ücretini hemen gönderdim 10 gb reseller veriodu güya sonra opterona gecirdi bizi neymiş hata veriyormuş yine kesintiler sonra yine başka bi server cift işlemci anlaşırsın bize verdiği sunucuya bak bu seferde p4 3 ghz 256 ram güler misin ağlar mısın .. Neyse dedim kesinti olmasın diye kabul ettik ve sonuc dün sabah 10 dan itibaren sunucuya erişim yok ve 24 saat dile kolay düşünsenize 24 saat boyunca 50 60 tane sitenin kapanması ne demek müşterilerim sürekli arıyorlar haklılar tabikide " bu işten ekmek parası kazanmak isteyenler var gökhan bunu unutma sitelerin şu anki zararlarını düşünemiyorum " iletişime gectiniz mi derseniz zaten dün bir başlığım vardı yaklaşık 20 30 tane mail attım ve dün sabahtan beri sürekli arıyorum tele hic bir cevap yok bi kere 2 kere düştü onlarda da yok yarım saat dedi yok 15 dak ama hala yok !

Evet herşey bu yorumu size bırakıyorum ben ilk değilim sonda olmayacam ....
Çözüm sizce ne !

Makina Virüs Yemiş Bu Sebebden Dolayı DC Makınayı Kapatmıs Kendisi İlgileniyor Bizde Onlardan Bilgi Bekliyoruz Bu Konuda. Sınavlar Dolayısı İle 2 Günlük Bir Boşluk Oldu Bugunden İtibaren Bu Boşlugu Kapatacagız. Kusura Bakmayınız Anlayışınız ve İlginiz İçin Teşekkür Ederim.

Mack

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
bunu herzaman yapıyorsunuz...

bizim yedekleri söz verdiniz 3 ay olcak nerdeyse hala verceksiniz.

Bumu hizmet anlayışınız....

L

LNWServers.com.tr

Misafir
Mack' Alıntı:
bunu herzaman yapıyorsunuz...

bizim yedekleri söz verdiniz 3 ay olcak nerdeyse hala verceksiniz.

Bumu hizmet anlayışınız....
Saygıdeğer Mack.

Bizimle çalışan bir firma var Adını vermek istemiyorum. Sende bu firma ile çalışıyorsun. Firma DC ye mail yazıyor küfür içerikli DC makınayı kapatıp HDD yi Çıkarıyor. ve Sen Firma yerine bana geliyorsun bende sana elimden geldigince yardımcı oldum. bunuda çok iyi biliyorsun Normal şartlarda çalıştıgın firma ile bu sorunu cozmen gerek. Bu konuda normal şartlarda yapılacak birşey bulunmamaktadır.
Teşekkür ederim.

zahir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
LNWServers.com.tr' Alıntı:
Saygıdeğer Mack.

Bizimle çalışan bir firma var Adını vermek istemiyorum. Sende bu firma ile çalışıyorsun. Firma DC ye mail yazıyor küfür içerikli DC makınayı kapatıp HDD yi Çıkarıyor. ve Sen Firma yerine bana geliyorsun bende sana elimden geldigince yardımcı oldum. bunuda çok iyi biliyorsun Normal şartlarda çalıştıgın firma ile bu sorunu cozmen gerek. Bu konuda normal şartlarda yapılacak birşey bulunmamaktadır.
Teşekkür ederim.

Sanırım çalışıyordun demek istediniz :D

D

duyurbeni.com

Misafir
Türklerle çalışmıyacaksın kısacası bu . Yabancılarla çalış olsun bitsin ...

hostturka

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
LNWServers.com.tr' Alıntı:
Makina Virüs Yemiş Bu Sebebden Dolayı DC Makınayı Kapatmıs Kendisi İlgileniyor Bizde Onlardan Bilgi Bekliyoruz Bu Konuda. Sınavlar Dolayısı İle 2 Günlük Bir Boşluk Oldu Bugunden İtibaren Bu Boşlugu Kapatacagız. Kusura Bakmayınız Anlayışınız ve İlginiz İçin Teşekkür Ederim.

gökhan tamam anladık diyelim de bu kesinti ilk defa olmuyor ve şunu soruyorum sana sen bi tek beni bilirsin ama ben bir sürü müşteriyle ilgileniyorum ve hangi birine ne hesap verebilirim 24 saati gecik bir sunucunun kapatılması ne demek müşterilerden yemediğimiz laf kalmıyor bende bu olaydan hoşnut değilim tabiki sorunlar aramızda çözülsün ama sesimizi duyan yok ! o zaman buyur saat ver şu saatte acılıcak diye hep birlikte bekleyelim

D

DiziEvi

Misafir
gokhan bey ile kendi sunucum icin konustum sorun aksam halledilecek dedi + irlandadaydı bizim almanyaya tasıcaz dedi umarım bu akşam hiçbir sorun kalmayacak of of

L

LNWServers.com.tr

Misafir
zahir' Alıntı:
Sanırım çalışıyordun demek istediniz :D

Bir Hosting Firmasından Barındırma Hizmeti Almıs. Aldıgı Firmada Bizimle Calısıyor Firma Çalıştıgımız DC ye Küfür İçerikli Mail Atmıs DC makınayı kapatıp HDD yi Sokunce Musterisini Magdur Durumda bırakmıs ve direk bize yonlendirmiş.
teşekkürler..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5