İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Merhaba iyinet [Eif]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
...bla bla bla... Bir sürü dosya verirsiniz değişiklik yapılması gereken, bayanlar o dosyaları tek tek açıp içindekini değiştirirler, erkekler "bu dosyaları toptan değiştirmenin yolu yok mu?" diye düşünürler :)
Bu yüzden internet bayanların tekelinde olursa gıdım gelişmez :) Sabırlı bayanlar için 10mb hız da farketmez 256kb hız da..
Erkekler sayesinde gelişir, hızlanır sistemler. Bayanlarda bu sistemler üzerine dantel koyarlar.

oldu, çok da güzel oldu, kimse kimseye karışamaz, karışırsa da çok fazla karışmış olmaz, herkes dilediğini yapmakta özgürdür. Hadi hayırlı işler...

• Like
Reactions: Eif

Gazeteci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Merhaba Elif. Bu aralar bana da bazı sorularda çok yardımcı oldunuz. Her şey için tekrar teşekkürler!

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Teşekkür ediyorum :)

Bu arada bayan webmasterler bana yazmaya başladılar. Çok güzel bir şey. Yardıma ihtiyacı olanları her zaman beklerim :)
Merhaba. Yardıma ihtiyacım var. Karnım acıktı. Kek yap.

Not1: bayan değilim
Not2: kafamda gezinen bir proje var, oturmasını bekliyorum.

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Merhaba. Yardıma ihtiyacım var. Karnım acıktı. Kek yap.

Not1: bayan değilim
Not2: kafamda gezinen bir proje var, oturmasını bekliyorum.

Boş ver bu saatte kek yenmez. Yani seni düşündüğümden öyle diyorum, üşengeçlik kesinlikle sözkonusu değil :D

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
İyineti diğer forumlardan farklı kılan kişidir benim için Sayın Eif. Yada şöyle diyim forumda bulamadığım her türlü bilgide bıkmadan usanmadan cevap veriyor pm ile, başka foruma gidip konu açmama gerek kalmıyor. Bilmediği konularda bile araştırma yapıp yardımcı oluyor, iyki varsın üstadım :)

xgitarx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
Kesin html kodlarının arasına nakış falan örüyordur :D webmasterin erkeği bayanı olmaz, yemek tarifi değil ki bu :)

bayanların düşünce-zihin yapısı erkeklere nazaran daha farklı bu anlamda kastetmiştim, bayanlar daha dikkatli, detaycı, örneğin görsel-grafik anlamında dikkatlerini çeken renk seçimleri daha farklı olur ve bayan bir webmaster'ın ortaya koyduğu ürünler erkeklere göre farklılıklar içerir diye düşünüyorum. ama bayanlarla çalışmak zor.

• Like

webadresim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bayan webmasterlerin sayısı zannedilenin üzerinde. Bazı şirketler bayan webmaster aranıyor ilanı verirler. Yanlış anlaşılıyor bir çokları tarafından. Bunun bir nedeni bayanların sabırlı olmaları ve işleri sıkılmadan yapmalarıdır. Bir sürü dosya verirsiniz değişiklik yapılması gereken, bayanlar o dosyaları tek tek açıp içindekini değiştirirler, erkekler "bu dosyaları toptan değiştirmenin yolu yok mu?" diye düşünürler :)

Belki de erkekler arama & değiştirme işlemlerinde düzenli ifadeleri (regex) kullanmayı keşfetmişlerdir :)))

Şaka bir yana, hiç bir işin erkeği kadını olmaz.

Bir erkek harika ev işi & yemek vb. yapabileceği gibi bir kadın da erkeklerin yaptıkları işlerden kaba kuvvet gerekmeyenleri çok güzel yapabilir. İnsanların meraklarına, isteklerine, becerilerine ve başarma isteğine göre değişir. Sizin de bu işte bir çok erkekten daha başarılı olduğunuza inanıyorum.

• Like

alisan.yazgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Hoşgeldin ? Hoşgeldin ... ( Yaw nasıl hitap etsemki ? Abla mı Kardeş mi? )
Hoşgeldin Eif.

Dipnot: Namını N.Ö'den duydum. Çok yardımsevermişsin. :)

• Like

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Güzel yorumlarınız için çok teşekkür ediyorum arkadaşlar.

Yazıları okuyan "melek gibi insan" bir kanadı eksik izlenimine kapılmasın diye söyleyeyim, yorum yazanlar çoğunlukla arkadaşlarım :)

yuKKo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Forumda daha önce merhaba konusu açmadım. Herkesin bir merhaba konusu var sanırım, benim de olsun dedim, hem de gelen sorulara bu şekilde toptan bir cevap vermek istedim.

Üniversite mezunuyum. Asıl mesleğim turizmdir. Okul döneminde hep çalıştım. Web tasarımı ile tanışıklığım yıllar önce bir e-ticaret şirketinde başladı. Şirkete tercüman olarak işe girdim, site yapımı ilgimi çok çektiği için tasarım kursları aldım kısa sürede kendimi geliştirdim. Bir süre sonra terfi edip Bilgi işlem müdürü oldum. Bir süre bu görevde çalıştım.

Şirket kriz nedeni ile kapandıktan sonra kendimi bu konularda gerçek mesleğim olan turizme paralel olarak geliştirip ikisini bir arada yapmaya çalıştım. Çok sayıda web sitesi yaptım. Arama motoru optimizasyonu konusu ile yakından ilgilendim, bazı sitelerde editör olarak yer aldım...

Mantığım hep "...vay be adam neler yapmış" yerine "..hmmm güzel, nasıl yaparım?" oldu.

Çok fazla ayrıntıya girip kimseyi sıkmak istemem. Bilmenizi istediğim adım Elif değil, bana böyle seslenmenizin nedeni nickim olabilir. Onun da benim için farklı bir anlamı var. Bayanım ve Antalya'da oturuyorum. İyi derecede Rusça, İngilizce, bir derece de Almanca biliyorum. Yaş, isim ve benzeri konularda sorulara cevap vermiyorum. Ayrıca, özel konulara girmeyi ve kendimden bahsetmeyi sevmiyorum, sadece ilgi alanıma yönelik konularda paylaşım yapıyorum. (wm, tasarım, wp, joomla, seo, ppc ve diğer)

Sanırım bu kadar yeter.

Yardımıma ihtiyacınız olduğunda bana her zaman yazabilirsiniz.

Ekleme: msn kullanmıyorum.

Saygılar.

Guzel bir aciklama olmus.Bende sizi merak ediyordum.Bayan oldugunuzu bilmiyordum cok şaşirdim:eek:ha: simdi...
Turizm'den webtasarim'a geciş cok farkli bir uzmanlik...
nede olsa bizim memleketin kızı :gül:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5