İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Moderatör alımı yapılacaktır

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Antika

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
kemik yaşının önemli olduğu güzel ülkemde yaş sınırı önemli bence "iyineti çocuklar yönetiyo" denebilir, ayrıca konu açmakdan ziyade ön plana çıkmış kişilere teklif gitse daha iyi olurdu şahsi fikrimdir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
themaniac'ın Konularını Ve Düşüncelerini Beğendiğim Bir Kişidir..

themaniac Mod. Olursa Bize Daha Çok Yardımcı Olacağından Eminim

swit35

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
themaniac mod olursa bu işe daha da çok sarılacağından eminim.
Emir kardeşimize gelince,gördüğüm kadarı ile bu işi hak etmiş ama yaş sınırına takılmış.
Bence yönetim başvuru sonuçlarına göre belirli şahıslar için yaş konusunda esneklik gösterebilir (bu arada benim yaş sorunum yok,mod olma gibi bi isteğim de yok)
25-30 yaşında biri yerine 15 yaşındaki birisi bu işin hakkını daha iyi verecekse,yönetim bunu göz önünde bulundurmalıdır!

montecarlo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
themaniac dost forumda güvenilir ve yardımsever bir üyedir.Mod olması halinde foruma ve bizlere katkı saglayacagı kesin.

EmiR34

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
68
25-30 yaşında biri yerine 15 yaşındaki birisi bu işin hakkını daha iyi verecekse,yönetim bunu göz önünde bulundurmalıdır!

Bu yorumun çok hoşuma gitti. Bencede önemli olan bilgi ve saygı değilmi?
vBulletin hergün kuruyorum nerdeyse ve vBulletin hakkında bilgimde var. Bir arada kendi forum sitemide açtım 4-5 ay açık kaldı.
Ama fakat herşey yaş.:)

ata350

0
İyinet Üyesi
Reaction score
35
Arkdaşları sevinmeniz ve forumu bu bataktan kurtarmanız güzel , umarım alınan kişisel görevlerini düzgün yaparda , arada bir geldiğimizde temiz forum yüzü görürüz.

Fear

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
emir34 gerçekten bu görevi hakeden biri yaş sınırı kötü olmuş.

JebiaS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
themaniac 'ın yardımlarını çok gördüm umarım bu göreve seçilir hakettiğini düşünüyorum:zıpla

EmiR34

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
68
Emrah12'ye başarılar dilerim.
Umarım sıradaki kişi themaniac olur.

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Başlarınızda Loi gibi Turgay gibi Angelo gibi ve onların seçtiği değerli insanlar var kardeşler formunuzun kıymetini bilin inşa-Allah ...

Fear

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bende başvuru yaptım bakalım eski bir üyeyim uzun süredir online olamıyordum askerliğimden dolayı :) Artık burdayım.

Lanet

1
İyinet Üyesi
Reaction score
97
Hakedenler elbet hakettikleri yere bir müddet sonra gelirler. İyinet şu zamana kadar hakeden birisini asla görmezden gelmedi, gelmezde. Ama burada sayfalarca 1 kişiye destekte verilse, istenilen özelliklere sahip olmayan kişi-ler- yönetime giremeyecek.

İyi forumlar.

Lanet

1
İyinet Üyesi
Reaction score
97
Ben kimseyi göstermedim ya da işaret etmedim. Moderatör alimlarina ben bakmiyorum, ben sadece buradaki arkadaşlara ve bazi tepkilere istinaden bir post attim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5