İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Moderatorluk basvurulari

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
65
imzanin amaci kisinin kimligini belirtmesidir, iletisim icin email adresini veya site adresini verdigi bolumdur.
imza bolumunde isim, email ve site adresi gecebilir ve de kisa bir tanitim.

Ama imza alaninda reklam, detayli tanitim vb... seylerin yapilmamasi gerekiyor.
Ornegin sitenizi ekleyin denilmemeli, ornegin hizli sorunsuz bayhan mp3leri denilmemeli ...

imza sahibi webhosting yapiyorsa ornegin imza su sekilde olabilir:
------------------------------------------------------
Sirket adi ve emaili
webhistingci.com ucuz hosting

Ama su sekilde olmamalidir
------------------------------------------------------
Yillik 5 dolardan baslayan fiyatlarla sorunsuz ucuz hosting
1Gb Trafik 100Mb alan sinirsiz FTP
webhostingci.com kampanyalarimiz devam ediyor

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
65
Benim tercihim 1 site adresi.

Ama burda hepimiz webmasteriz, 2 sitenin sorun cikarmiyacagi kanisindayim.

usekes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya ben arada kaynamadım dimi? benim de mod. luk talebimi degerlendirmeye alicakmisiniz? en azindan olmazdsa hayır kardesim olmaz derseniz cok iyi olur. en azından degerlendirildigimi anlarim.

mp3arsivi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sizde biliyorsunuz ki o mesajda iyinetadmini küfür eden bi adam vardı hatırlatırım bilginize insan sonuçta kendini tutamayarak bişiler söylüyo..Sizin görüşünüze kalmış gerisi ben her dk foruma öyle mesajlar atacak birisi değilim

B

Bedavalar-Net

Misafir
Bir arkadasimiz saolsun moderatörlügümü engelledi,saglik olsun ne yapalim,insallah 1000 postta yeterli bilgi seviyesine geldigim görülür.

Ovetto

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27
Merhaba,

Web hosting bölümü için başvurmaktayım. Yüksek ziyaretçi girişine sahip olan eski Wardom forumlarında konuyla ilgili 1.5 yıl, eski HostBul forumlarında konuyla ilgili yaklaşık 2 yıl yöneticilik yaptım.

Gereği dahilinde, ilgili diğer tecrübelerimi, teknik konudaki seviyemi ve diğerlerini özel mesaj yoluyla iletebilirim.

Saygılar.

Hasan Özkan

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
65
moderator olmak icin degil ama imzanin gorunmesi icin odun vermen gerekiyor.

SeRSeRy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sanirim Bir Pruz kalmadi.. Webmaster Genel / Yeni Acilan Websitelerindede Gorev Alabilirim.. mumkun olursa..

F

fifasct

Misafir
Bende moderatör olabiliriim,isterim,uygun görsenüz.. :) İğneleyici mesajlardan sıkıldım hem :) Bilgi paylaşıyoruz tabii ki ama tüm mesajlar bilgilendirici olursa daha iyi olabilir tabii ki.

Saygılar.

B

Bedavalar-Net

Misafir
Ben ilk basvuranlardan biriyim ama nedense hep görmezlikten geliyorlar beni.Neden ben moderatör olamiyorum anlamadim.Sayin Admin aciklarsaniz eger sevinirim.

Mod olup olmamam o kadarda mühim degil ama sonucda aylardir buradayim insanin icinde bir burukluk oluyor,en azindan ufacik bir aciklama beni tatmin edecektir.

Saygilarimla

dll

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
bedavalar-net rumuzundan dolayi olabilirmi acaba?

B

Bedavalar-Net

Misafir
selam

Sanmam,bilgim yeterli degilmis galiba,yani foruma hicbirsey veremedim sanirim.Yok kizmiyorum kimse yanlis anlamasin,site sahibi karar verir,ister alir ister almaz.Gercektende yeterli bilgim oldugunu sanmiyorum ama böyle bir görevim olursa daha iyi motive olacagimi düsünüyorum birseyler ögrenme,arastirma konusunda..Bu sekilde de herkeze faydam olur + bos bir tenekede degilim.

selamlar

B

besiktaslim

Misafir
HTML DHTML XML Javascript - Web scripting
PHP ASP Flash Perl Phyton JSP ColdFusion Tcl
Webmaster Genel - Webmaster general discussion
işletim sistemleri - Operating systems
Projeler uygulamalar projects and applications
Visual Basic Delphi C++ Java - software development languages

bulardan herhangi birisi olabilir tabi görev verilirse...
gerçi herşekilde yardım ederim herkeze ama bi rütbede olsa fena olma :)

qbasicten başlayan uzuun bi programlama deneyimim var yaklaşık bi 6 senedir falanda webmasterlik yapıyorum

2 sene profesyonel çalıştım. artık uzaktan firmalara destek veriyorum nette yaklaşık günlük 10 saat :eek: kalıyorum. uygun görülürsek testi falan varsa bu işin girebilirim yani :D

M

malatyasporlu

Misafir
o zman bende isteyeyim fakat 1 kişiye verilecekse önce besiktaslim(beşiktaşlıda olsa :)) eğer izin verilirse bende isterim besiktaslim kadar program deneyimim yok fakat 98 den beri bende webmasterlik yapıyorum....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5