İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Moderatorluk basvurulari

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
B

besiktaslim

Misafir
malatyasporlu' Alıntı:
besiktaslim(beşiktaşlıda olsa :))
walla WhiteKey diye kullanıyorum buraya üye olurken öyle çıktı işte değiştiricem vaya bidaha üye olucam admine rica etsek yaparmı ? böylece rica etmiş olduk sanırım :)

M

malatyasporlu

Misafir
white key yapacağına besiktaslim kalsın daha iyi....

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
65
Bedavalar-Net' Alıntı:
Sanmam,bilgim yeterli degilmis galiba,yani foruma hicbirsey veremedim sanirim.Yok kizmiyorum kimse yanlis anlamasin,site sahibi karar verir,ister alir ister almaz.Gercektende yeterli bilgim oldugunu sanmiyorum ama böyle bir görevim olursa daha iyi motive olacagimi düsünüyorum birseyler ögrenme,arastirma konusunda..Bu sekilde de herkeze faydam olur + bos bir tenekede degilim.

selamlar
Bedavalar-Net, senin basvurun moderatorler arasinda tartisildi ve postaladigin bazi mesajlardaki sinirli tavrin nedeni ile onaylanmadi.
Ama bu ileride onaylanmiyacak anlamina gelmiyor.

B

besiktaslim

Misafir
onaylanıcak gibi bir başlık değil zaten bu akşama sileceğimi söylmiştim okunduysa eğer .ama dikkat edilmiştir heralde arada sizin moderatorlerdende katılım olduğu adsense zoraki tıklama konusu geçen yerde var sağlık olsun canım napalım :p

ters bişey yazmıyım diye mesajı 2 kez editledim yani bu kadar olur :)
ilerde oluruz belki diye tatlı bağlıyım konuyu

elmasgunes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
besiktaslim' Alıntı:
ama dikkat edilmiştir heralde arada sizin moderatorlerdende katılım olduğu adsense zoraki tıklama konusu geçen yerde var sağlık olsun canım napalım :p
Evet tekrar okuduğumda çok yanlış bir şey söylediğimin farkına vardım ve bundan dolayı zoraki tıklamaya karşı çıkmaya başladım. Sadece günün sitesi seçilme önerim devam ediyor.

B

besiktaslim

Misafir
yanlış anlama buda zoraki bi örnek aslında ama herkezin aklının kolayca kayabileceği bişey olduğu için arada butarz düşünme herzaman olabilir...
internetten para bölümünde ne konuşulurki bu konulara girilecektir illaki :)

heralde bayrağı benim taşımamam lazımdı :D neyse

B

Bedavalar-Net

Misafir
iyinetadmin' Alıntı:
Bedavalar-Net, senin basvurun moderatorler arasinda tartisildi ve postaladigin bazi mesajlardaki sinirli tavrin nedeni ile onaylanmadi.
Ama bu ileride onaylanmiyacak anlamina gelmiyor.

Ne diyebilirimki,benim sinirli bir tavrim hic olmadi,sadece bir defa tanitimini üstlendigim bir site vardi bu benim sitelerimden biri degildir,bu sitenin sorumlulugu kisa bir süreligine bendeydi ve bir arkadasimizin cikip karalama yapmasi üzerine bende bir karsi cevap verdim.Yani ne etliye nede sütlüye karismiycakmi moderatör olmak isteyenler.Bir haksizlik varsa her zaman karsisinda olacagim ama kesinlikle sinirli degildim.
Bu cevabimlada mod olma sansim kalmadi saniyorum ama suana kadar forumdaki arkadaslarla,webmasterle iyi anlastigimi söyleyebilirim.Zaten anlasilmayacak bir insan oldugumuda söyleyemem.Lütfen bazi arkaslar bu mod olayina takti bu filan demesin,ben aylar önce basvurumu yapmistim.Sonradan mod olan arkladaslar hic mi tartismaya girmedi hic mi sinirlenmedi,ama ben sinirlenmedim.Bu mod konusunu kapatiyorum kendi adima..

Saygilar & selamlar

Tuna

Majestic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar merhaba..

Bende İyinet Forumlarında Moderator olmak istiyorum.. Teklifimi değerlendirirseniz memnun olurum.. Günde yaklaşık 7-8 saat online oluyorum.. Forum tecrübem var.. Hatta kendime ait forumumum bile mevcut ama şu anda yazmıyorum buraya reklam olmasın sonuçta konumuz benim sitem değil.. Kullanıcılara nasıl yaklaşmam gerektiğini ve sinirlenmemeyi, arabulucu olmayı kendi forumum sayesinde yeterince öğrendim ve bu konuda sorun yaşamayacağımı sanıyorum.. Genelde ilgili olduğum konular webmaster kaynakları.. Internette Para, Güncel siteler ve Webmaster Köşesi.. Bu konularda arkadaşlara elimden geleni değil gerekeni yapmaya çalışacağım..

Başvurum kabul olur ya da olmaz ben herzaman paylaşım yapmaya devam edeceğim..

Herkese iyi paylaşımlar ve çalışmalar..

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Merhabalar bende Iyi.Net forumlarında moderator olmak istiyorum. Moderatorluk basvuruları adı altında actiginiz baslikta belirttiginiz sartlara uygun oldugumu dusunuyorum..
Zaten forumdaki mesajlarıma bakıldıgında ne derece seviyeliyim gorebilirsiniz. Cevabınız her ne olursa olsun (Olumlu veya Olumsuz) bilgilendirirseniz sevinirim.
Saygılarımla.

alicanorg

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Umarım hepiniz mod olursunuz :) Amaç paylaşmak eğer mod olduktan sonra paylaşım artçaksa ne mutlu bize. Yeterki yeni öneriler, yeni başlıklar hergün açılsın paylaşım hergün artsın. Bu foruma girmeseydim google adsense i bile bilmicektim. Türkiye olayını hele anca bir siteden görünce aa google reklam vermiş diyecektim. Paylaşan yardım eden herkese teşekkürler umarım herkes hakettiği yere gelir.

U

ulukislali

Misafir
Alican aynen. Sizler gibi profesyonel olarak bu isleri yapmasam da, burada ben de Google Adsense'de dahil, güzel seyler ögrendim. Gercekten güzel bir paylasim var.
Bir de benden herkese icten tesekkürler.
........................
www.berin.de

B

besiktaslim

Misafir
geçen sefer incelenmeyen başvurumu bende tekrarlamış olayım. yazı kalabalığı olmasın diye tekrar yazmıyorum bir gerideki sayfadaydı

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
65
Burada yaptiginiz moderatorluk basvurulari, zaman icinde moderator ihtiyacina gore degerlendirilmektedir.
Bu nedenle "incelenmeyen basvuru" diye birsey yok.
Basvurunuz bugun de incelenebilir 1 ay sonrada.
Moderator olmak isteyenler her halukarda lutfen buraya basvuruda bulunsunlar ve ozel mesaj atmasinlar.

Biz sizin basvurunuzu muhakkak inceleriz.
inceleme sonucunda size haber verilmeyebilir, bunu yapmamamizin nedeni ileride sizi tekrar inceleme sansimizin olmasidir.

Sozun kisasi, siz basvurunuzu yapin ve unutun.
Eger moderator olmaniz icin bir engel yoksa, birgun moderator olma sansiniz cok yuksek.

M

malatyasporlu

Misafir
Moderatörler

bedavaonline
Istanbul iyinet ve forum ile ilgili ..., Sosyal, Teknoloji
burak iyinet ve forum ile ilgili ..., Sosyal, Teknoloji (bu arkadaşı gören varmı?
elmasgunes
elm.web.tr iyinet ve forum ile ilgili ..., Sosyal, Teknoloji
herbalife_tr (aylardır bu forumdayım yıla doğru ilerliyorum bu kişiyi hiç görmedim
tekirdağ iyinet ve forum ile ilgili ..., Sosyal, Teknoloji
Ovetto
İstanbul iyinet ve forum ile ilgili ..., Sosyal, Teknoloji
ReferXchange iyinet ve forum ile ilgili ..., Sosyal, Teknoloji
ShadowSong iyinet ve forum ile ilgili ..., Sosyal, Teknoloji(bu arkadaş ayrıldı)
SiteRehber.com iyinet ve forum ile ilgili ..., Sosyal, Teknoloji
tr.st
Ankara/İstanbul iyinet ve forum ile ilgili ..., Sosyal, Teknoloji
zeynelkoc
AFYON iyinet ve forum ile ilgili ..., Sosyal, Teknoloji
zokkie
Ankara iyinet ve forum ile ilgili ..., Sosyal, Teknoloji

bunlar moderatör listesi yanlış anlama admincim mod olmak isteğim yok fakat bir konuya dikkat çekmek istedim...

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
65
Haklisin malatyasporlu, bunun farkinda oldugumuz icin bizde degerdirme yapiyoruz.
Sizler haliyle sadece moderatorlerin ve adminin gordugu gizli forum basligini goremiyorsunuz, ama biz orada su anda bu konuyu da tartisiyoruz.

1 basvuruyu hemen moderatorluge alma taraftariyim.
Diger basvurularida onumuzdeki aylarda degerlendirecegiz.

Seni de aramizda gormek isteriz.

B

besiktaslim

Misafir
bedavalar-net ile ilgili yazızam aslında kendimle ilgili değil
bu arkadaşta neredeyse benim kadar nette bağlı kalıyor :) ve burada yazılan sinirli tavırları ben görmemiştim ama benimaçtığım bir başlıktan dolayı bunların olduğunu yeni farkettim gerçektende başka sinirli bir tutumu yok. orda benim hatam var aslında site ismi vermeden yazmam gerekirdi. ve anladığım kadarıyla bu arkadaş mod. olmak için bizden çok daha önce istekte bulunmuş bence sinirli bi yapısı yok ve mod. olma isteğini kırmamak lazım bu sayede hem kendini geliştireceğini hemde siteye çok katkı sağlayacağından eminim.
ben yazdığımı unutalı aylar olmuş ama şimdi başlığı okuyunca fark ettim.
ben mod. başvurumu geri çekiyorum.

B

Bedavalar-Net

Misafir
selam

Mod olmayi istedigim dogrudur,her insanin hatalari olabilir,bir defaya mahsusluk hata etmis olabilirim ama bu benim sinirli oldugum anlamina gelmezki.Biraz mod olma istegini asiriya kacirdim sanirim.Mod olmak yada olmamak bu mühim degil.Ben elimde avucumda ne varsa bilgi olarak paylasmaya her zaman hazirim forumda.Buradaki herkezi seviyorum kimseyle bir kavgam gürültüm olmadi.Kirdigim insanda varsa istemeyerek olmustur,özür dilemesini bilen birisiyim.Moderatörlügümün olmamasinin iki nedeni var,birincisi sinirli bir tavir sergiledigim,ikinciside yeterli bilgi düzeyinde olmayisim.Saglik olsun,bende bundan sonra sinirli tavir sergilemem elimden geldigince.Bazen yazilanlari yüzlerimizi direk görmedigimiz icin sinirli tavir sergiliyor gibi olabilir,buradanda yanlis izlenim verilebilir.Demekki yazilarima herzaman dikkat ettigimdan daha cok dikkat etmeliyim.Bilgi seviyeme gelince,dogrudur bende katiliyorum bilgi seviyem yeterli degil.Nasil ispatlarimki zaten bilgi seviyemi.Burada 140 küsür yazimin 100 tanesi soru oldugu icin bazi arkadaslarim böyle bir yorumda bulundular.Kimseye kirgin degilim,zaten kirilaacak degilki bu olay.Ne bir bilgisayar programcisiyim ne bir web desgner nede asp nede php bilen birisiyim.Ben kendimi oldugumdan üstün hic bir zaman kimseye göstermedim.Ekmek paramida buradan saglamiyorum.Benim icin bir hobi,zevk.Herseyden önemlisi klasik laf ama gercek Saglik Olsun.

herkese selam foruma devam...

Saygilarimla..

G

guajira

Misafir
Merhaba!

Yaklaşık dört aydır İyinet Forumlarına aktif olarak olarak katılıyorum. Teknik bilgimin yetersiz olduğunun farkındayım, ancak Sosyal forum'da ve Al Sat... , Yeni Web Siteleri, ve de İş ve Eleman gibi forumlarda Moderatörlük yapabileceğimi düşünüyorum. Böylece bu forumlardaki tecrübeli Moderatör arkadaşlar teknik bilgi ve tecrübe gerektiren diğer forumlarla daha fazla ilgilenebilir.

Günde en az 4 saat online oluyorum. Forumu her gün düzenli olarak nerdeyse saat başı kontrol ediyorum. Yazılan mesajları iyi bir şekilde takip edip gerekli yönlendirmeleri yapabilirim.

Amacım yukarıda saydığım konularda forum üyelerine yardımcı olmak ve bu konularda Moderatörlük yapan arkadaşların yükünü hafifletmek.

Herkese Kolay Gelsin!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5