İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Moderatorluk basvurulari

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Can

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Günde 14-16 saat online ım.3 seneden beri iyinet forumlarındayım (PHPbb den onceki zamanlardan...)
Uygunsa; Webmaster, Grafik ve PHP kategorilerine moderator olabilirim.

İyi Çalışmalar...

ShadowSong

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
malatyasporlu' Alıntı:
Moderatörler

ShadowSong iyinet ve forum ile ilgili ..., Sosyal, Teknoloji(bu arkadaş

ShadowSong geri döndü ve mod için başvuruyor.

İleri derecede network, C++, delphi ve visual basic kodlama, ASP, Oracle, Web sunucusu yönetimi (NT-windows 2003-Herhangi bir version windows server)
Psikoanaliz ve psikoloji eğitimi (bilgi üni. psikoloji bölümü etkinlikleri * kaos ve kaolitik düzlem ilişkisi onur ödülü - 2001)
falan-filan...

iyinetadmin;
inan sadece avatar eklemek için değil :D

Selamlar sevgiler...

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
66
guajira' Alıntı:
Merhaba!

Yaklaşık dört aydır İyinet Forumlarına aktif olarak olarak katılıyorum. Teknik bilgimin yetersiz olduğunun farkındayım, ancak Sosyal forum'da ve Al Sat... , Yeni Web Siteleri, ve de İş ve Eleman gibi forumlarda Moderatörlük yapabileceğimi düşünüyorum. Böylece bu forumlardaki tecrübeli Moderatör arkadaşlar teknik bilgi ve tecrübe gerektiren diğer forumlarla daha fazla ilgilenebilir.

Günde en az 4 saat online oluyorum. Forumu her gün düzenli olarak nerdeyse saat başı kontrol ediyorum. Yazılan mesajları iyi bir şekilde takip edip gerekli yönlendirmeleri yapabilirim.

Amacım yukarıda saydığım konularda forum üyelerine yardımcı olmak ve bu konularda Moderatörlük yapan arkadaşların yükünü hafifletmek.

Herkese Kolay Gelsin!

Teknik bilginizin yeterli olmasi aradigimiz esas ozelliktirlerin basinda geliyor.
Teknik konular disindaki bolumler simdilik cok mesgul degil, ileride mesaj sayilari artarsa basvurunuzu degerlendirecegiz.

ShadowSong

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iyinetadmin;
Samimiyetimi bilirsin, samimi olarak söylüyorum o bahsi geçen avatar diyaloğuyla ilgisi yok bu başvurunun...
Bazı konular var, tartışılma ve arayış içerisinde eksikler gördüm. O yüzden bu başvuruyu yaptım.

alicanorg

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben de başvurumu iletmek istiyorum. Günde en az 6-7 saat netteyim. Forumdaki kişilere elimden geldiğince yardımcı olmak isterim. Visual basic C,C++ uzmanlık alanımdır. Yeni siteler, internetten para, webmaster genel gibi bölümler için adayım. Cevabınızı bekliyorum. Teşekkürler

M.CoRLeOnE

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bende sizle çalışmak isterdim sayın:iyinetadmini' nin koyduğu kurallar gereği msj sayım 100'u geçmemektedir..Yakında aranızda daha aktif olarak bulunduğum zaman başvuracağım.Bu arada belirtmek isterimki profesyonel olarak ağ güvenliği üzerinde bilgi sahibiyim bir şirkette internette üzerinden çalışmaktayım vs. ( bilge adam kurslarına gittim vs...Ağ güvenliği konusunda takıldığınız konular olur ise yardımcı olmaya çalışacağım saygılar.....

emuzzik

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adım özberk elçin. Günde en az 10 saat internetteyim. Php bilgim var, bilgisayar donanımı konusuna ilgili ve bilgiliyim. www.e-muzzik.net in sahibiyim. yaklaşık 6 ay öncesine kadar www.inndir.com üst editörüydüm, fakat kendi sitem sebebiyle ayrılmak durumunda kaldım. forum konusudna inndir.com forumlarında adminlik yapmıştım. Mesaj sayım 100 üstü değil. fakat genede kabul edilebilirsem;
web programlama (asp php), işletim sistemleri ve yeni web siteleri bölümlerinde görev almak istiyorum. saygılarımla

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
66
M.CoRLeOnE' Alıntı:
Bende sizle çalışmak isterdim sayın:iyinetadmini' nin koyduğu kurallar gereği msj sayım 100'u geçmemektedir..Yakında aranızda daha aktif olarak bulunduğum zaman başvuracağım.Bu arada belirtmek isterimki profesyonel olarak ağ güvenliği üzerinde bilgi sahibiyim bir şirkette internette üzerinden çalışmaktayım vs. ( bilge adam kurslarına gittim vs...Ağ güvenliği konusunda takıldığınız konular olur ise yardımcı olmaya çalışacağım saygılar.....

Foruma hosgeldin M.CoRLeOnE, sorumuz olursa elbet sorariz.
100 mesaja ulasincabasvurunu bekliyoruz.

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
66
emuzzik' Alıntı:
adım özberk elçin. Günde en az 10 saat internetteyim. Php bilgim var, bilgisayar donanımı konusuna ilgili ve bilgiliyim. www.e-muzzik.net in sahibiyim. yaklaşık 6 ay öncesine kadar www.inndir.com üst editörüydüm, fakat kendi sitem sebebiyle ayrılmak durumunda kaldım. forum konusudna inndir.com forumlarında adminlik yapmıştım. Mesaj sayım 100 üstü değil. fakat genede kabul edilebilirsem;
web programlama (asp php), işletim sistemleri ve yeni web siteleri bölümlerinde görev almak istiyorum. saygılarımla

100 mesaja ulasinca basvurunu bekliyoruz.

E

erotika

Misafir
İyinet seviyeli bir ortam ve o seviyeye ulaşmak için düzenli bilgi aktarımını güzelce yapmak / yaptırmak lazım.

Sonuçta çoğumuzun ekmek yediği bir kavram oldu sitelerimiz. :)

Bende başvurmak istiyorum.

WhiteKey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bedavavar-Net, yoktur ve Sticks yeni moderator olmuşlar hepsini tebrik ediyorum...
özelliklede Bedavalar-Net için çok sevindiğimi söylemem lazım
neyse artık bu arkadaşlarında forumlara olan katkısının artacağını düşünüyorum.

ehehe benimde mesajlar 100 ü geçsin başvuru yaparım :D
herkeze kolay gelsin
iyi çalışmalar

WhiteKey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eski başvurunun aynısı ama başka isimle ;)
------------------------
HTML DHTML XML Javascript - Web scripting
PHP ASP Flash Perl Phyton JSP ColdFusion Tcl
Webmaster Genel - Webmaster general discussion
işletim sistemleri - Operating systems
Projeler uygulamalar projects and applications
Visual Basic Delphi C++ Java - software development languages

bulardan herhangi birisi olabilir tabi görev verilirse...
gerçi herşekilde yardım ederim herkeze ama bi rütbede olsa fena olma

qbasicten başlayan uzuun bi programlama deneyimim var yaklaşık bi 6 senedir falanda webmasterlik yapıyorum

2 sene profesyonel çalıştım. artık uzaktan firmalara destek veriyorum nette yaklaşık günlük 14-16 saat kalıyorum. uygun görülürsek testi falan varsa bu işin girebilirim yani
-----------------------------------------------------------
sanırım bedavalar-net moderator olduktan sonra benim manevi anlamda başvuru yapmama engel kalmadı :)
hazır 100 mesaj da dolmuşken son başvurumu yapayım :p

N

nsbil

Misafir
bence bu basvurular yapilmadan once biraz dusunulmeli. 2 basvuruda degilde 1 basvuruda mod olursunuz hic olmazsa. gerekli kriterleri kendinizde ararsiniz, eksikseniz tamamlamaya calisirsiniz bence bu sizin mod olma olanaginizi arttiracaktir. sonucta herkezin az cok bilgisi var, onemli olan devamliligi. Hicbir mod alinmasin ama mod olmadan once cok yazilar yazilip ciziliyor mod olduktan sonra eskisine nazaran mesaj sayilari dusuyor. Bunun nedeninin arastrilmasi lazim bence. Sadece kendi dusuncelerim degerlendirilmesini isterim.
Not: (Yazdigim tum gorusler genel olarak kullanilmistir).

Saygi ve Sevgilerimle...

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
nsbil' Alıntı:
bence bu basvurular yapilmadan once biraz dusunulmeli. 2 basvuruda degilde 1 basvuruda mod olursunuz hic olmazsa. gerekli kriterleri kendinizde ararsiniz, eksikseniz tamamlamaya calisirsiniz bence bu sizin mod olma olanaginizi arttiracaktir. sonucta herkezin az cok bilgisi var, onemli olan devamliligi. Hicbir mod alinmasin ama mod olmadan once cok yazilar yazilip ciziliyor mod olduktan sonra eskisine nazaran mesaj sayilari dusuyor. Bunun nedeninin arastrilmasi lazim bence. Sadece kendi dusuncelerim degerlendirilmesini isterim.
Not: (Yazdigim tum gorusler genel olarak kullanilmistir).

Saygi ve Sevgilerimle...

nsbil çok haklısın. hele measj sayılarının düşmesi çok doğru bir olay. bunun sebebide laf olsun diye mesaj atamıyor oluşumuz bence. modluk verilince insan kendinde biraz sorumluluk hissediyor hareketleri değişiyor. mesela benim geyik olarak devam ettirmek istedğim bir çok başlık var ama sadece okumakla yetiniyorum.

N

nsbil

Misafir
tr.st' Alıntı:
nsbil çok haklısın. hele measj sayılarının düşmesi çok doğru bir olay. bunun sebebide laf olsun diye mesaj atamıyor oluşumuz bence. modluk verilince insan kendinde biraz sorumluluk hissediyor hareketleri değişiyor. mesela benim geyik olarak devam ettirmek istedğim bir çok başlık var ama sadece okumakla yetiniyorum.

onemli olan bir konuyu gecmissin..

- burada hep geyik mesajlarimi atiliyor ?
- yada herkez laf olsun diyemi mesaj atiyor ?
- dogru mesaj atilmasi icin mod mu olmak gerekiyor ?

bence bu lafini biraz daha iyi dusunmen ve degerlendirmen lazim. cunki demekki genel olarak insanlar laf olsun diye mesaj atiyor anlamina geliyor. Buda dusunulmesi ve herkezin katilimi ile degerlendirilmesi gereken bir konu.

bence bir suru onemli konu oluyor ama o kadar mod var bir kaci yaziyor kimiside yazmiyor, tum sorulari modlar cevapliyacak diye bir kaide de yok ortada ama bence bilmediklerinden degil bana gore baska bir nedeni var bunlarin. Ben bunlarin cevabini ogrenmek istedim sadece. yinede azda olsa aydinlattigin icin tesekkurler tr.st.. saygi ve sevgilerimle..

onemle : (yazdigim yazilar/gorusler genel olarak degerlendirilmistir, tekil sahis/lar kullanilmamistir).

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5