İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Moderatorluk basvurulari

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Link100.net

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
elimden geldiğince konular açarak dahi olsun. soruları cevaplayarakta yardımcı oluyorum tşkler.

SaVaGe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Mrb,
Bende iyinete yardımcı olmak için bu forumda mod olmak isterim. Uygun görürseniz tabiki.
İyi çalışmalar.

VazgectimSenden

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Walla bende varım :) 70 bin üyeli forumum var ve iyi bir moderatör olduğuma inanıyorum... yani hiç sorun çıkmıyor...

Mod. Notu:
Moderatörlük başvuruları dışında mesaj atmayalım lütfen!

M

murfy

Misafir
8 senedir web tasarımı ve yayınıyla uğraşıyorum 4-5 senedirde forum yönetiyorum.ismini özelden söyleyebileceğim 1i büyük olan forumla 1 sene.Çok büyük olmasada seviyenin sürekli dengede tutulması gereken bir forumla 4 seneden beri ilgileniyorum.şuan 2 si büyük 4 site idare ediyorum.bence iyinet forumlarında güzel ve verimli muhabbet edilmesi için yararlı ve katkılı olabilirim.bu arada hemen hemen 24 saat netteyim diyebilirim.Teşekkür ederim.

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
murfy' Alıntı:
8 senedir web tasarımı ve yayınıyla uğraşıyorum 4-5 senedirde forum yönetiyorum.ismini özelden söyleyebileceğim 1i büyük olan forumla 1 sene.Çok büyük olmasada seviyenin sürekli dengede tutulması gereken bir forumla 4 seneden beri ilgileniyorum.şuan 2 si büyük 4 site idare ediyorum.bence iyinet forumlarında güzel ve verimli muhabbet edilmesi için yararlı ve katkılı olabilirim.bu arada hemen hemen 24 saat netteyim diyebilirim.Teşekkür ederim.

murfy, iyinet forumlari muhabbet yeri degildir.

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Su anda moderatorluk basvurularini inceliyorum, moderator ihityacimiz var.
Forumda Moderator olmak istiyorsaniz ve bu basligin basinda belirtilen kriterlere uyuyorsaniz basvurunuzu buraya postalayiniz.

nonamez

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
vbulletın konusunda arkadaslara yardımcı olmak ıstıyorum...

cpa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Forumda kullanılan Türkçe'den rahatsız olduğum için, yazım kurallarına uymayan mesajları düzenlemek amacıyla moderatör olmak istiyorum.

W

web

Misafir
Gereken sartlari sagladigimi dusunerek, moderatorluk basvurumu yapiyorum.

100 mesaj sinirinida gecmenin degil onemli olanin 10-20 mesajda kendini tanitabilmek olduguna inaniyorum ayriyetten..

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
web' Alıntı:
Gereken sartlari sagladigimi dusunerek, moderatorluk basvurumu yapiyorum.

100 mesaj sinirinida gecmenin degil onemli olanin 10-20 mesajda kendini tanitabilmek olduguna inaniyorum ayriyetten..

ayriyetten, kurallari okuyup anladim dedigin halde, kurallara aykiri mesajlar postaladigin icin ben de seni banliyorum!

SaintOne

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben uyuyor muyum uymuyor muyum bilmiyorum ama bi deneyeyim şansımı bende başvuruda bulunmak istiyorum..

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Kurallara uygun olduğumu düşünerek adaylığımı koyuyorum

Olumlu veya olumsuz, cevap bekliyorum

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Bu baslik anket ve oneri icin acilmamistir, sadece basvuru yapmak isteyenler basvurularini postalasinlar.

timsah

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba,

Günlük 8+ saatlik bağlantı sürem var kendi evimden baglaniyorum ve aşagıdaki bölümlerden birinde moderator olmak istiyorum.

= Google Adsense (bilgim normal seviyede)
= Google Page Rank (bilgim iyi seviyede)
= IRC MIRC MSN ICQ PALTALK Messaging systems (bilgim IRC iyi seviyede)
= Webmaster Genel - Webmaster general discussion (bilgim normal seviyede)

olumlu veya olumsuz?

Saygılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5