İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Mynet den aradılar Click Başına ücret değişcekmiş ?

theersin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Arkadaşlar Sabah sabah Mynetden sesi güzel bir bayan aradı gizli numaradan bende apalladım acaba kim dedim açmadan acaba gizli hayranlarımdan birimi diye alo dedim Merhaba ersin bey dedi :D

Dedilerki Ersin bey Mynet Adpartner Reklamlarını sitenize koymamışsınız bende herkez gibi cevap verdim tıklama başına ücretler düşük olduğu için koymayı düşünmüyorum dedim...
Reklamlarımızı sitenize koyun 1 hafta kalsın eğer memnun kalırsak Tıklıma başına 0.04 vericeklermiş.

1 Haftalığına koysammı diye düşünüyorum :)

Bayanın Sesine Aşık oldum
asq.gif

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
Benide aradılar. Reklamları görmek istediklerini söylediler. Bende reklamlarınız çıkmıyor dedim. Kendileri kod hazırlayıp az önce maille göndermişler.
Reklamlar hala çıkmamakta.
Baya hevesli ve ümitli bir bayan sesi gördüm ben. Eğer tüm üye olanları arayıp ikna edebilirseler bu işi kıvırabileceklerini düşünüyorum.

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
Az önce mailime gönderilen kodlar yemedi. Gösterim olmadığını söyledim 2 ncisi geldi sonuna keyword eklenmiş ama gene yemedi. :)

3 ncüsü için ne yapacaklar merak ediyorum.

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Az önce Arzu hanımla bende görüştüm :)

bakalım bizde deniyelim dedik... ve dahada ileri gidip arzu hanımı aramıza davet ettim...

Ersin sesine aşık olduğun arzu hanımda artık forumumuzda...

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
Az Önce arzu hanımla yaptığım yazışma.

Her siteyi size tek tek bildirmek zorundamıyız. Ben panelde site ekleyebileceğim bir yer göremedim.
Her siteyi size bildirip onay almamız mı gerekiyor, yoksa site isimlerini size liste halinde gönderip istediğimiz sitede (absürt, mp3 ve marez olmamak kaydıyla) kodları yayınlayabilirmiyiz.

Şu anda göndermiş olduğunuz kodlar reklam gösterimine başladı.
Son olarak klik başı ücretlerinizde bir değişiklik varmı?
Şu an için panel de yer site ekleyebileceğiniz bir bölüm yok. Liste halinde, reklam yayını yapmak istediğiniz site isimlerini bildirmeniz yeterli olacaktır. Sizin de bildiğiniz gibi absürt, mp3, marez yayını yapan siteler olmamalı.
Tıklama ücretleri şu anda 2-4 kuruş arasında değişiyor. Ancak sitenin reklam gösterimlerini takip edelim. Gelişmelere göre, bir hafta sonra tıklama ücretinde artırım yapmak için birlikte karar verelim.
Eğer sitelere ve kişilere göre davranışa girerseniz siz daha fazla zarara uğrarsınız. Biz kendi forumlarımızda reklam gelirlerini tartışmaktayız. Eğer a sitesine fazla b sitesine az verdiğiniz konusu gündeme gelirse klik ücretlerini manuel olarak değiştirdiğiniz düşünülecektir. Bu da webmasterları hile yapmaya teşvik edecektir. Buda güven kaybetmenizi sağlar.
Ortada belirli bir ücret olmadıktan sonra ben diğer sitelerime bu kodları yerleştireceğimi sanmıyorum.
Bi çok kişide benim gibi düşünecektir. Desteklemeyi isteriz ama sizinde önce bizleri düşünerek hareket etmenizi bekleriz.
Saygılarımla.
Tıklama ücretleri sitelere ya da kişilere özel değil, sitelerin reklam gösterim ve tıklama sayısı baz alınarak belirlenir. Bu sistem, İş ortaklığı yapan tüm siteler için geçerlidir. Manuel ayarlama değil, belli bir tıklama sayısına ulaştığında, otomatik artırım gerçekleşmektedir. Bu durumun güven kaybına yol açacak bir uygulama olduğunu düşünmüyorum. Aksine, sitelere fayda sağlayacaktır.
Web masterların hile yapması gibi bir durum söz konusu olsa bile, tıklamalar sayılmayacaktır. AdPartner sistemi, olabilecek tüm açıkları göz önünde bulundurularak yapılmıştır.

Bilgilerinize

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Günün birinde bende ticarete atılırsam tüm çalışanlarımı bayan olarak işe alıcam :) bayağı rağbet var valla...

yakın zamanda arzu hanım burdanda açıklama yapar umarım, fikir alışverişinde bulunulursa daha iyi olur, hem onlar için hem bizler için en kazançlısı nasılsa öyle hareket ederiz...

clik başına sağlam sponsor bulmak çok zor, heleki türk tıklamalarını kolay kolay kimse istemiyor :(

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
Günün birinde bende ticarete atılırsam tüm çalışanlarımı bayan olarak işe alıcam :) bayağı rağbet var valla...

yakın zamanda arzu hanım burdanda açıklama yapar umarım, fikir alışverişinde bulunulursa daha iyi olur, hem onlar için hem bizler için en kazançlısı nasılsa öyle hareket ederiz...

clik başına sağlam sponsor bulmak çok zor, heleki türk tıklamalarını kolay kolay kimse istemiyor :(
Güzel sese aldanıp, millet uzaya giderken yaya kalmıyalım sonra.

Mynet reklam verenler kilik başına mı yoksa gösterime göre mi reklam veriyorlar bilen varmı?

darkman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu gün benide aradılar tıklama ücretlerindeki % değerini arttıralım falan dedi bilmiyorum bi deneyecem bakalım aynıysa artık hiç yüz vermem

Mickey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hehee :D
demek yemeğe çıksan click ücretide istemiycen :D

iyidi ilaveten mynet işi biliyor dediğiniz gibi eğer bütün üyeleri arıyorlarsa oho oho arama saatleride önemli mesela 01.00 ile 04.00 arasında ararlarsa para bile vermelerine gerek yok her gece arasınlar yeter :D

jackal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bana çok saçma bır olay gıbı geldı bu benıde aradılar konuştum vs, kapadım telefonu 5 dakıka şoyle bır duşundum sonra dedımkı banane..
o 5 dakıakda şunları duşundum,
1 - google ayrım yapıyor ama sıte içeriğine gore
mynet ayrım yapıyor ama tıklamaya gore
2 - googlede bugun başlasan 0,15 veya her neyse bır ucret alırsın ortalaman bu olur bılırsın.
mynetde boyle bir şey yok bekleyeceksın ne bu ya emeklı kuyruğumu anlamadım neyı beklıyorum bana guvenın yoksa alma benı sıstemıne
madem senın boyle bır uygulaman var secııc davran çok mal goz çıakrtmaz zıhnıyetı bu ulkede değişmıyor nedense
3 - hemen aklıma klasık turk ticaret düşüncesı geldı meynetın amacı ne ? çok basıt çok reklamalan kişi bulacak ılk etapda gelene verecek uyelığı sonra reklam verene dıyecek kı bakın bızım bu kadar reklam alanımız var u kadar uyemız var şu kadar gosterım yapıyor,
4 - Adsense ne yapıyor dıyorkı arkadaş ben reklamımı şurda burda gostertmem ıster al ıster alma ben kalıteyım benı kalıte oalrak temsı ledeceksın benım amacım çok muşterı değil az olsun öz olsun ..
5 - sonuc olarak bu sıstem ne bana ne kılımcının koroğluna yarar hiti 10.000 den aşağı olan bakmasın bıle bence ..
eğer arzu hanım okuyorsa :)
bence telefonla tek tek aramıza gerek yok oncelıkle stratejınızı belırleyın ortada bir plan bıle yok bence, açıldı sıstem uye olun bıttı, bugun
adını unuttum arkadaşın google tarzında bır reklam networku açmıştı katreklamdı sanırım, bu sıte bıle çok fazla yatırımı olmamasına rağmen bu aşamada mynet den 4 gomlek yukarda, bugun hemalsat diye bır sponsor var başlangıç fıyatı 0,4 zaten,
sonuc oalrak yazıyı uzattım bence bır sıstem yaarken oalyın içine gırıp pazar araştırması yapmak gerek :) koskoca yahoo msn bıel bu işe girerken ayalrca beta yayın yapıyor nabız olçuyor bız 0,01 lerden bahsedıyoruz aynı zamanda 1 tıka 0,01 verıyor gunde 100 tık yapsan 1 Ytl hadı dıyelım yukseldı 4 verdı yaaa gunde 4 ytl eder adsenseye rakıp olacaksan bu yetersız ads ye bugun uye olsan 100 tıka 4 - 5 doalr laırsın onuda ytl ye çarpın işte gene fazla çıakr :)
saygılar

Cafo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Reklamlar bir var bir yok.
Kaldırdım tamamen. İşyer rayına oturana dek kullanmayı düsünmüyorum.

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
14252 gösterim 20 tıklama kazan. 0,8
Reklamların sürekliliği yok. Eğer reklam çıkarsa hep aynı reklam çıkıyor. Ve tıklanma oranı çok az.

A

ArzooM

Misafir
Önce yorumları okudum şimdi de ben yazıyorum. Arzu ben. hakkımda kişisel bi sürü yorum yaptığınız kişi.
Aramaları yapmamızdaki amaç, müşteri ilişkileri sağlam tutmak. Konuştuğum kişiler de biliyor ki bişi satmak amacıyla yalvarır gibi konuşmuyorum. Yapılan bu aramaların da çok anlamlı olduğunu düşünüyorum.

Mynet AdPartner başvuruları erken almaya başladı bu bir gerçek.Elbetteki başlangıç da eksiklikler olacaktır.Bu konuda Gelişiyoruz. Her insan her firma gibi...

Herkesin yakındığı dert tıklama ücretlerinin düşük olması. Çok fazla açıklama yazdım bu konuyla ilgili. Şunu söyleyebilirim ki önümüzdeki günlerde tıklama ücretlerinde artış yaşanacak.

Çokca olumsuz yorum yaptığınız mynet AdPartner reklamlarını büyük sitelerde görebileceksiniz. Çok yakın zamanda üstelik.

AdPartner yeni bi uygulama olduğundan kullanıcıların reklam oluşturmada yardıma ihtiyacı olabileceğini düşünüp mail adresimi veriyorum ve görüyorum ki yanlış anlaşılmalara yol açmış.

Tekrar söylemeliyim ki, site sahiplerini arama sebebimiz sadece bilgilendirme. Arayan kişi bi erkek de olabilirdi. Cinsiyet farkı gözetmemelisiniz zaten.

Bugün bu forumda yazılan okumak için ekstra zaman ayırmak zorunda kaldım.Önyargılarınızdan kurtulmanız dileğiyle.

A

ArzooM

Misafir
Ayrıca TheErsin nickli arkadaş yazdığın mesaj yeterince tepki gördü sanırım. Aradığım herkes "meşhur güzel sesli arzu hanım sizmisiniz " diye soruyor.

Cafo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben daha önce mailimde de belirttiğim gibi reklamlar bir görünüyor bir kayboluyor. Ortalama 10 tane key girilmiş durumda fakat reklam gözükmüyor. Bütün kelimeleri de eklememizi bekleyemezsiniz dimi ?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5