İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Nixcon.com.tr Datacenter ı Zıyaret Ettim :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ufukaykut

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
IndexServers' Alıntı:
neye bakacaz günde 10 defadan fazla ordan gelip geçiyorum.
nt kırtasiye edutime ha birde ilk başka bir muhallebici var onun altında olmasın :D

başka ne diyeyim.orda öyle bir şey olsa ilk ben gidecem kanıtlasa bende ordan alacam ama esrarengiz.

Gidin bakalım o kadar geçiyorsun gir kapıdan girebilecek misin onu merak ediyorum, tabelası filan varmı tüm bina onların mı vs....

E

echo

Misafir
ben yeraltında felan demedim ben sadece türkiyenin en büyük dc si olduğunu ve 1500 den fazla makina olduğunu söylüyorum. bu işin arkasında bence büyük ve sağlam bir güç var :) . bu kadar büyük bi projeyi herkes gerçekleştiremez.

F

fatihhk

Misafir
o binanın ismi HÜRMET KEÇELİ İŞHANI olarak geçiyor. 6 katın 6 sında Nixcon'a ait denilmiş fakat;
Zaten giriş katında NT SHOP, SONY SHOP ve GENPA TECH mağazaları bulunmakta.
4. KATTA MAPET MAKİNA,
2. KATTA SABAH PAZARLAMA A.Ş.,
6. KATTA TUMER DANIŞMANLIK,Büyük Swiiss Laboratuarı bulunmakta.
(Şuanda ulaşabildiğim bilgiler)
Demekki 6 katın 6 sında değilmiş:D

WhiteKey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
o başvuru formunu doldurdum bakalım doğruysa zaten Türkiye'den hizmet almak benim için daha iyi olur 3 server çok önemli değil ama olsun ileride arttırırız.. bikaç defa niyetlendim oradan alıcaktım ama son anda vazgeçtim hep bu söylentiler yüzünden :)

Sport

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ilginç milletin malı sizi germiş.

adamlar ziyaretci kabul ediyormuş. almak isteyen gider bakar alır yada almaz. boşuna birbirinizi kırmayın.

ne yalan söyleyeyim. başak yerde bi ded makinam var. yeni bir tane alacak olursam , yazılanlardan sonra nixcon dan almayı düşünebilirim.

M

MasterTR

Misafir
adamlar ziyaretci kabul ediyorlar ama cekili$le

sanirim boyle bi uygulama sadece bizde vardir

heyyy millet datacenterimiz var ama gormek istiyosaniz formu doldurun cekili$le 10 ki$iyi dc ye alicaz (sanki hawai ye tatile gonderiyor)

fatih noktayi koymu$sun karde$ ne diyecekler bakalim bunlara
(dipnot yarin mecidiyekoye gidiyorum mutlaka bakicam o binaya)
o binanın ismi HÜRMET KEÇELİ İŞHANI olarak geçiyor. 6 katın 6 sında Nixcon'a ait denilmiş fakat;
4. KATTA MAPET MAKİNA,
Demekki 6 katın 6 sında değilmiş

M

MasterTR

Misafir
MasterTR' Alıntı:
arkada$im bak bunlari yazan ben degildim tamam mi

yer altinda diyen nixcon du $imdi yer ustunde diyende sizsiniz nedir bu neyi kanitliyacaksin? eskiden yalan soyluyorduk dogrusu bumu diyeceksin??

iyineti bu tur insanlari destekledigi icin kiniyorum..
bu yazim icin sadce bekle demi$siniz

neyi kimi bekliyecem ne icin bekliyecem?? siz degilmiydiniz 3 aydir dc resimleri yayinlanacak diyen? ne oldu bulamadiniz mi resimleri? ben yardimci olayim, www.google.com yaziyoruz image search e giriyoruz ve datacenter pictures yaziyoruz cikan resimleri kaydedip forumlara atiyoruz ;)

M

MasterTR

Misafir
benim goru$ume gore bu nixconun reklam stratejisi belli peryotlarda boyle konulari acip veya hortlatip bi $ekilde yeni mu$teri ariyorlar.. yonetim bu tuzaklara kanmamali bence

F

fatihhk

Misafir
Siz istediniz biz çektik buyrun datacenterimizden bir kare:

3041is6.jpg

Bir diğeri: http://img241.imageshack.us/img241/4913/6011ey0.jpg
:D

XYZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
fatihhk' Alıntı:
4. KATTA MAPET MAKİNA,
Demekki 6 katın 6 sında değilmiş:D

TTrehber den baktığımızda hepsinin adresi aynı yerde gözüküyor

Mecidiyeköy Mah 49

Mapet İnşaat Tah Proj Ve Dış
http://www.ttrehber.gov.tr/trk-yp/I...=mapet&STN=212-%DDstanbul%28Avr.%29&BCP=&QNA=
Sabah Pazarlama A.Ş.
http://www.ttrehber.gov.tr/trk-yp/I...ARLAMA&STN=212-%DDstanbul%28Avr.%29&BCP=&QNA=
vs.vs.

Bu da Nixcon
http://www.ttrehber.gov.tr/trk-yp/I...nixcon&STN=212-%DDstanbul%28Avr.%29&BCP=&QNA=

captainzap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
nixcon konuları hep geyiğe sarıyor :) sanırım bir sonuç alınamıyacak. yatayım en iyisi.

bu bana şunu hatırlatıyor hani tartışma programları olurya bir konu tartışılır ve asla sonuca varılmaz bu konuda öyle gibi :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5