İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

nixcon.com.tr host alanlar

Wishmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Nixcon satışları düştü galiba değişik reklam yöntemlerine girmeye başladırlar.

F

Fatalwar

Misafir
Nixcon Hakkında

Herkeze İyi Günler ;

Nixcon ile bizde çalışıyoruz bizim bir oyun sunucumuz var ve gayet memnunuz 7/24 teknik servis msn destek alabiliyoruz serdar bey sağolsun sürekli msn'de online ve gereken yardımı esirgemeden yapıyor. Şuana kadar hiç bir sorun yaşamadık ama 1 kişinin sorun yaşamasıyla Bu derece iyi bir firmayı kötülemek saçmalık gibi geliyor. Nixcon Networks adını uluslararası duyurmuş bir firma ve istanbul temsilciği bize göre %100 performans ile çalışmalarını sürdürüyor. Diğer arkadaşlarımızın dediği gibi serdar bey ile bir iletişime geçmeyi deneyin eminimki sorununuzu çözecektir. Nixcon Networks'un başarılarının devamını dileriz.

"Nixcon satışları düştü galiba değişik reklam yöntemlerine girmeye başladırlar."
Nixcon'un reklamını bir yerde gördüyseniz buraya yazarsanız seviniriz, + Nixcon'un satışlarının düştüğünün ispatini ve burada onlar hakkında iyi yorum yapan müşterilerinin onlar olduğunu düşündüğünüzü resmi olarak kanıtlayın..

Ayrıca Admin ve Moderator arkadaşlardan ricamız bu posta mesaj atan arkadaşların ip kontrolerinin yapılması. Kendi alanında bu kadar iyi hizmet veren bir firmayı bu nedenle kötüleme yapılması hiç hoş değil.

Saygılarımızla.
Fatalwar Online Gaming
Yönetim...

ylmz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Fatalwar' Alıntı:
Herkeze İyi Günler ;

Nixcon ile bizde çalışıyoruz bizim bir oyun sunucumuz var ve gayet memnunuz 7/24 teknik servis msn destek alabiliyoruz serdar bey sağolsun sürekli msn'de online ve gereken yardımı esirgemeden yapıyor. Şuana kadar hiç bir sorun yaşamadık ama 1 kişinin sorun yaşamasıyla Bu derece iyi bir firmayı kötülemek saçmalık gibi geliyor. Nixcon Networks adını uluslararası duyurmuş bir firma ve istanbul temsilciği bize göre %100 performans ile çalışmalarını sürdürüyor. Diğer arkadaşlarımızın dediği gibi serdar bey ile bir iletişime geçmeyi deneyin eminimki sorununuzu çözecektir. Nixcon Networks'un başarılarının devamını dileriz.

Nixcon'un reklamını bir yerde gördüyseniz buraya yazarsanız seviniriz, + Nixcon'un satışlarının düştüğünün ispatini ve burada onlar hakkında iyi yorum yapan müşterilerinin onlar olduğunu düşündüğünüzü resmi olarak kanıtlayın..

Ayrıca Admin ve Moderator arkadaşlardan ricamız bu posta mesaj atan arkadaşların ip kontrolerinin yapılması. Kendi alanında bu kadar iyi hizmet veren bir firmayı bu nedenle kötüleme yapılması hiç hoş değil.

Saygılarımızla.
Fatalwar Online Gaming
Yönetim...
neden bir oyun sitesi bir host sitesini hararetli bi koruma moduna girer??

akrabanız filanmı bunlar?

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
bu ne müşteri memnuniyeti , bu ne " fanatizm"..:D
"gülelim eğlenelim "bölümü açıldı da bizim niye haberimiz olmadı

F

Fatalwar

Misafir
neden bir oyun sitesi bir host sitesini hararetli bi koruma moduna girer??

akrabanız filanmı bunlar?

Konuyu saptırıyorsunuz burada akraba ilişkilerini değil bir host firmasına yapılan haksızlığı tartışıyoruz bu host firmasında ister oyun sunucusu barındırırım ister web bu kimseyi ilgilendirmez. Ayrıca korumak değil beğenilerini sunmak denir bunada..

İyi Çalışmalar;
Fatalwar Online Gaming
Yönetim..

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
evet korumak değil.adeta " saldırmak ".
yok ip adreslerini tesbit edin yok bilmem ne..
sıktınız ama !yeter bu kadar eğlence..Bunca insan eşşek değil..

F

Fatalwar

Misafir
evet korumak değil.adeta " saldırmak ".
yok ip adreslerini tesbit edin yok bilmem ne..
sıktınız ama !yeter bu kadar eğlence..Bunca insan eşşek değil..

Burası bir forum ise ve bende bu forumun üyesi isem sizler kadar konuşmaya ve cevap vermeye hakkım var forumda diğer bölümlerde var bu kadar sıkıldıysanız bakmayabilirsiniz.

Saygılarımla
Fatalwar Online Gaming
Yönetim..

ylmz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sirf bu siteyi ovmek icinmi uye oldunuz?

FB-DeViL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
favorites' Alıntı:
hah şimdi iyice suyu çıktı olayın :D
ya nedir bu her 1-2 mesajı olan övgüler yağdırıyor. yani bahsi geçen şahıs veya firma veya her neyse iyi olsa bile bu mesajlardan sonra insanın " kıl kapası " geliyor.
neyse bol şans

ilginç harbi

X

xkurt10

Misafir
gencler ben mod olsaydım sızde burada olmazdınız neyazıkkı bende burada bundan sonra godaddy ı savunacagım ve buna seyırcı kalacaksınız uzgunum
"godady kampanyası son 3 gun muthıs fıyatlar

Economy Plan:
• 5 GB Space • 250 GB Transfer • 500 Email Accounts
• 10 MySQL Databases • 50 Email Forwards
• Forums, Blogging, Photo Galleries
• FREE! Software • No ads
2 months:Just $3.95/mo
12 months: Just $3.56/mo SAVE 10%!
24 months: Just $3.16/mo SAVE 20%!

Deluxe Plan:
NEW LOW PRICE: SAVE 30%! Now 5x more space!

• 50 GB Space • 500 GB Transfer • 1000 Email Accounts
• FREE! $25 Google AdWords™ Credit • 25 MySQL Databases
• Unlimited Email Forwards • Forums, Blogging, Photo Galleries
1 month: Just $6.95/mo
12 months: Just $6.26/mo SAVE 10%!
24 months: Just $5.56/mo SAVE 20%!

Premium Plan:
NEW LOW PRICE: SAVE 25%! Now 5x more space!

• 100 GB Space • 1,000 GB Transfer • 2000 Email Accounts
• FREE! $25 Google AdWords™ Credit • 50 MySQL Databases
• Unlimited Email Forwards • Forums, Blogging, Photo Galleries
• FREE! SSL Certificate, $19.95 value!
1 month: Just $14.95/mo
12 months: Just $13.46/mo SAVE 10%!
24 months: Just $11.96/mo SAVE 20%!

nasıl gusel oluyorsa devam edeyım

Wishmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Fatalwar' Alıntı:
Hayır Sayın Ylmz sadece yapılan haksızlığı açıklığa kavuşturmak için.

Saygılarımla
Fatalwar Online Gaming
Yönetim..
Vay beee Gözlerim yaşardı. Benim ipi merak ediyosun anlamadım. Benim 1 tane üyeliğim var burada. Ve sadece 1 kişiye davetiye gönderdim. Sorun buysa onun nickinide buraya yazarım Ben meraktan soruyorum sana kim davetiye gönderdi ? Ve burda kimseye haksızlık yapılmıyor. Bal gibi reklam kokuyor. Surkentin eski taktikleri bunla.r

ylmz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
NX-Serdar
Junior Member
Duman6, Fatalwar, KUSCUU, Vakana, hardiskim, sinangunay
(6 - 1.22% of total referred users)

sanirim bu herseyi anlatiyor

bu konuda bu siteyi övenlerin hepsi aynı kişiler

okan23

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben nixcon un müşterisi değilim ama tanıdıklarımdan biri sunucu alalı yaklaşık 2 ay oldu ve şu ana kadar bir sorun yaşamadı serdar beyle toplamda 3-4 saat konuşmuşuzdur ve bilgi düzeyinin gerçekten çok yeterli olduğunu size söyleyebilirim bende açıkçası bir önyargıyla yaklaştım neredeyse 4.5-5 saat google da nixcon hakkında bilgi aradım taradım kurucusu olan orkun beyin kişisel sitesine abisinin yada akrabasının diyeyim oto kiralama şirketine kadar izini sürdüm arinde kayıtlı olan ip aralığı için yazılı yetkililerin 5 ini doğrulamdım yani sanal saçma isimler değil şu ana kadarda dolandırılan birinin çıktığını açıkçası duymadım ve nixcon un 2004 ün daha öncesine dayandığınıda görebilirsiniz http://www.moderngigabyte.net/modernbill/forums/showthread.php?t=17916

ayrıca datacenterlarını göstermemelerini mantıklı bir şeye bağlamaya çalıştım mesela sadece dns sunucularını kurup bunları yurt dışındaki makinalara yönlendirmiş olabilirler a zonelarına baktım tr yi point ediyor ayrıca nixcondaki 2 makinanın traceroute çıktısı tr dışına çıkmıyor yani kısacası makinalar tr de orkun beyin açıklamasına göre kriptoloji ile yaptıkları arge çalışmaları sebebiyle göstermek istemiyorlarmış buda olabilitesi olan bir şey ben şu ana kadar açıkçası bir falso göremedim

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
ya kimse birşey demiyor zaten. allah selametlerini versin. Alah yollarını açık etsin..
bu tepki " böyle ucuz ve küstahça " yapılan reklam modeline..ciddi bir firma ( ! ) bunu yaparmı hiç?
neyse ya zate kafam dumanlı. takılın :)

R

RevenuE

Misafir
Nixcon'un türkiyede dc'si falan yok :)
Türkiye dısındada yok.

okan23

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
RevenuE nerden vardın bu kanıya elinde somut bir şeyler varsa paylaşta herkes öğrensin

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5