İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

nixcon.com.tr host alanlar

U

ugurpala2738

Misafir
GNeRaL' Alıntı:
Tartışmaya girmek istemem ama, zaten fatura altında belli oluyor yazı.

Özel güvenlik ve teknoloji sebeplerinden dolayı faturada belirtilen adres boş tutulmaktaymış

bana fatura falan yollamadılar

zokkie

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Batu' Alıntı:
Türkiye sunucu isteyen müşterilerimizin bir kısmını Nixcon'da barındırıyoruz ve gayet memnunuz. Bence bu tür konuşmalar pek doğru değil. Neyin garantisi var ? Ev1servers'a yıldırım düşse ne olur ? kim giderir o kadar müşterinin mağduriyetini ? icraat gösteriyorlarsa zorlamayın bence, hizmeti alıyor musunuz ? alıyorsunuz, o zaman problem yok. Ayrıca FDC'yi kötüleyenleri de ısrarla kınamaya devam ediyorum, 25 tane yer gezip hiç birinden memnun kalmayan kişinin kendisindedir problem.

ev1 'e yıldırım düşse 1 hafta içerisinde data kaybı dışında hiçbir sorun olmadan herkes makinalarını geri alır. dünya da sigorta diye bişey var! :D

Raiden

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Adım: Olgar
Soyadım: Verim
Rumuz: Caesar
mail: [email protected]
mail2: [email protected]

(davetiyem olmadığı ve arkadaşım gönderemediği için bu kullanıcı adından bu mesajı yazmaktayım)

arkadaşlar nixcon sorunlu bir firma demişsiniz gördüğüm kadarı 1 kişi nixcon ile çalışmış ve sorun yaşamış sorununu belirttiği zamanda "evet ya hariden" şeklinde bir güzel nixcon hedef alınmış.. yaşadığı sorunu gerçekten bilmediğim için ya$ami$ olabilir olmayabilir onun için hiç bir şey diyemem, ben burada nixcon'u savunmuyorum bu bir, sadece bir datacenter olarak görüyorum kendilerini..

bu başlık altına o kadar çok mesaj atılmışki 50 kişi mesaj atmışsa 40 ı nixcon la hiç çalışmamış bu belli.... sağdan soldan bilgi edinerek eleştri yapılmaz, bizzat test edin çalışın o şekilde yapın şikayetlerinizi b*k at izlerinizi.

ayrıca bir arkadaş demişki yok efendim şu kadara makina bakımı şu kadara bağlantı ucreti şu kadara kdv nasıl olurmuş.. orasını bilemem ama ucuz satıyorlar diğe aşağılamak yerine sevinmek daha mantıklı değilmi genelde türk insanının yapısı "o 200 ytl mehmet daha iyidir onu alalım karizma yaparız", "oğlum pantolonun lewi's yazısını göster, şekil olsun" arkadaşlar şu çürümüş türk mantığını bırakın doğru durust eleştri yapın, bu herifler bir şekilde sizi teşkil edip ipinizden mahkeye verirse, hakim size "ulan kullandınmı hiç nixcon dan sunucu" derse ve siz "hayır ama zühela kullanmış, mehmet kullanmış" demek bi çare getirmiyor, mantıklı düşünün onun için sadece test edenler bıdı bıdı bıdı etsin

şu anda nixcon dan 1 adet vps 'im kurdular 12 saat içinde teslim aldım vps i velakin ilk başta bir problem yaşadım, apache ayarlarından kaynaklandığı ortaya çıktı yani kullanıcı hatası... şu anda yaşadığım tek sorun sunucunun bir an gayet hızlı, diğer an 30 saniye işleme cevap vermemesi.. yaklaşık 40 saniyede 3 sn de yuklenen sayfayı açtığı oluyor... bu gune kadar gerçekten serdar bey msn den online olarak yardım etti bu sorunu kendisine ileticeğim, ve halledeceğini umuyorum... inşallah cunku bir kaç kez söylediğim zaman ilk defa sizden duyuyorum bu şikayeti cevabı almıştım ama bu sefer kanıtlarla karşısına çıkacağım ve bir çözüm ureteceğinden eminim cunku uretmesi gerekiyor...

dediğim gibi 24 saat destek oluyorlar 12 saat içinde sunucuyu teslim ediyorlar benim tek sorunum hız sorunu (band) onuda serdar bey online olduğu zaman dile getireceğim gelişmeleri buradan size aktaracağım...

bir öneride benden olsun: arkadaşlar lütfen gerçekten nixcon dan sunucu kullanmayanlar kötü yorum yapmasın cunku buna hakkı yok, iyi yorum yapmaya da hakkı yok.... böylelikle kimsenin başı belaya girmez...

D

deja-vu

Misafir
şu anda yaşadığım tek sorun sunucunun bir an gayet hızlı, diğer an 30 saniye işleme cevap vermemesi.. yaklaşık 40 saniyede 3 sn de yuklenen sayfayı açtığı oluyor... bu gune kadar gerçekten serdar bey msn den online olarak yardım etti bu sorunu kendisine ileticeğim, ve halledeceğini umuyorum... inşallah cunku bir kaç kez söylediğim zaman ilk defa sizden duyuyorum bu şikayeti cevabı almıştım ama bu sefer kanıtlarla karşısına çıkacağım ve bir çözüm ureteceğinden eminim cunku uretmesi gerekiyor...

AYNI SORUNLAR BENDEDE VAR BENIM BI MAKINAM YOK AMA OLAN ARKADASTAN HOST ALMAKTAYIM

Raiden

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet şu anda yeni bir sunucu siparişi verdim sırf bu yüzden "vps" dir olabilir dedim geçti inşallah aynı olayı onda yaşamayız.

oskimert

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yine TAŞ FCD Bulaşdı.Vallaha O zaman iki firmada gayet iyi ama bazı işlerini yapamıyo diyecem özür dileyerek buda şirketlere denk geliyo
FCD=ben=Güven Hız :) Vallaha ben memnunum

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Duyuru:
"Nixcon A.Ş" yoneticileri, bu baslik altinda kendilerine ait bir mesaj olmadigini, bazi mesajlarin sanki "Nixcon A.Ş" tarafindan yazilmis gibi anlasildigini belirtmemi istediler.

D

deja-vu

Misafir
guvenlık nedenıyle DATACENTER larınızın resımlerını ve ozellıklerını belırtmek ıstemıyorsunuz bunu anladık ok pekı o zaman neden

http://nixcon.com.tr stesınde

http://nixcon.com.tr/?sw=datacenter bolumu var ????

DATACENTER

Girmiş olduğunuz sayfa, henüz tamamlanmamıştır.

bu da guvenlık sebeblerıyle yazılmıs bır yazı herhalde bende bunu anlıyamadım

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5