İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

nixcon.com.tr host alanlar

U

ugurpala2738

Misafir
12. ayda res aldım hıc bır sorun yoktu ne olduysa su ıkı aydır oluyo steme gıremıyorum tıcket ac dıyolar gonderıyorum cevap yok adamlar msn de onlıne deyıl forumlarına konu acarak sorunumu dıle getırıyorum 10 dakka sonra sılıyolar gıt tıcket ac dıyolar parasınıda 1 yıllık verdık son ıkı haftadır acayıp yavaslık var.24 saat onlıne yardım dıyolar pazar gunlerı kımse yok arıyosun paso muzık calıyo bekle babam bekle

nixcon.com.tr den host server vs.. alan varsa sızdede aynı sorunlar varmı payşasırsanız sevınırım.

son yazdıkları yazıda bu

Basın Duyurusu- Önemli

Nixcon Networks Inc. yada Nixcon A.Ş olarak kendini tanıtan ve isimlerinin Whois bilgilerimizde gözüken yetkili çalışan ve üst düzey yetkililerimizin isimlerini kullanarak, sahtekarlık & dolandırıcılık girişimlerinde bulunan şahısların sayısı gün geçtikce artmaktadır.Nixcon A.Ş hiç bir şekilde, kullanıcılarına yada ziyaretçilerine uzantısı ' nixcon.com.tr ' olmayan bir alan adı ile iletişim kurmamak ile beraber hiç bir şekilde kullanıcılarının yada ziyaretçilerinin hesap bilgilerini yada kişisel bilgilerini Email/MSN/Skype yada diğer VOIP / Chat ile iletişim sistemleri ile talep etmemekte ve almamaktadır. Eğer böyle bir konuda bu tür bir sahtekarlık ile karşı karşıya iseniz, lütfen [email protected] adresinden ilgili yetkililerimize (MSN: [email protected]) yada 0212 283 17 11 no'lu telefon numaramızdan yetkililerimize ulaşınız.

Saygılarımızla
Nixcon Networks Inc.

D

duyurbeni.com

Misafir
aynısı benim başıma geldi lnwservers.com tasarımını yaptım cüzzi bir peşinat aldım siteyi bitirdim verdim ama ulaşamıyorum 2 haftadır onunla nixcon.com.tr nın ilişkisi vardı hepsi ortadan kayboldu....

U

ugurpala2738

Misafir
daha ne kadar surucek alırken ıyı ondan sonra fısss msn den 40 katlı bınamız kapıda akreplı betcıler full guvenlık oc 192 baglantı vs... yazıp cızıyolardı ne oldu yanı sonuc yalan mı oldu dıgerlerı gıbı...............

okan23

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ticket numarasını yazarsanız belki kontrol etme şansları olur

A

aykuterdogan

Misafir
nixcon

Nixcon gerçekten çok iyi bir firma. 24 saat destekleri var msn üzerinden, çözülmeyen sorun görmedim, büyük sorun da görmedim. Anında müdahale ediyorlar. Hertürlü şeyde yardımcı oluyorlar. Fiyatları da türkiyede olamayacak kadar ucuz. Ben çok memnunum. Verdiğim parayı sonuna kadar hakediyorlar.

A

Ata

Misafir
Ben Bundan Yaklaşık bir ay önce bu adamlar iyi ayak deyil demiştim bak kokusu cıkmaya başladı arkadaşlar :)

Wishmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
duyurbeni.com' Alıntı:
aynısı benim başıma geldi lnwservers.com tasarımını yaptım cüzzi bir peşinat aldım siteyi bitirdim verdim ama ulaşamıyorum 2 haftadır onunla nixcon.com.tr nın ilişkisi vardı hepsi ortadan kayboldu....

Çok güzel olmuş tasarım valla. Nixconla bağlantısı yok sadece müşterisi bu adam galiba.

S

sinangunay

Misafir
Nixcon hakkında..

Merhaba,
Nixcon ile çalışıyorum ve hakikaten memnunum şu ana dek.
6 windows sunucum 2 tane linux sunucum var ve bu hafta içinde 3 tane daha sipariş vermeyi planlıyorum.

Şimdiye dek hakikaten iyilerdi. Tek problemimiz şu an stok sıkıntısı çekiyoruz siparişler konusunda neden derseniz bu kadar ucuza bu kadar kaliteli hizmeti veren sizde olsanız makina ayarlamakta sıkıntı çekerdiniz.

MSN'imde Serdar bey kayıtlı ve devamlı online. 1 kere offline gördüm internet çöktü sandım :D Onun dışında telefonlarıma devamlı yanıt alıyorum. Büyük firma veya değil, başta konuşurken dediklerinden şüphe duyabilirsiniz bu hiç problem değil. Bunu nixcon ile çalışanlar bilir, hizmetimiz sağlam, fiyatlar uygun, sunucular sorunsuz, ee daha ne diye kurcalıyoruz, istediğimiz herşey var? :)

Deneyin görün derim çok pahalı değil sunucular nasıl olsa.

Saygılar Dilerim.
N. Sinan GÜNAY
Portal Servisleri
Reseller Merkezi

Authorized Nixcon Reseller, Portal Servisleri.

H

hsyn-c

Misafir
@sinangunay nixcon un söleyemediklerini söledin.reklamın bölesi..

S

sinangunay

Misafir
@hsyn-c
Merhaba,
Peki. 1 dedicated alarak denemek ister misin? Sunucuyu ben vereceğim. 10 gün sonra ödeme geçebilirsin memnun kalırsan. Ne diyorsun?

Saygılar Dilerim.

N. Sinan GÜNAY
Portal Servisleri
Reseller Merkezi
0544 354 65 48

K

KUSCUU

Misafir
kiminiz eleştirmiş kiminiz memnun kalmış kiminizde msn de offline oldunu sölemiş. Ben daha önce Ev1servers Amonworld serverslease layeredtech Server4you sagonetwork ve FDCservers ile çalıştım nixcon dan önce bunlar arasında tek memnun kaldıgım layeredtech oldu tabi bunların hepsi yurt dışı ve en son fdcservers yüzünden sunucu işini bırakmaya karar verdim ama alışkanlık bu bırakılmıyor yurt içini deniyelim dedim ve bana nixcon u önerdi şimdiye kadar bu kadar deneyimim var ve bu şekilde destek görmedim 24 saat msn de destek var + turkiyeden bu kadar hızlı çıkış yapabilicegimi tahmin etmiyordum Fdcservers ten bile daha hızlı burası diğer firmelarda ticked ile çalışılıyor ben nixconda ticket yazmadım hiç msn den söliyorum serdar beye o anında hallediyor nixcondan memnunum artık sunucu deiştimicegimi düşünüyorum. ve panele girememe gibi sorunlarda sayfada neden girilemedigi yazıyor gerçi panel i kullanmıyorum benim panelim müşteri temsilcim olan serdar bey her sorunuma hızır gibi yetişiyor burada şikayet etmeden önce müşteri temsilcinizle bir görüşmenizi öneririrm ve şimdiye kadar ne zaman nixcon u arasam anında cevap verdiler müzik filanda dinletmediler yani . neyse başarılar

S

sinangunay

Misafir
@KUSCUU
Merhaba,
Tamamen haklısın. Serdar bey öyle hızlı dönüyor ki MSN'de, sanırsınız sadece sizle konuşuyor sadece siz varsınız msn listesinde :)

Türkiye'de 4, yurtdışında 8 değişik DC ile çalıştım saydığın firmaların hepsinde sunucum oldu. En nefret ettiğim DC FDC oldu, LT'danda nefret etmeye başladım illallah dedirttiler :)

Nixcon 'ı deneyin derim cidden. Deneyip konuşalım derim..

Saygılar Dilerim

D

debraallentompson

Misafir
neden post sayıları 3-5 olanlar övüyor sadece, nixon battı batacak anlaşılan sonra bir vurgun yapacaklar gibi görünüyor.

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
her sene böyle bir olay ortaya atılıyor nedense
hostsarayi - ilkhost, zart host - zurt host.. bilmem ne. ya nedir bu türk webmasterların hosting (çilerden ) çektiği:)

D

Duman6

Misafir
Nixcon' la tanıştığımda inanın Türkiye' de bir devrim olarak baktım.. Halada benim için öyle. Yukarıda bazı arkadaşlarımız yaşadığı sorunları, bazılarıda yaşamadığı hayali sorunlardan bahsetmiş.. Nixcon' ailesinin içindeyim ve kendimi cidden çok şanslı hissediyorum.
Websiteme katılım hergeçen gün arttıkça, bu aylık 5 Gb olan bandwidth limitimin sonunu hazırlamıştı.. Türkiye şartları malum, bandwidth limitimin artışı için hemen başvuru yapamadım.. Sağolsun Msn de hiçbirzaman yardımlarını esirgemeyen Doruk beyle konuştum ve o zaman Nixcon' un ne kadar büyük olduğunu bir kez daha anladım.. Websitem açılmıştı..
Müşterilerine 24 saat online msn yardım yapıcak, sayısız özellikleri cüzi bir fiyata verebilecek bir başka site adı daha varsa aşağıda belirtsin lütfen..
Nixcon için bunca yazım hiç birşey anlatamıyorsa 3 kelime anlatsın varsın..
ALLAH RAZI OLSUN..

http://www.yagmurtanesi.com

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
hah şimdi iyice suyu çıktı olayın :D
ya nedir bu her 1-2 mesajı olan övgüler yağdırıyor. yani bahsi geçen şahıs veya firma veya her neyse iyi olsa bile bu mesajlardan sonra insanın " kıl kapası " geliyor.
neyse bol şans

hardiskim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
nixcon gayet dürüst calışıyor serdar beyin offline olması ve biraz uyuması canı gönülden diliyorum :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5