İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

O Şimdi ASKER! ( 87/3 ) Hatay/Serinyol

H

halil ibrahim

Misafir
abim Hatay Serinyolda asker olacak 87/4

Son 15 gün (05.11.2007)abim asker olacak dilerim ALLAH'tan sağ salim dönerler inşallah.Tüm askerlerimize HAYIRLI TESKERELER

K

Kayıtsız Üye

Misafir
JANDARMA

VALLAHA BEN DEBİLMİYOM AMA ASKERLİK ORAYACIKTI 87/4 SEN BİLGİ ALDIN MI BANA ULAŞTIR NEREDENSİN BEN KUTAHYA

Cagatay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Mohti hoşgeldin.
Görevin zor kısmını bitirdin, darısı tüm gençlerimize.
Allah tüm askerlerimize sapa sağlim hayırlı teskereler nasip eylesin inşallah.

F

fatih gül

Misafir
slm

slm arkadaslar ben 87 3 tertıb acemılıgı orda yaban bır askerım adım fatıh gul arkadaslara seslenıyorum alayımız cok guzel komutanlarımızda cok ıyı 11 bolukteydım sıze sadece sunu dıyorum ordan ayrılanlar orayı cok osluyor allah yardımcımız olsun
özellıkle bunu okuyan askerden bıse ıstıyorum 11 den osman kalendere slm soleyın

blink

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
mohtiyi gönderdik, sırada ki gelsin :eek:

şafak 295 87/2

mohtiyle de son 2 gun tanisma firsati yakaladik :eek:

K

Kayıtsız Üye

Misafir
SLM

merhaba arkadaşım bende serinyola geliyorum o barzaninin köpeklerinin kanını kurutmaya geliyoruz bozkurt SAMSUN/METEHAN İYİGÜN

K

Kayıtsız Üye

Misafir
SON İMPARATOR-ABİ

87/4 MANİSA / ALAŞEHİR

2'ci ULAŞTIRMA TABURU

MERCEDES - MAN ŞÖFÖRÜ

ugur25

kostak

0
Yasakli Uye
Reaction score
1
Zoruna gitmesin Torun :)
ASKERLİK'te yaş farkının bir önemi yok emin ol..
İstersen 50 ya$ında ol.. 20 yaşındaki bebe gelip ağzına eder. ses edemessin :)
Söz Meclisten dışarı...

vaa mohti torun demeyede başladım ben 5/3 gittim sen benim torunumun torunus bizde öldük bea :)

K

Kayıtsız Üye

Misafir
manisa alaşehir ulaştırma taburu

askerliğini acemi yada usta birliğini alaşehir ulaştırmada yapan oranın numarasını bılen varsa lutfen ulassın bana:( [email protected]

K

Kayıtsız Üye

Misafir
mrb nısanlım hatay serınyolda asker suan 12 bolukte orası ıyımı sızce dağıtımda nereye duser kesın dogumu olur

sarıxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
allah yardımcınız olsun az önce bende biladerle konuştum benim bilader ıspartada yapıyor oda % 100 gibi dogu ama orda kalma ihtimalide yüksük nerde olursa olsun bu vatanı görevi yapıcaz vatan borcu sonuçta allah yardımcınız olsun kendinize iyi bakın

Romario87

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaslar 88/1 ankara mamak 1.tabur 4 bÖLÜK de yaptım acemı bırlıgımı sadece acıklaması Şu.... MEBS TATİL KÖYÜ.... Ful yatış Gidenler kafasını yormasın olaganustu rahat...:D

usta bırlıgı nere dıceksınız... :::KIBRIS GAZI MAGUSA:::

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi