İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ocak Argonik Ödemeleri

U

Unigenclik.org

Misafir
Evet bugün ayın 5 i (ödeme günü), henüz ne gelen var, ne de giden, sanırım pazartesi gününe kalacak ... :(

sata

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ayın 8 i ama ses seda yok.

U

Unigenclik.org

Misafir
anlaşılan argonikte 2-3 ayda fixpartner ve katreklam gibi balon oldu ;) reklam göstertirken iyi , ödemeye gelince kötü oluyoruz ,,,

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
siz de belli limite ulaşınca sutlanıyorsunuz sölüm neymiş eg-zotik içerik varmış ama halbuki alakası bile yok ama işte böle yapıyorlar ne zamna belli limitleirni aşarsan sut.. böle sponsora güvenmek hata aslında

U

Unigenclik.org

Misafir
siz de belli limite ulaşınca sutlanıyorsunuz sölüm neymiş eg-zotik içerik varmış ama halbuki alakası bile yok ama işte böle yapıyorlar ne zamna belli limitleirni aşarsan sut.. böle sponsora güvenmek hata aslında

belli limitlerden kastın 500 ytl fln mı ? Sayemizde bu adamlarda yükünü tuttu ve ilgi alakayı kesti. bunlar için aklımda çok şugar bi fikir var ama Allah sonunu hayır eder inş ..

sata

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
walla benim bi sitemden reklamları kaldırmamı istemişler ama hesabım kapanmamış ödememi yaparlar herhalde.

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
belli limitlerden kastın 500 ytl fln mı ? Sayemizde bu adamlarda yükünü tuttu ve ilgi alakayı kesti. bunlar için aklımda çok şugar bi fikir var ama Allah sonunu hayır eder inş ..

YO O KADAR OLSA ZATEN HİÇ TUTMAZLAR BULURLAR BİR ŞEY SUTLARDI AMA BENİM SÖLEİDĞİM MİKTAR 150 YTL BİR ŞEY

M

millionkurt

Misafir
Öderler öderler. ben bu güne kadar iyi miktarlar aldım.. bu ayda ödeyeceklerdir. gayet iyi gidiyorlar

sata

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iyide zamanında neden ödemiyor benim işlerim kötü oldu şu anda ödemem vardı ve problem yaşıyorum argoniği bekliyorum her ay 5 inde gelen ödeme ayın 8 i bitmesine rağmen gelmedi.

U

Unigenclik.org

Misafir
neyse ben umudu kestim iyice, zaten az önce para çekmeye gittim garanti bank kartı yuttu durduk yere. 10 gün içinde para gelsede kart olmadığı için çekemiycem zaten. aç kaldım aç :(

A

Argonik

Misafir
Mesaj atmicaktım ama dayanamadım. Üyelik panelinize girip ana sayfadaki yazıyı okursanız ödeme tarihi orada yazıyor.

Kullanım koşulları ve şartları sözleşmede geniş geniş yazıyor. Bir yere üye olurken ilk yapmanız gereken bu kuralları okumak ve uymaktır. Uymazsanız veya okumazsanız gelip bu şekilde saygısız mesajlar atarsınız.
Ödemeler 5inde değil 5-10 u arasında yapılıyor. Hakeden herkes ödemesini alıcaktır. Sitenizde HERHANGİ bir eg-zotik içerik(eg-zotik içerikten kasıt çıplak kadın resmi değil eg-zotik yazı bile olabilir 1 kelime bile olsa yeterlidir) varsa hesabınız UYARILMAKSIZIN kapatılır. Lütfen sözleşme okumayı öğrenelim. Eğer karşınızda size cevap vericek birini arıyorsanız mesajlarınızı saygı çerçevesinde yazın. Eğer ödemeyeceğimizi düşünüyorsanız(150 ytl gibi komik bi parayı ödememek için kimsenin hesabını kapamayız aylık ödediğimiz paralar bunun çok üzerinde) programı kullanmak zorunda değilsiniz. Herkese bol kazançlar.

Murky

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Mesaj atmicaktım ama dayanamadım. Üyelik panelinize girip ana sayfadaki yazıyı okursanız ödeme tarihi orada yazıyor.

Kullanım koşulları ve şartları sözleşmede geniş geniş yazıyor. Bir yere üye olurken ilk yapmanız gereken bu kuralları okumak ve uymaktır. Uymazsanız veya okumazsanız gelip bu şekilde saygısız mesajlar atarsınız.
Ödemeler 5inde değil 5-10 u arasında yapılıyor. Hakeden herkes ödemesini alıcaktır. Sitenizde HERHANGİ bir eg-zotik içerik(eg-zotik içerikten kasıt çıplak kadın resmi değil eg-zotik yazı bile olabilir 1 kelime bile olsa yeterlidir) varsa hesabınız UYARILMAKSIZIN kapatılır. Lütfen sözleşme okumayı öğrenelim. Eğer karşınızda size cevap vericek birini arıyorsanız mesajlarınızı saygı çerçevesinde yazın. Eğer ödemeyeceğimizi düşünüyorsanız(150 ytl gibi komik bi parayı ödememek için kimsenin hesabını kapamayız aylık ödediğimiz paralar bunun çok üzerinde) programı kullanmak zorunda değilsiniz. Herkese bol kazançlar.

Sevgili Argonik böyle uyarılmadan kapatmak yerine banlamadan önce size gönderdiğimiz hit karşılığındaki parayı atıpda banlasanız?Size gönderdiğimiz hitler ne oluyor acaba direk banlayınca bu durumda biz bedava mı reklam yapıyoruz?Bırakın şimdi 150 YTL Komik rakam falan madem 150 YTL falan düşünmüyorsunuz banlamadan önce gönderdiğimiz hitin ücretini atında banlayın..Ne ise zaten sizle bir daha çalışmayı düşünmüyorum ama bundan sonra çalışacak arkadaşlar için bir öneride bulundum..
Kolay Gelsin
İyi Çalışmalar

M

millionkurt

Misafir
Ödemeler geldi, bırakın artık şu sponsorlara çamur atmayı.. Adamlar gayet dürüst çalışkan iş yapıyorlar ayıp denen birşey var..

Ayrıca google v.s. de haksız kazanılan parayı ödemiyor. adamlar sayfalarında kuralları belirtmişler. uyanlar alıyor paralarını..

U

Unigenclik.org

Misafir
bereket versin ödemeler gelmiş, her ne kadar atm kartı yuttuğu için çekemesemde, , ,

U

Unigenclik.org

Misafir
Ödemeler geldi, bırakın artık şu sponsorlara çamur atmayı.. Adamlar gayet dürüst çalışkan iş yapıyorlar ayıp denen birşey var..

Ayrıca google v.s. de haksız kazanılan parayı ödemiyor. adamlar sayfalarında kuralları belirtmişler. uyanlar alıyor paralarını..

tamam , tamam yağ çekme yeter konu vıcık vıcık oldu :D

M

millionkurt

Misafir
tamam , tamam yağ çekme yeter konu vıcık vıcık oldu :D

Neden yağ çekeyimki.. ben ne adamları tanırım nede seni.. Hatta sor argonik e benim sitelerimin hangileri olduğunu bile bilmezler. sadece işini düzgün yapan insanlara çamur atılması hoşuma gitmiyor.. Mesajlarımın tamamını inceleyebilirsin.

Konu yağdanmı vıcık vıcık oldu yoksa atılan çamurdanmı bilemeyeceğim

S

SanalBilgi

Misafir
Benim halen gelmedi ya hayırlısı.. 2 günüm daha var :) bende bekledim ödeme ama dendiği gibi 10 u denmiş sonuçta...

hesapta ödenmiş gözüküyor ama sanırım eft yaptı garanti bankasına yarın sabahtan geçecek...

A

Argonik

Misafir
Sevgili Argonik böyle uyarılmadan kapatmak yerine banlamadan önce size gönderdiğimiz hit karşılığındaki parayı atıpda banlasanız?Size gönderdiğimiz hitler ne oluyor acaba direk banlayınca bu durumda biz bedava mı reklam yapıyoruz?Bırakın şimdi 150 YTL Komik rakam falan madem 150 YTL falan düşünmüyorsunuz banlamadan önce gönderdiğimiz hitin ücretini atında banlayın..Ne ise zaten sizle bir daha çalışmayı düşünmüyorum ama bundan sonra çalışacak arkadaşlar için bir öneride bulundum..
Kolay Gelsin
İyi Çalışmalar

Senin hileyle kazandığın parayı ödemek zorunda değiliz. Üye olurken kabul ettiğin kuralları okursan orada uzun uzun herşey yazıyor. Herşeyin kolayına hilesine, adisine, ucuzuna kaçtığımız için, her başarılı işe çamur atıp, HİLE YAPMAMIZA RAĞMEN SUÇLADIĞIMIZ İÇİN, asla ve asla çok ciddi söylüyorum bu kafa olduğu sürece ilerleyemeyeceğiz. Yap hileyi kazan paraları sonra banlanmadan önceki kazançları öde bari diye mesaj at. Söylediklerine kendin inanıyormusun acaba cidden merak ediyorum. Ayrıca argonik e balon diyen diğer ortaklık sistemlerine benzetip çamur atanlarda ödeme alınca bir özür bile dileyecek gurura sahip olsalardı keşke. Çoğunluk olarak ne okumayı biliyoruz ne sabretmeyi ne de hilesiz hurdasız iş yapmayı (istisnalar var arada üstlerine alınamsınlar). Kısa vadeli düşünceler, en kısa sürede nasıl köşeyi dönerim mantığıyla yapılan hareketler yüzünden her zaman yerimizde sayıyoruz. Şu an türkiyede firma olarak 3 kuruş veren birkaç sponsor var. Adsense den banlandığın zaman bırak cevap yazmayı sebebini bile söylemezler. Geçersiz tıklama der geçerler. Biz size URL bilgisine ve sebebine kadar geniş bir mail atıyoruz. Gelip bide forumda bari banlanana kadar olan parayı ver diyebilecek kadarmı garipsiniz. Tekrar söylüyorum her ay başında çamur atmayın arkadaşlar. Girin azıcık yabancı forumları okuyun ve insanlar ne kadar saygılı, ne kadar onurlu biraz örnek alın. 2 günlük sponsor firmaya bile bu kadar çamur atmıyorlar. Cidden sizin şu yaptığınızı insan düşmanına yapmaz bazen yanlış bir iş yaptığımı düşünüyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5