İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ödeme aldım şimdi tanıtım...

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu yatırımdan gelenin bir kısmı yatırımı bölmek istemedim sadece ödeme yapıp yapmadıgını test etmek için... sonuç olarak ödeme yapması sevindirici hem ben hemde referrallerim için burdan duyurmak istedim...

tulas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ok.bende 2 gunluk programa 50$ yatirmistim.bakalim yarin bitiyor.

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bilseydim snn refinden girerdim...

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet gördüm rs635 çok sağol hepbirlikde kazanıcaz....
ayrıca site içinde üyeler arası para transferine izin veriliyomu aradım bulamadımda... referden gelenin bi bölümünü yollucaktım bi çok arkadaş var fakat sanırım sistemde böyle bişiy yok.. neyse birikirse stormpayden yollarız...

LUGAS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
bende bu siteye acıldıgı gün üye oldum 14 gün boyunca sorunsuz çalışırsa 18 dolarımı 420 dolar yapıcam :)

A

amaan

Misafir
İnşallah alırsın zengini malı züğürdün çenesi misali ama ne yalan söylim başkalarıda kazansa çok hoşuma gidiyor. Bir gün bende o rakamlara ulaşmayı hedefliyorum çünkü yeni girdim bu işlere sizler sayesinde az kaybetmeyi hedefliyorum ;)

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
zaten dün açıldı riski seven baya insan varmış forumda yaa :D

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yabancı forumlardan ödeme çığlıkları yükselmeye başladı şuan... bi çok kişi ödeme aldı ben mininmum 10 gün daha ödeme yapmasını bekliyorum en kötü ihtimalle...

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar bu siteden olan referrallerim belirtirlerse gelen paranın büyük bölümünü ödemeyi planlıyorum şuan listemde büyük oynayan biri var onun kini direk ödiyebilirim tabi burdan üyeyse...

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kml_bkt sensen ben senden ref almışım :) ama benimki ufak bi meblağ... refin artsın ki daha çok kazan... tabi tekne denizdeyken bu işi başarmak lazım...

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
min 10 gün daha dayanmasını bekliyorum ama tabiki bnmki bi tahmin arkadaşlar... bu arada acc nameyi pm atarsan... site içinde para yollanmıyo eğer bişiyler birikirse stormpayden yollarım...

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben zaten denemelik 1,29$ yatırdım bakem bi önce ne iştir ayakta kalabilecek mi... profits4intoooo ya benzerse işimiz var :) hostu güzel kendileride kaçmıcak cinsten olursa devamı gelir o zaman irtibata geçeriz... saol yinede...

A

amaan

Misafir
Bende az önce 5 attım buraya deneme amaçlı bakalım..Yabancı forumlarda hakkında olumlu konuşuluyor. Ama yinede adı bunun HYIP belli olmaz ;)

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tmm dır eğer refden geleni geri ödiyebilceğim kdr büyütücek olursan hbr ver..

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
site patladı evet içerdede 30$ para yaktım 3 kez ödeme almama rağmen bütün parayı buraya çekmiştim...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5