İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ödeme aldım şimdi tanıtım...

A

amaan

Misafir
Ya ben yine dayanamadım 1günlüğe içerdeki paramı yatırdım.Ne olur bilemem. yabancı forumlarda bir haykırış yoktu. Ama yinede büyük oynamamak lazım.. ;)

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benim refimi kullanmışsın teşekkür ederim...

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
son 5 dakika içinde gelmiş olan ödemem 1 saat geçmeden ödediler sağolsunlar

A

amaan

Misafir
hımm çok iyi ya ödemeleri hızlı, inşallah yarında öle olur ;)

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eninde sonunda gidicekler ama tam vur kaç yapma zamanı bence yarın çıkıcam bende sistemden büyük payımı çekip içerde kardan küçük bi pay bırakıp yok olucam onlar dolandırmadan ben dolandırcam nihohohoho

ama asıl dolandırmam profireff e oldu adamlar ödemiyodu hiç bi yerde ref link vermedim herifin teki geldi üstümdeen 4000 dolar bastı bende admine mail attım ödememi yaparsan bunlardan daha dolu var die sağolsun yaptı :D linkimi goglede aratıyorum ama yok bulamıyorum

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
analizimde sizce ne kadar haklıyım?

sitede test denemelerinin dönüşü 2. günü buldu... ve büyük oynuyanlar 2. gün oynamaya başladı yani sisteme 100 dolar ve üstü para ile girenler sisteme asıl paraları 2. gün soktu buda 5 günlük plan demek oluyor... yani sitenin düşme noktası olarak muhtemel tahmin (bugüne kadar ödemeleri yapıp aksatmadıgına göre ) 7. gün olabilir... 7. günde büyük oynayanların bi çoğu paralarını çekmek isticek ve buda büyük bir yük getiricek kaçmak için mantıklı olan gün bence bu... bu mantıkdan yola çıkarak 7. güne kadar sitenin ayakta kalması muhtemelen (kesinlik asla söz konusu olamaz) 7. günde sitenin kapanması ise yüksek ihtimal... ben olayı böyle düşünüyorum ve 6. günü siteden bütün paramı çekmeye karar verdim 9. gün civarlarında ise yeniden giriş yapmayı planlıyorum sizcede mantıklımı???

A

amaan

Misafir
Evet mantıklı duruma göre fakar eğer ben admin olsam siteyi 7. gün değil 6 günde bile kapatabilirdim.Admin şölede düşünebilir.Nasıl olsa büyük paraları yatırdılar beklemenin bir mantığı yok, fişi çeker giderdim ;) Seninde stratejin güzel ama satranç a benzer bu iş o bizi haklamadan bizim haklamamız için onun gibi hatta ondan daha iyi düşünmeliyiz ki karlı çıkalım.

pacey666

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
:)

amaan' Alıntı:
Evet mantıklı duruma göre fakar eğer ben admin olsam siteyi 7. gün değil 6 günde bile kapatabilirdim.Admin şölede düşünebilir.Nasıl olsa büyük paraları yatırdılar beklemenin bir mantığı yok, fişi çeker giderdim ;) Seninde stratejin güzel ama satranç a benzer bu iş o bizi haklamadan bizim haklamamız için onun gibi hatta ondan daha iyi düşünmeliyiz ki karlı çıkalım.

Bence site hem ödeme yapıp hemde uzun süre açık kaldıkça adminin cebi daha hızlı dolmaya başlar.. yeterki aldığı paraları doğru yatırım kaynaklarına yatırıp kar etsin.. Bunu düşünerek yatırımları uzun süre yapmamalı bir hyipe kafanızda 1 hafta ömür biçin.. (tabi istisnalar da olabilir...)

C

C0mplicat3d

Misafir
Bence 6-7 gün daha ödeme yapar. Bu günde 500$ attım. gelişmeleri iletirim.

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
madem okdr büyük oynucan refe gel yaa:D

komisyonunu geri öderiz...

UndeaD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu Site Neye Göre Para veriyor ?? yani neyi göze alıyor..

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sağol calisko en son dün gece ödeme aldım

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
UndeaD' Alıntı:
Bu Site Neye Göre Para veriyor ?? yani neyi göze alıyor..

hyip sitelerinin çalışma mantıgı 2 çeşit olabilir...

1- ellerinde belirli bir sermaye vardır.. bununla ilk ödemeleri yapıp para çekerler sonra büyük vurgunu yapıp kaçıp giderler...

2- sen ödeme yaparsın paranı kazanırsın o arada ben ödeme yaparım bnm paramı sana öder... bu şekilde kullanıcı çekip vurgun yamayı amaçlar hiçbir hyip sitesine sürekli gözüyle bakma.. eninde sonunda çekip giderler
bir bölümü parasını forex piyasasında değerlendirmektedir ama onların oranları zaten çok düşüktür.. ve yine risk vardır..

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benim kaydı silmiş elin gevuru dellendirdi ... şifre neyim kabul etmiyor maili yazıp şifre talebinde bulunuyorum onuda kabul etmiyor... 1 dolar 1 dolar batırıcak bu denyolar beni :)

UndeaD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mesala bu sitede hangi mantık üye oluyorsun sitene birşey felanmı koyuyorsun yani neye giöre ücret veriyorlar onu anlaayamadım

D

dnturkey

Misafir
UndeaD' Alıntı:
mesala bu sitede hangi mantık üye oluyorsun sitene birşey felanmı koyuyorsun yani neye giöre ücret veriyorlar onu anlaayamadım

sen para veriyosun o sana faizi ile birlikte sana veriyo.

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
keyfinebak.com' Alıntı:
benim kaydı silmiş elin gevuru dellendirdi ... şifre neyim kabul etmiyor maili yazıp şifre talebinde bulunuyorum onuda kabul etmiyor... 1 dolar 1 dolar batırıcak bu denyolar beni :)

çok garip ben girebiliyorum problem yok snnde içerde bi kaç binin yokki ndn silmişler acaba hile diye düşünmüş olabilirler bence mail at... admin bana hızlı böyle konularda olmazsa bnm refden aldıgım paraların görüntüsünü fln yollarız...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5