İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ödeme aldım şimdi tanıtım...

A

amaan

Misafir
Our site was overloaded with traffic and crashed http. We are tweaking it right now to make it run faster. it should be up by 4-5pm eastern time. Please check back then Thanks :D (gelecek geri site bekleyelim bakalım)

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hiç kapanmasa sitenin bi kkaç günde bu parayı 5e katlaması muhtemeldi ama ben admini olsam hiç açmam artık çünkü ben ve bnm gibi onlarca kişi direk geri çekicek 2 paket sigara bitti çeksem bile kazandıgımı harcadım daha elimden sigara düşmedi Hrrrrr

ayrıca nerde yazıyo bu talkgold damı? site direk sayfa görüntülenemiyor diyo bende...

rs635

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
durun hele panik yok batarsa batar, düşünün 4 tane hyip sitesine para yatırdığınızı ,2tanesi batsa bile yine kar yaparsınız, ancak para dağılımını tekl siteye yaparsanız kaybedersiniz.

calisko

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Senin için problem olmayabilir ama benim gibi daha ilk yatırdıklerı siteden para alamayanlar için pekte hoş olmuyor :)

rs635' Alıntı:
durun hele panik yok batarsa batar, düşünün 4 tane hyip sitesine para yatırdığınızı ,2tanesi batsa bile yine kar yaparsınız, ancak para dağılımını tekl siteye yaparsanız kaybedersiniz.

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
çok büyük bi problemim yokda insanın canı sıkılıyor yinede... bide şimdi burda bu kdr insana ödeme aldım demişsiniz... okdr insan güvenmiş yatırmış.. tmm aldık ama herifler kaçtı o bozuyor adamı....

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
boşver kalan sahaLar bizimdir... ama bugüne kadar en hakikatlisi sanırım 12dp çıktı halen sorun yok aman nazar değmesin...

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
o kapana bilir dedim orda az bişiy bırakıp ordan gelenleri bu siteye çektim içimde patladı neyse problem diğil...

LUGAS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
off ya ne işte hyip in tek sevmedim yanı gitti 18 dolar :(

A

amaan

Misafir
Ya durun panik yapmayın site admini database deki sorunlardan bahsediyor du en son yabancı forumdan baktım.

http://syncfunds.com/

New update! site will be back up soon. MYSQL database has been moved 2 dedicated servers to split the load and increase website speed. We estimate website will be up by 7PM EST but it could be before then. Rest assured all your earnings are being tracked and all payouts will be processed as soon as website comes back up. Thanks

A

amaan

Misafir
1 saat sonra açılır bu site :D

New update! We are finished. We are now waitin for our host to reboot the box. Please wait one more hour till about 8pm EST Thanks

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
gelmiş site bende baktm bugün... acayip büyük bi rahatlık hissi:D

tulas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
gozumuz aydin 50$ gitti demistim bende...

A

amaan

Misafir
İnşallah ödemeleri yapar. Yaparsa kimse para yatırmasın, server, database falan hikayeden yavaş yavaş çekin paraları :D

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
site ne zaman kapanır bilmem ama şuan çok büyük bir ciddiyetle çalışıyor...

A

amaan

Misafir
Her an olabilir ama tutuşmaya gerek yok daha önce sölediğim gibi azaltmakta fayda var yatırımları ..

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
az önceki bi anda oldu ama bu olay site şuan kapalı arkadaşlar...

site gelicekmiş ama... şöyle yazıyor..
Server upgrade in progress. Please check back by 4PM Eastern Time
yarın paranın zamanı bi dolsun anında çekicem!!!

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5