İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Özür, Türk webmasterlarından ve İnternet kullanıcılarından

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
65
İnternet arama makinalarını balon sayfalar ile dolduran ve bu nedenle internet kullanıcılarının aradıklarına erişmelerinde gecikmeye neden olan dinamik subdomain uygulamasını durdurmuş bulunuyoruz.

Elimizdeki bilgi hazinesini böylesine bir yöntemi uygulamak için kullandığımız zamanı ne yazıkki talihsiz bir zaman dilimi olarak nitelendiriyoruz.

Bu talihsizlikten payını alan tüm webmasterlara ve kullanıcılara tüm içtenliğimiz ile özürümüzü iletiyoruz.

Bizler, bu yöntemin buralara geleceğinin hesabını yapamadığımız için kendimizi suçlamakla birlikte, bunun kasten zarar vermek için ve kötü amaçla yapılmış bir uygula olmadığını bilmenizi isteriz.

Uygulamanın çok hızlı bir şekilde sonuç vermesi, bizlerin başını döndürmüş ve bu sarhoşluk esnasında bizler, bizleri buralara getiren webmasterların seslerine kulaklarımızı kapatmışızdır.

Ne zaman ki yüzümüze büyük bir tokat yedik, işte o zaman büyük bir hata yaptığımızı anladık...

Bizi, bu uygulamanın gidişatı konusunda uyaran tüm webmasterlara teşekkür ederiz, keşke sizi duysaydık,dinleseydik; sizi duyamadık, dinlemedik, pişmanız.

Bu talihsiz zaman zarfında kırdığımız tüm webmasterlardan özür dileriz, internet kullanıcılarından özür dileriz, bu uygulamadan zarar gören herkesten özür dileriz.

İYİNET Yönetimi

silenceofdarkness

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bizde duyarlılıgınızdan dolayi teşekkürler ederiz umariz iyinet eski gücüne kısa sürede kavuşacaktır

cahveci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
önemli olan hatanı anlaman keske olay buralara gelmeden anlasaydın hatanı ama özür dilemen ble buyuk bi erdem umarım cok cabuk zamanda toplanır eski iyinet olursun basarılar.

togan1903

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
acıklama icin teşekkür.herkes Bu Acıklamayı bekliyor.insallah Eski güçlü iyi.net kavuşabiliriz.
İyi Çalışmalar

ReferXchange

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tebrikler,

Bu forumdan faydalanan tüm webmasterlar adına çok sevindim.
Konu ile ilgili rahatsızlık duymakla birlikte diğer kullanıcıları gereksiz yere teşvik edebileceğimi düşünerek görüşlerimi aktaramamıştım şimdiye kadar.

Şimdi diğer webmasterlara düşen bence bu özrü kabul etmektir. Ben sonuna kadar kabul ediyorum.
Ayrıca, umarım aynı başlıklarla iyinet.com ' un kötülenmesi furyası da bir son bulur. Bence bu mesele artık uzamasın.
iyinetadmin'in kazanç sağlama gibi bir amacının olması çok anlaşılabilir bir şey. Sitede yayınlanan reklamlar vb konuların sürekli eleştirilmesi de bence forumu amacından uzaklaştırıyor.

Tasarım yapalım ve para kazanma işimize bakalım arkadaşlar ... :)

Kimsenin emeğinin boşa gitmemesini diliyorum..

saygılar..

H

hikayebul

Misafir
Helel admin,herkezin istedigide buydu.özür ve yapilan hatalardan dönülmesi,eger google daki cezan bittikten sonra yine eski sistemleri gündeme getirirsen webmasterler seni bugün oldugu gibi bagrina basmaz.Bravo diyorum sana özüründen dolayi.

T

TIP

Misafir
Bence bu sadece göz boyamak için yapılmış bir özürdilemedir bu şekilde sanırım google da tekrar listelenmeye çalışıyor..

sonuç olarak bence bu banlama olayı olmasa iyinet kimsenin mesajlarını dikkate almayıp aynen subdomain işine devam edecekti..

Iyinet interneti çöplüğe çevirdi ve hak ettiği cezayı aldı geçmiş olsun admin

H

hikayebul

Misafir
Bence bu sadece göz boyamak için yapılmış bir özürdilemedir bu şekilde sanırım google da tekrar listelenmeye çalışıyor

Özür dilemeyle ne alaka senin bu yazin? Sacmalamissin bence.Google dan ceza alan her site sahibi sitesinde özür yayinlamasi google tarafindan hemen kabul görecegi anlamina mi geliyor.

H

hibrahim

Misafir
tebrikler uamrım normal yollarla yine hayal ettiğiniz yerlerde olacaksınızdır...

M

M@l@tyasporlu

Misafir
iyinetadmin' Alıntı:
İnternet arama makinalarını balon sayfalar ile dolduran ve bu nedenle internet kullanıcılarının aradıklarına erişmelerinde gecikmeye neden olan dinamik subdomain uygulamasını durdurmuş bulunuyoruz.

Elimizdeki bilgi hazinesini böylesine bir yöntemi uygulamak için kullandığımız zamanı ne yazıkki talihsiz bir zaman dilimi olarak nitelendiriyoruz.

Bu talihsizlikten payını alan tüm webmasterlara ve kullanıcılara tüm içtenliğimiz ile özürümüzü iletiyoruz.

Bizler, bu yöntemin buralara geleceğinin hesabını yapamadığımız için kendimizi suçlamakla birlikte, bunun kasten zarar vermek için ve kötü amaçla yapılmış bir uygula olmadığını bilmenizi isteriz.

Uygulamanın çok hızlı bir şekilde sonuç vermesi, bizlerin başını döndürmüş ve bu sarhoşluk esnasında bizler, bizleri buralara getiren webmasterların seslerine kulaklarımızı kapatmışızdır.

Ne zaman ki yüzümüze büyük bir tokat yedik, işte o zaman büyük bir hata yaptığımızı anladık...

Bizi, bu uygulamanın gidişatı konusunda uyaran tüm webmasterlara teşekkür ederiz, keşke sizi duysaydık,dinleseydik; sizi duyamadık, dinlemedik, pişmanız.

Bu talihsiz zaman zarfında kırdığımız tüm webmasterlardan özür dileriz, internet kullanıcılarından özür dileriz, bu uygulamadan zarar gören herkesten özür dileriz.

İYİNET Yönetimi

tebrikler iyinet admin .... inşallah iyinet eski günlerine geri döner..

ÇakarÇakmazÇakanÇakmak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sana söylenen en ufak kelimede bile insanları banlayabiliyorsun. Merak ettim bu yazıyı nasıl içine sindirip postladın. Acaba birisi hesabını filan ele geçirip mi yaptı. Hadi canım sende... Erdoğan gibi değiştik diyip değişmeyenlerden olacaksan bu yazın boşuna.

E

erotikbul

Misafir
hahaha :D

Güldürmeyin adamı.. iyinetadmin'in buraya yazdığı yazının google daeski günlerine dönmesi ile alakası nedir. Google forumu tararken bu yazıyı görecek falan mı sandınız :D

Adam sizlerden özür diliyor işte daha ne.

Başarılar iyinet.

T

Turkyurdu.org

Misafir
Degismeyen tek sey degisimdir. Bu davranis gerekliydi ve yapildi. Bunun altinda baska seyler aramakta , gecmis hesaplardan oteye gitmez. Forumdaki genel birlik havasina bu mesajdaki olumlu havayida eklersek, ve tum bu olanlardan gerekli dersleri cikarabilirsek , kissadan hisse tarzi bir basarimiz olacaktir. Zararin neresinden donulse kardir.

eg-zotikbul +1

T

The_Best

Misafir
iyinetadmin' Alıntı:

İyinet admininin yukarıda yaptığı açıklama bir anda beni başka düşüncelere itti. Özür dilemenin bir erdem olduğunu unuttuğumuz şu dönemde bu tür açıklamalar memnuniyet verici, değerlerimizi yavaş yavaş kaybediyoruz, malesef bencillik ve menfaatçilik almış başını gidiyor, bu tür toplumsal gerçekler insanları birebir sosyal yaşamdan uzaklaştırıyor. Hep ben Hep ben, mantalitesi beynimizin bir köşesinde iğnelenmiş bekliyor, sürekli ön plana çıkıyor, kişisel dialoglarımıza da bu unsurların yansıması birliğin ve beraberliğin yok olmasını sağlıyor, nilendirdiğim bu birlik ve beraberlik de olmayınca başarı sınırlı kalıyor,

Şimdi bunları niye söyledim,
Forumların bir paylaşma ortamı olduğunu unutmayalım, bildiğimiz ne varsa paylaşalım bencillikte uzak duralım, unutmalayılım ki bir iyilik yapan bin iyilik bulur. Hata yapıyorsak özür dilemesini bilelim, fani dünyada kimse kalıcı değil, sevelim sevilelim. O zaman ne mutlu bize, Bizler Osmanlı Torunlarıyız, Bizler Dünyaya nam salmış bir Irkın evlatlarıyız. Başarı bize yakışır.

T

TIP

Misafir
google sadece robottan oluşmuyor herhalde bunun birçok çalışanı var

iyinet yaptığı bu adımla şunu yapmayı planlıyor fikrime göre böyle bir açıklama yapıp google türkiyeye mail atıp banın açılmasını sağlamak..

yoksa benim yaptığım yaptıktır ben yaptım oldu sen kimsin gibi mesajlar yazan bir kimsenin bu tür bir mesaj yazmasını beklemek saçmalık olur.. ÇakarÇakmazÇakanÇakmak ın dediği gibi birşey de olabilir..

S

sevdik

Misafir
slm

Bu mesaji okuduktan sonra sasirdim biraz iyinetadmin e arkadaslar da hemen olumlu olumsuz yazmislar ben yorum eklemek istemiyorum Sonucta burasi internet herkes kendisini dusunmek zorunda bu foruma takilan herkes melek degil ben hiç ama hiç degilim

Bu subdomain olayi bu senenin damgasini vurdu bence bunlar daha ufak seyler daha neler cikacak neler bekleyelim gorelim unutmayin ki suanda arama.com bence turkiyede buyuk arama sitelerinden birisi yabancilarin saldirisinda bir site var ne arasan onlar ama hanginiz burda yazdiki

Ben suna inaniyorum yanlis anlamayin beni turk degilim bosnagim 9senedir tr de yasiyorum ve 5 sene net ile ilgileniyorum Siz turkler bence elinizdeki olanaklarin degerini bilmiyorsunuz 70milyon insan yasiyor bu turkiyede hala herkes nerden kisa yoldan site buyutsem kisa yoldan parayi bulsam pesinde bu dusunceden vazgecmeniz gerekiyor

dilegim iyinet bundan sonra duzelir

T

The_Best

Misafir
sevdik' Alıntı:
Siz turkler bence elinizdeki olanaklarin degerini bilmiyorsunuz 70milyon insan yasiyor bu turkiyede hala herkes nerden kisa yoldan site buyutsem kisa yoldan parayi bulsam pesinde bu dusunceden vazgecmeniz gerekiyor

Bu laflardan dolayı sizi şiddetle kınıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi