İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Özür, Türk webmasterlarından ve İnternet kullanıcılarından

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

java

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ÇakarÇakmazÇakanÇakmak' Alıntı:
Erdoğan gibi değiştik diyip değişmeyenlerden olacaksan bu yazın boşuna.

Forum kuralı 14: Forumlar siyasi propaganda aracına dönüştürülemez.

-

Biz burada iyinet bunu yapmasın diye naralar atarken, ilgili merciilere özel mesajlarımızı ve bu tutumlarının devam etmesi halinde bu olayların yaşanacağını binlerce kez yazarken, hepimizin faydalandığı iyinet'i sevdiğimizdendi. Onu kıskandığımızdan değil.

Ama bazı zihniyetler..

"Size ne canım? Adam yapmış sizi ne ilgilendirir."
"Kıskanmayın, iyinet çok zeki. Çok kazanacak."

Diye söylenip duran her mesajımda bana karşı çıkan sabit fikirli, yandaş toplamaya çalışan zihniyet.. Umarım beğendikleri bu davranışla kendileride başbaşa kalır ve iyinet'in bu tutumunu ben eleştirirken altımda 40 tane "sanane kardeşim" mesajları yazanların gerçek dost olup olmadığınıda görmüş olduk..

Son olarak..
iyinet'in başına şu anda hiç birşey gelmiş değil, eski hit potansiyeli dahi onu bugünlere getirdi. bundan sonrada fazla bir etki olmayacak.umarım iyinetadmin nacizane webmasterların burda kendilerini uyarma yazılarını artık biraz dikkate alır.

Yazısından dolayı tebrik ediyorum, zira buna yazmak zorunda değildi. Hiç birimizinde hesap sormaya hakkı yoktu.

Tebrikler..

S

sevdik

Misafir
slm

sozlerimde kinalicak birseyler mi var arkadasim sonucta siz hep bunu dusunuyorsunuz 70milyon insan var turkiyede neden cok daha buyuk dusunup 10site acip sag sola saldiracaginiza 1site acip adam akilli isler pesinde kosmuyorsunuz Yapan var yok demiyorum ama burdaki forumdakiler nerdeyse yarisi bos insan

ÇakarÇakmazÇakanÇakmak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
xmlsr' Alıntı:
Forum kuralı 14: Forumlar siyasi propaganda aracına dönüştürülemez.

O bir örnekti, amaç işe siyaset katmak değil, hatta böyle denilebileceği bile aklıma gelmedi ki samimi duygularla yazılmış birşeydi.....

Neysem.... Goruşmek uzere, nasıl olsa 5 dakkaya banı yeriz.....

C

constantine

Misafir
Hatasız kul olmaz dırı rım dırı rım. Hatamla sev beni :)

Biz seni bölede seviyoruz iyinet sen bir yana google bir yana. Sitelerimin hiçbirini çekmedim çekmemde.
Saygılar.

yakese

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
boşveeer iyi net sen açığı bulmuş dalmışsın bende bulsam dalardım ne yapalım google abimiz ters çıkdı takma kafanı

hdogan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Irklar ve milletlerle alakalı yorumları bitirelim lütfen, herkez yeteri kadar gergin ve hassas bu konuda zaten... Genellemeden sakınalım.

Not: Eğer burada yaşıyor isek "siz X'ler" "biz Y'ler" olmamalı.

T

The_Best

Misafir
Konuşmak insaların işidir, konuşmadan hangi sorunu ne şekilde çözeceksin, bırakında insanlar düşündüklerini söylesin "Tabi bu düşünce kanunlar çerçevesinde olmalı".

123mp3

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iyinet admin yaptığın bu özür çok güzel bir şey. Senin tebrik ederim. ama senin bu güzel özürün diğer bazı sitelere örnek olmalı. Onlarda kenidlerine çeki düzen vermelidir!

Desix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu mesaja bir bakıma sevindim bir bakıma üzüldüm..

pek de içten olduğuna inanmıyorum..

İşler iyi giderken webmasterlar kimsenin umrunda değildi.. Herkes bunun haksız olduğunu söylerken hiç üstünüze alınmadınız.. Yapan yapar kardeşim.. Size ne.. siz de yapın gibi cevaplar verenler oldu..

Şimdi işler tersine dönünce, iyinetten çekilmeye başlayınca webmasterlar bir panik.. Hemen webmasterları tekrar elde atmeye çalışıyorsunuz..

Önemli olan zamanında doğru davranmaktı..

Çoğu kimse eskisi gibi yaklamaz bence iyinete artık.. Benim için öyle mesela..

Neyse zararın nersinden dönülse kardır.. Neyse ki bitti bu terane..

Ama ben inanıyorum ki iyinet hitini veya pr'ini artırmak için diğer webmasterlara zarar veren başka bir yol bulsa yine yapar.. Bu benim görüşüm.. Umarım haksızımdır.. Umarım ilerde haksız olduğumu görürüm..

Neyse.. Özür için yine de teşekkürler..

Bi daha olmasın :p

B

besiktaslim

Misafir
bilgiğim kadarıyla (diğer arkadaşlardan aldığım bilgilere dayanarak diyorum) iyinetadmin kesinlikle dediğim dedik birisi olarak gözüküyor.

kendi fikrimce

* webmasterlar sitelerini toplistten çekmeye başlıyor bunun esas çıkış noktası bu forum bu söylentiyi yawaşlatmak veya durdurmak adına

* aldık misketleri koyalım toplist kodlarını mantığını oluşturmak için bir özür diye düşünüyorum.

yapılan hata sırasında bizlere yapılan birçok ayıbı bu özür kapatır.

ama bidaha bu tarz bir sistem bulunsa tekrar yaparmı ?
bence yapar

D

Dms

Misafir
Açıkcası bencede yapar :) Ben olsam bende yaparım yalan söylemeyeyim :) Ama bu kadar populer olsam yapmazdım herhalde. O günlere gelirsem hep beraber goruruz :D

c4timer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
..

IYInet admin ; açıklamaların için bizde seni takdir ediyoruz. Tekrar'dan IYInet 'in toplarlanması ve eski gücüne kavuşması dileğiyle..
Son söz olarak ; IYInet diğer siteler gibi böyle bir sub-domain vs aldatıcı yöntemlerle ; Türkiye'nin sayılı toplistleri arasına girmedi , kökü güçlü olan bir toplist ve en yakın zamanda tekrar toparlanacaktır.

D

Dms

Misafir
ÇakarÇakmazÇakanÇakmak' Alıntı:
Sedo neyine yetmiyo :))
Ya sorma su irc beni mahvetti :D Kazanclar dustu bu aralar. Allah'tan optimize olayını iyi biliyorum. Bilmesemde kıvırıyoruz iste :) Neyse konu dagılmasın ;)

D

Dms

Misafir
Haymac'dan bahsediosan bende sevmiyorum Keratayı :D
Buradanda banlandıda kurtulduk. Ne cok konusuyordu o öyle yaw :D :D

H

hikayebul

Misafir
slm

TIP' Alıntı:
google sadece robottan oluşmuyor herhalde bunun birçok çalışanı var

iyinet yaptığı bu adımla şunu yapmayı planlıyor fikrime göre böyle bir açıklama yapıp google türkiyeye mail atıp banın açılmasını sağlamak..

yoksa benim yaptığım yaptıktır ben yaptım oldu sen kimsin gibi mesajlar yazan bir kimsenin bu tür bir mesaj yazmasını beklemek saçmalık olur.. ÇakarÇakmazÇakanÇakmak ın dediği gibi birşey de olabilir..

Beyninde sorunmu var bana mi öyle geldi,bence bir daha oku bu yazdiklarini.

muratozcirpici

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hatanı anlaman sevindirici...

konunun detaylarına girmek istemiyorum diğer arkadaşlar gibi. açıkçası gereksiz olduğunu düşünüyorum...

Sonuç ; Tebrikler...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi