İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Özür, Türk webmasterlarından ve İnternet kullanıcılarından

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya bu isler hep boyle zaten, yap et bilmem ne sonra ozur, kabul etmiyom ben bu ozru, belki senin yuzunden 300-400 dolar zarara ugradim, ozur ile bu geri geliyormu yok gelmiyor

o kadar dedik sana zamaninda bak eski forumlara dua et ki forumlarin filan guzel yoksa googledan silindigin zaman kimse gelmezdi buraya

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaslar sadece sizi kandirmak icin bu ozur, ben burdan kopmasam da yapilani asla unutmam, cunku admin arkadas epey ac gozlu biri, bir ozur ile bitiyormu hersey hayir ama kananlar yuzde 95 cogunlukta ne diyeyim karar size kalmis

ozuru gorunce resmen OHA FALAN OLDUM YANİ

T

tariksucu

Misafir
AkrepList' Alıntı:
arkadaslar sadece sizi kandirmak icin bu ozur, ben burdan kopmasam da yapilani asla unutmam, cunku admin arkadas epey ac gozlu biri, bir ozur ile bitiyormu hersey hayir ama kananlar yuzde 95 cogunlukta ne diyeyim karar size kalmis

ozuru gorunce resmen OHA FALAN OLDUM YANİ
+ 100000
açgözlülükten başka bir şey değil, timsah gözyaşları gibi bence. yaptığından utanıyor. benim iyinet gibi bir sitem olsa hayatta böyle bir riske ve seviyesizliğe girmezdim.
bir aralar
"forumun kuralları şu andan itibaren değişmiştir" gibilerinden kimseyi iplemez tarzda lafları bile olmuştu. şimdi özür diliyor. bence durumu kurtarmaya çalışmaktan başka bir şey değil. umarım bundan sonra tekrarlanmaz ve umarım gerçekten samimidir.

M

Maksim

Misafir
tariksucu' Alıntı:
+ 100000
açgözlülükten başka bir şey değil, timsah gözyaşları gibi bence. yaptığından utanıyor. benim iyinet gibi bir sitem olsa hayatta böyle bir riske ve seviyesizliğe girmezdim.
bir aralar
"forumun kuralları şu andan itibaren değişmiştir" gibilerinden kimseyi iplemez tarzda lafları bile olmuştu. şimdi özür diliyor. bence durumu kurtarmaya çalışmaktan başka bir şey değil. umarım bundan sonra tekrarlanmaz ve umarım gerçekten samimidir.

katılıyorum.. biz burda bunu dile getirmeye çalışırken, gözünü hit bürüyen iyinet admini banlama sevdasındaydı. şimdi google dan da banlandı. sığınacak yer arıyordu. özür dilemekte buldu çareyi. Türk halkı affetmeyi sever, seviyoruz, hemen kandık.. biz onlarca webmaster, türk webmasterlarının emeğini çalıyorsun derken sen nerdeydin ustad? sen aldığın hitle, alacağın paraları hesaplarken biz google'da senin rezilliklerini çekiyorduk. nitekim olması gereken geç de olsa oldu. şimdi gelmiş serzenişte bulunuyorsun.. yok öyle.. vur, kır, parçala, sonra gel özür dile.. bizim de seni affetmemizi bekle. unuttuk mu?

Hak yerini buldu. Ne kadar özür dilesen de boş bence senin özrün. Biline!..

T

TIP

Misafir
bende işte bunu diyorum

millet subdomain dediğinde bi küfür yemediği kalmıştı şimdi gelmiş özür dileniyor.. ne diyeyim belki çoğu kişiye çok masum gibi gözüküyor ama google banlamasa iyinet bunu yapmaya devam edecek ve parayı götürecekti.. iyinet çok masum arkadaşlar asıl hatayı biz yapıyoruz iyinetin subdomainlerine karşı çıkarak

T

Turkyurdu.org

Misafir
Sebep : Google Banladi.
Sonuc : Hata goruldu.
Bizi ilgilendiren kisim, Özür dilendi.
Google banladi diye subdomain islemlerini durdurup foruma oldugu gibi devam da edilebilirdi.
Yarisi dolu bardaga bakan insanlar gibi olduk. Kimisi dolu tarafini goruyor, kimisi bos kalan kismi. Subdomain uygulamasi yanlisti. Ve yanlisligi gorup ozur dilendi. Google banlamasa devam edilir miydi? Edilirdi.
Ama bir musibet bin nasihattan iyidir. Sonucta herseye ragmen, yüzeysel degil detayli bir sekilde ozur dilenmis. Biraz iyimser bakmayi deneyebilirsiniz.

S

Senbul

Misafir
Admin arkadasın ozur dilemesi yerinde bir davranıs.zira kendisi pek oyle birisi değil yaptıgı hatadan dolayı pek ozurdileme gibi bir adeti yok.ilk kez hatalı oldugunu kabul ettigini goruyorum.
"Deveden buyuk fil var" demiş atalarımız sen okadar cok arkadası ve siteyi banladınki buna benım sitemde dahil;googleda sana boyle bir cezayı uygun gordu ve cokta iyi yaptı.
Etme bulma dunyası;

T

TIP

Misafir
yoo bu ilk değil
takip ediyorum her yaptığı hatadan sonra özür diliyor

başta iyinet kodunu gazetenet linki
sonra dialer işi
sonra subdomain işi
bi sürü şey işte aman şimdi bunları yazıyorum diye kimbilir yarın burada olmayacam ama bunlar gerçekler..

E

eTre

Misafir
google bitirdi affetmedi olayi bakti olacagi yok dönüp dolasip gelecegi yer kürkcü dükkani muhabbetine dönmüs bu özür muhahahah
hit olmadan artik dialer de olmaz toplist kodlarina gazatenet.com koymaya devam :D :D

H

hikayebul

Misafir
Konuyu kisa tutalim :))))))))))))))))) uhahah,begenen kalir begenmeyen bir daha ugramaz buralara olay biter.Madem begenmiyorsunuz ne isiniz var burada.Begenmeyenler kadar begenenlerde var demi.

E

erotikbul

Misafir
yahu mesajlarınızı okurken durup dururken geriliyorum. siz kimsiniz ki o veya bu kişi hakkında sallıyorsunuz. iyinetadmin'in yaptıpının elli katını yapanlar bile şuraya çıkmış cak cak bağırıyor.

Bu cakcak edenlerin çoğu ellerinde fırsat olsa nasıl pislik yapacaklarını düşünen insanlar. Adam insanlık yapmış sizden özür dilemiş, düştüğü gereksiz hırs ve etkileri yüzünden yani mecbur olmamasına rağmen bunu yapmış adam.

Hala timsah gözyaşı. yok bilmem ne
yok google a geri dönmek için. Yahu ne sanıyorsunuz siz ? bu robotlar gezerken özrü görüp kabul edecek falan mı ? :D

Ayrıca kendinizi ne görüyorsunuz ? Bill Gates felan mı ? Adam demiş senin yüzünden 400 $ zarara uğradım. Yahu etmeyin eylemeyin, şu duruma gülünür mü ağlanır mı bilemiyorum.

Neyse forum çok lamer doldu bence. Özellikle son dönemlerde buraya katılanlar seviyeyi düşürdü.

M

mavidusler

Misafir
Adamı özür dilediğine de pişman ettiler. Dilemese daha mı iyiydi?

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya arkadaşlar tamam özür diledi ona diyeceğimiz birşey yok ama. hemen bir örnek vereyim;
iyinet googledeyken, googleden aldığım hit 100 ü geçmezken; iyinet banlanınca 1000 e kadar hit almaya başladım googleden. %1000 fark azmı yapmayın tabi para kaybettik bu zarfta. örnek veriyorum o zamanlar günde 20 $ kazanıyorsam şimdi günde 40 $ kazanıyorum. neden kaynaklanıyor googleden hit gelmesinden. bilmiyorum beni çok etkiledi bu olay.

Timsah gözyaşlarımı? samimi mi? buna cevap verecek kadar müneccim değilim ama herşeyi zaman gösterecek.

eXtreme

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben iyinet yöneticilerinin bugünü görememe ihtimali olduğuna inanmıyorum. bu kadar webmaster iyinet`in banleneceğini gördü de eski kurtlar mı göremedi ?

özür tabii ki kabulümüzdür fakat bunun altında başka birşeyler de aramaya çalışmadan duramıyorum.

P

postmodern

Misafir
Haksızlık yapmayın, bu adam yıllardır internete para harcıyor. Burada konuşanlardan çoğu iyinet kimdir bilmez. Ben kişisel olarak tanımıyorum ve bir diyaloğum yok fakat aynı dönem başladık. Arabulda .com .net .org domain sayısı onlu yüzlü rakamlardayken bu adam türk internetinde ilk php kullananlardan, ilk meta arama motoru ( turkvista yanılıyor olabilirim) , tr8.net ( subdomain servisi)... Biz çooooook iyi paralar kazandığımız zamanlarda bu adam elindeki imkanlara rağmen AGRESİF davranmamıştır. Orantı yaparsak biz mevcut hitimizle ev araba alırken bu adamın galeri açması ve apartmanlar dikmesi gerekirdi.

SONUÇ : Bana göre bu adam hit para derdinde değildir. Laf sokmaya çalışmayın :)

BaRaN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hatasiz kul olmaz önemli olan hatani bulup onu telafi etmek dicem ama google banlamasa olmicakti..

Adam adam gibi özür dilemis.. tebrik ederim..
sonucta özür dilemek zorunda degil. site kendisinin.. subdomain kendisinin. ban yiyen kendisi.. tamam bizim hitimizi filan caldi diyenleri duyuyorum ama.. senden iyinet gibi site yap sende cal.. bence kimsenin bise deme hakki yok..

Ben kabul ediyorum ama listeden cikardim sitemi..
aslinda forumada gelmezdim ama ortam iyi :)

BaRaN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sevdik' Alıntı:
sozlerimde kinalicak birseyler mi var arkadasim sonucta siz hep bunu dusunuyorsunuz 70milyon insan var turkiyede neden cok daha buyuk dusunup 10site acip sag sola saldiracaginiza 1site acip adam akilli isler pesinde kosmuyorsunuz Yapan var yok demiyorum ama burdaki forumdakiler nerdeyse yarisi bos insan

evet dostum sen dolu insansin ve dogru isler yapiyorsun ;)
http://www.sevdik.net/mavifm.com.htm

M

Maksim

Misafir
uslanmaz' Alıntı:
ben iyinet yöneticilerinin bugünü görememe ihtimali olduğuna inanmıyorum. bu kadar webmaster iyinet`in banleneceğini gördü de eski kurtlar mı göremedi ?

özür tabii ki kabulümüzdür fakat bunun altında başka birşeyler de aramaya çalışmadan duramıyorum.

ben de katılıyorum. beyler biz bu işi kaldırması için kaç ay bas bas bağırdık forumda. neden o zaman google dan banlanacağını hesaplayamadı.. ki biz bunu defalarca söyledik. Sitelerimi kaldırdım. Foruma da takılıyorsam bu iyinetadmin i için değil mutlak bilgi alışverişi içindir. Kimse bu bilgi akt'ını kesmeye kalkmasın, sahiplenmesin!

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya isteyen sitesini kaldirir, isteyen kaldirmaz,
ben pek kaldirmadim, 1 tanesi disinda acikcasi,
zararini gorursem kaldiracagim kesin ama

ayrica bu ozrun altina yatan sebepler farkli bunu goremiyorsaniz ben bilemiyorum ne diyecegimi ben dunku cocuk filan da degilim web siteleri portal olaylarinda yeni (3 yillik) olabilirim ama 1998 yilindan beri php kullaniyorum, 1996 dan beri de html islerinin icindeydim ve web dunyasi ile her zaman icli disli oldum ama ac gozlu filan olmadim, ne yani eline geceni gordu iyinet sonucta tum interneti ele gecirebilcegini mi sandi arama sonuclarinda yok, olmaz da zaten

hayatta sunu bilmisimdir islerini oyle yap ki sonradan ozur dilenecek duruma dusmeyesin,
dusersen de cok az dus

neyse benim dusunceler bunlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi