İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Paidverts Detaylı Video Sizler İçin Hazırladım.

diverapor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar.

paidverts hesabımda paypal seçeneği gözükmüyor.
Bilgisi olan var mı ?

paidverts forumuna baktım fakat ingilizcem iyi olmadığı için anlayamadım.

--IYINET ; Flood Engellendi -->-> Yeni yazilan mesaj 19:25 -->-> Daha önceki mesaj 17:41 --

Kısa bir süre sonra aktif olacakmış, daily news 'te yazdılar.

sertug84

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tamam abı bende devam edıcem 581 bap oldu reklamlar gelıyor kendı bap puanlar gıdıyor ben zaten 1 dolar olunca sana sorarım suan cok cok az param var ama yapmaya calısıyorum bap puanı kendı mıcro ads almıyom bap puanım kendı gıdıyo bana verıyo paara 0.01 geldı bugun bı kac tane dhaa onlara tıkladım ıste bakalım nasıl olucak. :)

aynen kardeşim böyle devam et. hergün gelen reklamlarıda es geçme kısa zamanda artar zaten.

Sytche

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
abi 52 tane reklam geldı kucuk mıktar ama recyle basınca baya bı edıyo dun yanlıslıkla cok az bı mıktar recylce yaptım yapmasaydım 1 dolarım olacaktı ama sureklı gelıyor yakında olcak galiba :).

Dasmas15

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
abi 52 tane reklam geldı kucuk mıktar ama recyle basınca baya bı edıyo dun yanlıslıkla cok az bı mıktar recylce yaptım yapmasaydım 1 dolarım olacaktı ama sureklı gelıyor yakında olcak galiba :).

Arkadaşlar recylce neye yarıyor bide benim bap puanım 600 oluyor Öbürsü gün 300 e felan düşüyor para reklamları geldiği için tekrar bap kasıyorum 600 oluyor bir türlü 600 üstüne cıkamıyorum yardım

sertug84

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar recylce neye yarıyor bide benim bap puanım 600 oluyor Öbürsü gün 300 e felan düşüyor para reklamları geldiği için tekrar bap kasıyorum 600 oluyor bir türlü 600 üstüne cıkamıyorum yardım

paralı reklamlar bap puanını düşürüyor zaten olay bu. parayı biriktirip 1 dolar olunca reklam paketi al 3100 puan bap olarak eklenmiş olur. site günlük 100 bap vergi alır ayrıca.

sertug84

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Peki recyle neye yarıyor

recycle izlemek istemediğinz reklamları silmenize yarar. ama bu demek değildir ki onun yerine başka reklam gelecek yada size onun karşılığında bap puanı vermeyecek. yani silerseniz silmiş olursunuz size ekstra bir yararı olmaz. recycle yaptığınızda o reklam başka bir kullanıcıya gider. 0.0005 lik reklamları recycle edebilirsiniz size kalmış eğer tıklamakla uğraşmak istemiyorsanız.

Dasmas15

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
recycle izlemek istemediğinz reklamları silmenize yarar. ama bu demek değildir ki onun yerine başka reklam gelecek yada size onun karşılığında bap puanı vermeyecek. yani silerseniz silmiş olursunuz size ekstra bir yararı olmaz. recycle yaptığınızda o reklam başka bir kullanıcıya gider. 0.0005 lik reklamları recycle edebilirsiniz size kalmış eğer tıklamakla uğraşmak istemiyorsanız.

Abi geçen günde sormuştum bu bap puanım sürekli 600 olduğu için artmadığı için düşük reklamlar geliyor böylede 1 dolar yapmak zor oluyor ne yapcam tavsiye ver hergün 100 dolar kesiyor 500 oluyor para reklamları gelincede 300 e felan düşüyor topu topu zaten tek 1 sayfa bap reklamı geliyor onları yapınca tekrar 600 oluyor 600 üstüne cıkmıyor

sertug84

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Abi geçen günde sormuştum bu bap puanım sürekli 600 olduğu için artmadığı için düşük reklamlar geliyor böylede 1 dolar yapmak zor oluyor ne yapcam tavsiye ver hergün 100 dolar kesiyor 500 oluyor para reklamları gelincede 300 e felan düşüyor topu topu zaten tek 1 sayfa bap reklamı geliyor onları yapınca tekrar 600 oluyor 600 üstüne cıkmıyor

600 oluyor üstüne çıkmıyor ama para artıyor sonuçta. hem paranın artmasını hemde bap artmasını bekleme zaten ilk başta. 1 dolar olunca yatırım yapıp 3100 yaparsan ondan sonra daha hızlı kazanıp daha cabuk arttırabilirsin. yada beklemek istemiyorsan paypal hesabından 1 dolarlık 1 reklam alarak bunu hızlandırabilirsin.

Sytche

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Abi 50 tane gelıyor pana 0.001 gelıyor vede aralarında 0.00005 mı ne var tıklayasaım gelmıyor cok fazla var bazılarına tıkladım ama yuksk olan daha demın tıkladım 0.2 ve 0.03 vardı tıkladım ıste sence napıyım bu kadar fazla gelenlere hepsıne tıklarsam 0.03 yapıyor toplam hepsı 48 tane sey

sertug84

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Abi 50 tane gelıyor pana 0.001 gelıyor vede aralarında 0.00005 mı ne var tıklayasaım gelmıyor cok fazla var bazılarına tıkladım ama yuksk olan daha demın tıkladım 0.2 ve 0.03 vardı tıkladım ıste sence napıyım bu kadar fazla gelenlere hepsıne tıklarsam 0.03 yapıyor toplam hepsı 48 tane sey

o kadar ufak reklamlarla uğraşma kardeşim. recycle et gitsin eğer ihtiyacın yoksa o ufak reklamlara.

Sytche

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Abı oyle reklamlara ıhtıyacım yok bırde sanırım bap sayısı 8e dusmus herneyse bugun 0.04 reklam geldı suan 0.20 var hesabımda artırmaya calısıyorum işte benden kazanmıssındır az cok :D

Dasmas15

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Abi ben il 1 dolaramı yaptım o 3100 lüktende aldım ikinci 1 dolarıma 10 cent kaldı sistem süper tıkır tıkır işilyor böyle devam ederse bende senin gibi olurum inş yani günlük 7 dolar felan kazanırım

sertug84

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Abi ben il 1 dolaramı yaptım o 3100 lüktende aldım ikinci 1 dolarıma 10 cent kaldı sistem süper tıkır tıkır işilyor böyle devam ederse bende senin gibi olurum inş yani günlük 7 dolar felan kazanırım

hayırlı olsun kardeşim. kazanmaman için zaten hiçbir neden yok. site uzun soluklu emin olabilirsiniz. siteyi tamamen resmileştirdiler. artık site bir şirket üzerine kurulu. avukatları bile var ;)

--IYINET ; Flood Engellendi -->-> Yeni yazilan mesaj 13:20 -->-> Daha önceki mesaj 13:19 --

Abı oyle reklamlara ıhtıyacım yok bırde sanırım bap sayısı 8e dusmus herneyse bugun 0.04 reklam geldı suan 0.20 var hesabımda artırmaya calısıyorum işte benden kazanmıssındır az cok :D

bap sayısı zaten düşer. 100 kere 25 lik bapa tıkladıktan sonra 8 e düşer. bundan sonra hep 8 adet gelecek baplardan. bu arada senin kullanıcı adın ne bi bakıyım siteden durumuna.

najaws12

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
selam bende sizin üyeniz olarak başladım sistem değişik geldi anlatımınızla yola çıkdım.ama bi sorum olacak bu bab puanlarını tıklıyorum sonrasında reklam geldikce bap puanları düşüyor anlamıyorum acaba sistem bu şekildemi ? yoksa ben ilk gün 2 kere 50 bablık reklam al seçeneğine tıkladım ondanmı oldu diye düşünüyorumda ..birde ben bütün reklamlara tıklıyorum. sorum 1 ay sonramı 1 dolar olur ..aslında paypalımda 0.2 dolar var onu oraya alabilirmiyim hiç bilmiyorum bu işleri ... baya çok soru sordum :) kolay gele herkeze :şekil:

sertug84

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
selam bende sizin üyeniz olarak başladım sistem değişik geldi anlatımınızla yola çıkdım.ama bi sorum olacak bu bab puanlarını tıklıyorum sonrasında reklam geldikce bap puanları düşüyor anlamıyorum acaba sistem bu şekildemi ? yoksa ben ilk gün 2 kere 50 bablık reklam al seçeneğine tıkladım ondanmı oldu diye düşünüyorumda ..birde ben bütün reklamlara tıklıyorum. sorum 1 ay sonramı 1 dolar olur ..aslında paypalımda 0.2 dolar var onu oraya alabilirmiyim hiç bilmiyorum bu işleri ... baya çok soru sordum :) kolay gele herkeze :şekil:

merhabalar. size gelen her paralı reklam sizin baplarınızı azaltır. 0.01$ lık bir reklam sizden 20 bap düşürür. 1 dolarlık 1 reklam geldiğinde 2000 bapınız azalır.

Nasıl kar edicem derseniz eğer. 1 dolarlık reklam geldi diyelim. 2000 bapınız azaldı. bu 1 dolar ile 1 adet reklam paketi alırsanız 3100 bap kazanmış olursunuz. yani giden 2000 bap gelen 3100 bap. karınız 1100 bap. 1 dolardan 0.55$ kar etmiş olıyorsunuz. paypaldan minimum yatırım 1 dolardır o yüzden 0.2 dolar ile yatırım yapamazsınız. 50 baplık reklamlara tıklamanın bir zararı yok elbette. yatırım yapmamış kullanıcılar için yatırımsız kazanç sağlar. baplarınız 1600 puanın üstüne çıktığında ekstradan paralı reklamlarda gelmeye başlayacak ve daha da çok kazanmaya başlayacaksınız. pv deki kullanıcı adınızı belirtirseniz bir kontrol etmek isterim.

najaws12

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
açıklamanız için teşekkürler ordaki adım najaws bakabilirsiniz şuan 0.3 oldu şimdiden bapları biriktireyim dediğiniz gibi ok. 500 reklam izledikden sonra 500 bab verecekmi sistem bir yerde öyle bişi okudum sanırım yanlışmı anladım ki? 1 dolar sanırım 2 hafta sonra ulaşırım hesaba göre belkide daha kısa zamanda ...bu arada şuan size ne kadarlık reklam geliyor ?sitenin facesindende inceledim faceside baya aktif işleyen bir site sanırsam ...şuana kadar ne kadar kazandını kaç aydır üyesiniz ?

sertug84

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
açıklamanız için teşekkürler ordaki adım najaws bakabilirsiniz şuan 0.3 oldu şimdiden bapları biriktireyim dediğiniz gibi ok. 500 reklam izledikden sonra 500 bab verecekmi sistem bir yerde öyle bişi okudum sanırım yanlışmı anladım ki? 1 dolar sanırım 2 hafta sonra ulaşırım hesaba göre belkide daha kısa zamanda ...bu arada şuan size ne kadarlık reklam geliyor ?sitenin facesindende inceledim faceside baya aktif işleyen bir site sanırsam ...şuana kadar ne kadar kazandını kaç aydır üyesiniz ?

500 bap olayını bilmiyorum açıkçası. olsaydı bilirdim öyle bişey :) bana şu an 12-15 dolar arasında geliyor reklam. 10 eylülde üye oldum ben. 87 dolarlık yatırım ile başladım. 269.000 puan ile. şu an 890.000 deyim. 8 gruptayım. hesaplarıma göre bu ayın sonunda 9. gruba yükselmiş olucam. 10 grup benim hedefim. 10 gruba yükseldikten sonra sadece bap puanımı sabit tutmak için reklam alıcam geri kalanını çekicem. 10. grupta aylık karım 500 dolardan fazla oluyor.

najaws12

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
vavvv çok güzel ve çok kısa bir süre tebrik ederim bende tıklıyorum 0.0005 likler hariç birde bugün şu 1 bablık ve katları oynanan oyundan aynadım 1700 bap kazandım inanamadım anahtahrlı olan bölümde çıkdı bende bugün sizin bahsettiğiniz 1. gruba girdim bugün itibariyle 1 dolar oluncada yatırım yapacağım sizin anlatımlarınızla devam edeceğim benımkı sizin kadar kısa sürede olmasada 3 -4 ayı bulsun problem değil sevdim ben bunu çok saolun anlatımlarınız için

sertug84

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
vavvv çok güzel ve çok kısa bir süre tebrik ederim bende tıklıyorum 0.0005 likler hariç birde bugün şu 1 bablık ve katları oynanan oyundan aynadım 1700 bap kazandım inanamadım anahtahrlı olan bölümde çıkdı bende bugün sizin bahsettiğiniz 1. gruba girdim bugün itibariyle 1 dolar oluncada yatırım yapacağım sizin anlatımlarınızla devam edeceğim benımkı sizin kadar kısa sürede olmasada 3 -4 ayı bulsun problem değil sevdim ben bunu çok saolun anlatımlarınız için

rica ederim. yardım lazım olunca burdan yazın hergün kontrol ediyorum zaten yazılanları. birde küçük bir tavsiye ; hazır oyunda kazanmışken bırakın devamı gelmesin çünkü uzun vadede büyük kayıplar oluyor. üyelerimden bir tanesi 400.000 bap kaybetti yakın zamanda ve tamamen kendini tutamamasından kaynaklanıyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5