İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Paypal: Kredi Kartına Para Çekme - Türkiye

erdemokul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
paylaşım için teşekkürler fakat beni bi sorunum var, bu '' Transfer funds to your bank account '' bölümündeki coutry de united states yazıyor ve bunu turkey yapamıyorum yardımcı olursanız sevinirim.
bu arada premier hesabına sahibim.

CyberTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
paylaşım için teşekkürler fakat beni bi sorunum var, bu '' Transfer funds to your bank account '' bölümündeki coutry de united states yazıyor ve bunu turkey yapamıyorum yardımcı olursanız sevinirim.

Paypala üye olurken Türkiye seçmediniz mi?Ya da adres bilginiz Türkiye değil mi? Daha önce ABD de bir hesaba para gönderdiniz mi?

asasmaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

aynı sorun bendede var

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Transfer funds to your credit card diyeceksiniz, banka değil.

Mehmet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Transfer Funds From a Bank Account in the United States, Add Funds'a girdiğinde çıkar, Withdraw'a girmelisin para çekmek için.

GoTcHA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben aldım finansbank'a. 4 günde geldi para. paypalın yaptığı kesinti hariç 10 ytlde banka kesinti yaptı ama geldi sonuçta... is bankası ve fortis bankı da deneyeceğim bu ay sonuçlarını yazarım...

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Ben de alıyorum zaman zaman kredi kartı borcumu ödemek için.

duke nukem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Lütfen yardım

Arkadaşlar kredi kartı haricinde banka kartı yada sanal karta alım yapılabiliyormu? Net bir cevap hiç kimseden gelmemiş.

Ben kredi kartı sahibi değilim onun için ya ATM kartı yada sanal karta paramı çekmem gerekiyor. Fakat bugün sisteme ikisinide kaydetmeye çalışmama rağmen ikisindede ingilizce banka tarafından işlemin red edildiğine dair mesaj geldi. Oysaki ben zamanında paypal'da verification işlemimi ATM kartım yada sanal kartım (hangisi olduğunu şimdi hatırlamıyorum) bunlardan biriyle yapmıştım. Uzun zamandan sonrada daha yenilerde 1-2 haftadan beri paypal hesabıma giriyorum bu kartta silinmiş...

Ha birde az daha yazmayı unutuyordum. Banka hesabımdada , sanal kart hesabımdada hiç para yok ! Acaba paypal ilk önce kesinti yapmaya çalıştığı , ama hesaplarda para olmadığı için kesintiyi yapamadığı içinmi 2 kartıda reddetti ?

Son olarak Banka kartımda , sanal kartta Garanti bankasının ve Banka kartı "Visa Electron" , Sanal kart ise Master.

Konu hakkında bilgisi olan arkadaşların yardımlarını rica ediyorum... Dediğim gibi kredi kartı harici ödeme alan arkadaşlar varmı? Yada şöyle sorayım; Garanti bankasıda şart değil hangi banka olursa olsun banka kartını yada sanal kartını kabul edip ödemeyi buna alabilen biri varmı?

Şimdiden yanıtlarınız için teşekkür ederim,
Saygılar.

K

Kayıtsız Üye

Misafir
para çekmek

ya şimdi bn online oyunu sattım adam paypaldan abimin kartına 400 $ yolladı bunu çekebiliyormuyuz ??

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5