İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Paypal'de gelen ödemeler kabul edilemiyor.

Resital

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bir arkadaş aramış paypal'ı. Sistem yenileme vs varmış. En kısa zamanda düzelecek-miş.

tsuhir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet bende gördüm şimdi bir forumda
2-3 gün içinde düzeleceği söyleniyormuş

hostturka

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar bende alamıordum salladım o banka hesaplarını aldım paramı sizde öle yapın bence

tsuhir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
teşekkürler o konuyu okudum fakat,
paypalda yeni olduğumdan ve herhangi bir problem olmaması için beklemeyi tercih ediyorum

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
aradım arkadaşlar 1-2 gün içerisinde düzelecekmiş sistem yenileniyormuş.
zaten bir farklılık olduğunu görmüşsünüzdür.

banka hesabı sallayıp riske girmeyin.paypal da bir hatayı düzeltme uzun zaman alıyor.

bilgi ve ilginize

tsuhir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu arada çok şansız olduğumu farkettim, ebaydan birşey alacaktım ama 1 haftayı geçti hala ürünü sipariş edemedim, arada forumda bir arkadaşla problemim oldu moderatorlerden bir arkadaşa durumu ilettim, bugün yurtdışından bir arkadaşla gerekli pp ihtiyacımı tam tamamladım dedim onda da bu sorun çıktı, inşallah önümüzdeki günlerde pp tekrar eski durumuna döner ve ben ve ilgili herkeste işlemlerini aynen eskisi gibi yapmaya devam eder.

tsuhir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
son olarak merak ettiğim neden bu olay olunca bazı arkadaşlar hemen ok, paypal macerası bitti gibi bir umutsuzluğa kapıldılar hemen , yani bu kadar çekinmecede kalınacak bir durum mu var

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
msn sunucuları çöktüğü zamanda böyle laflar ortaya çıkmıştı.

normaldir.kimse kaynağına ulaşıp sorgulamaz:)

tulas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bugun sallama banka hesabı ekleyip gelen ödemeyi aldıktan sonra hesabı tekrar sildim.simdilik bir problem olmadı.gelişme olursa haber ederim.

soundofvtec

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben de aradım dayanamadım

yaklaşık 25 dk adamlar inceledi neyi incelediyse, son updateli ilgili geçici bir sorunmuş, 1-2 günlük mü dedim, belli değil dedi.

ama adamın dediği tek şey, para kabul etmek için US account eklemenize gerek yok

bakalım ne zaman açılcak

theflood

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
paypal sorun

sedodan 28.euro param geldi her ay alıyordum sorunsuz şimdi ne yapmamaız lazım anlamadımki yaw bu konuda geniş bilgi sahibi olan varmı arkadaşlar

chonks

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sallama bir banka hesap no girdiğinizde para hesabınıza giriyor. bu formalite olarak, yoksa paranızı o hesaba göndermiyor.
zaten göndermek istese bile öyle bir hesap numarası olmadığı için para yine sizin hesabınıza geri döner.

ben sallama bir hesap no girdim, para hesabıma geçti.
daha sonra o hesap numarasını sildim.
sorunsuz, açık ve net :)

Cyberay

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
düzelince paralar güme gider diye hiç mi korkmuyorsunz

chonks

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
düzelince paralar güme gider diye hiç mi korkmuyorsunz

gitmesi için bir sebep yok ki.
ben mesela gerçek hesap numaramı ekleyecek olsam ve hesap numaramı yanlış girsem ne olacak, paypal paramın üstüne mi konacak?

zaten paypal'ın amacı sadece amerikada banka hesabı olanlar para alsın değil.

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Zaten Banka hesabı onaylama diye ayrı seçenek var. Sadece ekleniyor sanırım ekle diyince.. Onaylatılmış olmuyor..

Cyberay

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
chonks un dediğini yaptm yardımcıda oldu sağolsun kabul edip sonra banka hesabını sildim

sonrada parayı başkasına bozdurdm risk almak gerekiyormuş :)

SLiM_BoY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şu önemli günde ağzımı bozdurdu ya PayPal, daha ne diyim ben ya.. :) İnşallah bir an önce düzelir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5