İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Pazar Günü Çağlayanda...

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
http://haber.mynet.com/detail_news/?type=Actuel&id=X1177669926703&date=27Nisan2007

29 Nisan Pazar günü İstanbul'da Çağlayan'da miting yapılacak. “Cumhuriyet İçin Birleşin, Yarın Çok Geç Olabilir” ana sloganıyla Çağlayan'da 13.00'te yapılacak miting, Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği, Ulusal Sivil Toplum Kuruluşları Birliği, Bizim Ülke Derneği, İstanbul Kadın Kuruluşları Birliği, Cumhuriyet Kadınları Derneği, Atatürkçü Düşünce Derneği, İstanbul Barosu Kadın Hakları Komisyonu, Çağdaş Eğitim Vakfı tarafından organize ediliyor.

Tandoğan'a gidemedim, Çağlayan'da olacağım..

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bazıları icraat yapar bazıları gazel okur.

cakirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
bence en sonunda milleti birbirine kırdırcaklar yarında akp liler toplanır inş fazla hasar çıkmadan anlaşır herkez .

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Cumhuriyet yürüyüşü diyorlar ya onu anlamıyorum. Niye seçim yaklaştıkça yürüyüş yapılıyor Cumhuriyet yürüyüşü ise. Her ay belli zamanlarda bir ilimizde yürüyüş yapılsın o zaman :)

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Güzel Cumhuriyetimi pis oyunlarına alet ediyorlar ya ona üzülüyorum. Neyseki halk bilinçleniyor yavaş yavaş dirliği bozmaya çalışanlara uymuyor takmıyor dinlemiyor. Sesini sokakta değil sandıkta duyuruyor.

egitimsart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dikkat ; son günlerde ülkemizde sıcakların etkisi ile yüksek tansiyon, hazımsızlığa bağlı karın ağrısı artmaktadır.

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
"Analarımızı da alıp Bu mitinge " katılalım...
Bir kişiden ne çıkar demeyin. Tüm duyarlı arkadaşlar bu mitinge katılsın lütfen..

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
Güzel Cumhuriyetimi pis oyunlarına alet ediyorlar ya ona üzülüyorum. Neyseki halk bilinçleniyor yavaş yavaş dirliği bozmaya çalışanlara uymuyor takmıyor dinlemiyor. Sesini sokakta değil sandıkta duyuruyor.

ben gayet bilinçli biriyim ve gündemi çok takip ederim. o yürüyüşte bulunacam. şimdi ben cumhuriyeti pis oyunumamı alet etmiş olacağım? o yürüyüş Atatürk'e inek demiş ve laiklikten bir haber, şeriatçı, cumhuriyet karşıtı bir kesimin cumhurbaşkanlığı koltuğuna geçmesine tepki olarak yapılıyor. ve ben bu yüzden gideceğim. ha arada provake etmek isteyenler tabiki olacak. ama onlar o çoğunluğun %1 i bile değil. herkes neden orada olduğu ve neden yürüdüğünü biliyor.

cakirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Gereksiz yorumlar yapmayın.

pardon ama kime göre gereksiz oluyo yapılan yorumlar ? Bazıları bunun cumhuriyet yürüyüşü olduğunu savunuyor bana göre siyasi bir olay siyasetin olduğu yerde muhalefet vardır mutlaka o zaman izin vermeyin forumda bu tür konulara herkez kendi görüşünü içinde yaşasın hiç bi şekilde kışkırtma olmasın.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Bana göre gereksiz, tekrar ediyim gereksiz yorumlar yapmayın. Muhafelet yapmak isteyen düzgünce yapabilir.

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
pardon ama kime göre gereksiz oluyo yapılan yorumlar ? Bazıları bunun cumhuriyet yürüyüşü olduğunu savunuyor bana göre siyasi bir olay siyasetin olduğu yerde muhalefet vardır mutlaka o zaman izin vermeyin forumda bu tür konulara herkez kendi görüşünü içinde yaşasın hiç bi şekilde kışkırtma olmasın.

Gerilmeye gerek yok.
Artık gerilmeyelim, gerilmemek içinde yürüyelim:D
Rahatsız olan yada tahammül edemeyen varsa yazmasın. Hatta bu tür konularıda okumasın.
Birde forumda o olmasın, bu olmasın demeyelim artık :D Yeni Siteler bölümünü bi kaç kişi gereksiz görse kalkacak mı? Hayır.

hotr1de

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben gayet bilinçli biriyim ve gündemi çok takip ederim. o yürüyüşte bulunacam. şimdi ben cumhuriyeti pis oyunumamı alet etmiş olacağım? o yürüyüş Atatürk'e inek demiş ve laiklikten bir haber, şeriatçı, cumhuriyet karşıtı bir kesimin cumhurbaşkanlığı koltuğuna geçmesine tepki olarak yapılıyor. ve ben bu yüzden gideceğim. ha arada provake etmek isteyenler tabiki olacak. ama onlar o çoğunluğun %1 i bile değil. herkes neden orada olduğu ve neden yürüdüğünü biliyor.
Düşüncelerimi dile getirmişsin, teşekkürler.
Bende olacağım büyük olasılıkla...

Hatta insanlara duyurmak için siteme banner koymayı bile düşünüyorum bununla ilgili bir site varmı acaba ?

M

MasterTR

Misafir
meclisten kacip anca meydanlara gidin..
siz once milletvekillerinize kacmadan meclise gidebilmeyi ogutleyin veya ogretin.
yazik bukadar mi korkuyorsunuz demokrasiden

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
demokrasi düşmanları ne çabuk " demokrat " oldu.
bu ne büyük değişim, bu ne hızlı gelişimdir
ayrıca meclis ile ne alakası var? bu bir toplumsal harekettir. siyasetle alakasını anlamadım

M

MasterTR

Misafir
demokrasi du$mani oldugumu nerden cikardin?
demokrasi dediginiz milletvekillerinizi baskiyla parlementoya girip oy vermelerini engellemekmidir?

az once haberlerde gordugum kadariyla oylamaya katilan chp milletvekili hakkinda i$lem yapilacakmi$.. cok yazik bu kadar alcalmamak lazim

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Pazar günü yaklaşık bir 15 kişilik bir grup (Ailem ve arkadaşlarım) ile Çağlayan'da olucaz...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5