İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Peep adlı adminden şikayetciyim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
ben özür dilemem hacı erkek adam özür dilemez :peh:

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
ben özür dilemem hacı erkek adam özür dilemez :peh:

ironiye bak...

Özür dile - repi sil artı rep yap yani herşeyi eski haline getir.Elimde güç varmışmışta kullanmışmıta.At koştur yani forumda.Olcak işmi ya.

Forumda haksızlıklara , kayırmalara veya çıkarcılığa karşıyız.Olmamasını istiyoruz.Mesela ben şimdi acaba o aldığın repler doğrumu onu merak ediyorum.Nerden bilecem başkası - rep verince silmediğini.Herkes baksın bence bu kum pirensinin - repleri silip silmediğine.

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
konuyu saptırma olm pireyi deve yapma hayal dünyasındamı yaşıyorsun sen :)

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Herkes yöneticilik yapamıyor.Ben bunu gördüm bugün.

Kontrolsüz güç güç değildir.Repten bol nevar ama üyeler ezilmesin forum ilerlesin istiyoruz.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Önemli olan burda rep değildir.Önemli olan bir adminin çıkıp yetkisini kötüye kullanmasıdır.

Herşey yapabilir.Yedekleri falan vardır umarım forumun.Yarın sinirlenir tüm forumu karıştırır nemelazım.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Neyse sizden ricam konuyu kilitlemeniz.Yarın özür dilemezse tekrar açmanızı rica ederim.

Abi hata yaptım özür dilerim derse konu kilitli kalmış olur.Bilinki konu kilitliyse özür dilemiştir.

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Herkes yöneticilik yapamıyor.Ben bunu gördüm bugün.

Kontrolsüz güç güç değildir.Repten bol nevar ama üyeler ezilmesin forum ilerlesin istiyoruz.

CaLViN ve bilgi hariç burada ki herkes bana muhalif olan kişiler. Birbirini savunan kişilerin şimdi bu şekilde orta yerde tartışması yakışıksız ..

Msnden çözün gitsin. mathi sana -rep mi işler. Boşver gitsin. Büyüklük sende kalsın.

Olur böyle vakalar, CaLViN yakalar.. (admin uyardı mathiyi dinlemiyorsun admini dinle bari co..)

Yaşasın user olmak!

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Mathi, boşver bak dalgana alt tarafı forum allah reelde karşımıza çııkarmasın :D

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
e devam etsenize? uzun zamandır böyle ekşın konlar açılmıyordu, peep özür dileyecek mi? mathi - repin altında ezilecek mi, dikdatör peep ile ilgili gelişmeler az sonraaaaa
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

R

RadoyNet

Misafir
hahaah :D bir admine şikayet konusu açılmış ve kilit yok :D işte bunu seviyorum :D

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
CaLViN ve bilgi hariç burada ki herkes bana muhalif olan kişiler.

Yaşasın user olmak!

Niye bu kadar karamsarsın ya... Bu kanıya nasıl vardın sepulchral yahu.

Darkart :=) Ben de kendisinden sürekli kaçıyorum, abi gelicem yanına, abi geliyorum, abi yarın oradayım diyip duruyor. Kaçacak yer kalmadı artık.

Konu anlatıldığı gibi ise evet peep bir hata yapmış. Kasten yaptığını düşünmüyorum eğer düşünseydim en ağır şekilde onu eleştirenlerin başında gelirdim, kendisi de çok iyi bilir.

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
yeni anayasa düzenliyorum böylece mathiaxbars sorununu kökten çözcem.
mathiaxbars iyinette artık -500 reple gezmek nası duygu anlatırsın dimi...
ben özür dilemem arkadaş düzeltmek hakkımdı düzelttim alalala

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5