İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Pixazza - Yeni Google Reklam Hizmeti

Sport

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
26.02.2011 de diğer günlerle neredeyse aynı gösterimi yapmama rağmen SIFIR kazanç gözüküyor.

sizlerde durum nasıl?

Sport

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Bu sponsor Türk clicklerine para ödüyormu?

Sport

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Bu sponsor Türk clicklerine para ödüyormu?

cevabı ben vereyim. belki Türkçe sitede kullanmak isteyen olur.

araba resimleri siteme ekledim. günlük 600 tekili var. 12 kişi tıklamış.

0.63usd toplam kazanç.

sorumvar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
imageshack veya diğer resim yükleme sitelerine yüklediğim resimleri sitemde yayınlıyorum.pixazza da resimlerim kısmında resimleri görüyorum. Bu sistem o resimlerden giden klikleride sayıyor mu?Yoksa sadece kendi sitemize yüklediğimiz resimleri mi sayıyor?

cadde3

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bütün resimleri taglamak mı gerekiyor? Sistem otomatik eklemiyor mu reklamları?

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
forumdan bi arkadaşın sitesinde gördüm, reklamlar ingilizce değildi, şimdi üye olucam siteye, birde şunu söylemek istiyorum, adsense den banlı birisi bu siteme kabul edilirse ne olur? üye olayım bakalım bi inceliyim acıcık

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Kazananlar yazarsa sevinirim arkadaşlar. Gerçi alakalı pek resim yok ama, zaten saçma sapan resimlerde bile forex reklamı çıkıyor ne alaka anlamadım sistemi.

Edit: Aklıma çakallık geldi :p Anasayfaya 300*250 resim eklesek üstüne kodu koysak, yeni bir adsense birimi kadar iş yapar mı acaba, ilginç bir resim olursa dikkat çekip iyi tık alabilir :) Günün resmi diye hergün başka ilginç bir resim koyabilirim :)

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
gayet iyi kazandırıyor denebilir. gumgum u da mutlaka deneyin ama.
tr sitelere ikisi de veriyor.

137 tık $13.08 vermiş mesela.

techno_esh

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar benim kodu bir türlü görmedi bütün headların altına ekledim.
Diğer sitemde ise kodları gördü ve şimdi onay bekliyor. O sitede ise sadece footera eklemiştim.
Bu arada wp kullanıyorum.
Reklam kodunu görmeyen siteye bi bakın isterseniz. www.volkswagengolf.tk

Ekleme: Arkadaşlar benim kodu bir türlü görmedi bütün headların altına ekledim.
Diğer sitemde ise kodları gördü ve şimdi onay bekliyor. O sitede ise sadece footera eklemiştim.
Bu arada wp kullanıyorum.
Reklam kodunu görmeyen siteye bi bakın isterseniz. www.volkswagengolf.tk

burak933

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
yanlız paypal danmı ödeme yapıyor bu.bende kayıt oldum ama anlayamadım bunu

tbab

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
bende birşey sormak istiyorum blogger da ki bloglarımız kabul ediyorlar mı?

toros

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Türkçe içerik sorunu var kullandım bir gün kaldı, Anasayfadaki fotoğraflar yüzünden okur site içeriğine "TIK"lamadan giremedi. Bu da hiç iyi bir durum değildi, devre dışı bıraktım. pixazza resmi sitesinde uygulamayı anlattığı gibi şık bir durum ortaya çıkmadı

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
adsense kullanıyorsanız ve banlanırsa bu da gidiyor. bir ek bilgi.

kaiser

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
pixazzaads-150x150.jpg
Google , site sahiplerine yeni bir gelir sistemi sundu.Bu yeni şirketin adı Pixazza. Sitenizde bulunan resimlerin üzerine reklam alıyorsunuz.

Sitenizde yayınladığınız resimleri Pixazza inceliyor ve resimdeki ürünleri (elektronik eşya, giysi vs) ilan verenler ile eşleştiriyor.

Sitenizdeki ziyaretçiler resimlerin üzerine fare imleci ile geldiklerinde her ürünün üstünde (örneğin ;herhangi bir resimdeki gömlekte) ilgili ilanlar çıkıyor. Eğer ziyaretçi bunlardan birine tıklarsa kazanılan gelirden sizde pay alıyorsunuz.

Bu işlemi yapmak için sisteme üye olmanız ve verilen Java kodunu sitenize koymanız yeterli. Sitenizde daha önceden yayınlanmış bile olsa tüm resimler incelenip değerlendiriliyor. Şu an için Amazon, BlueFly gibi parekendeciler ile anlaşma imzalanmış durumda.

Özellikle ünlülerin üzerindeki giysileri veya kullandıkları aksesuarları almak isteyen hayranları hedefleyen magazin siteleri için iyi bir kazanç kapısı, ilan verenler için de tüketiciye doğrudan ulaşabilecekleri iyi bir araç olabilir.

Kaynak

Kaynak olarak vermis oldugunuz adreste resimler ve adsense reklamlari disinda hic bir ek icerik bulunmuyor...

LUGAS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
blogspot u kabul ediyor mu ediyorsa resimler veritabanıma kayıtlı değil bir sıkıntı olur mu?

kaptan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Bütün hesapları oraya aktarmışlar. Yayıncılar için bir sorun çıkmaz ama niye böyle bişey yaptılar tam olarak bilenler bizi bilgilendirse iyi olur

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5