İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Popüler Online Film Sitesi Satilik !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

UMustafa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Site adresi: pm isteyin lütfen

Açık arttırma başlangıç fiyatı: 3000 €

Sitenin aylık getirisi: 300-500 € arasi

Sitenin açılış tarihi: 3 yil

Kategori, sitenin içeriği nedir: Online Film Sitesi

Günlük hit sayısı, kaynak link: 15000- 25000 Günlük Tekil hit

Domainin yaşı ve Pagerank değeri: 3 Yil , Pr 2

Banlı olduğu yerler var mıdır: yok

Site bütün içeriği ile mi satılmaktadır: evet

Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahil mi dahil ise lisans bilgileri: onarcade kurulu lisansi satin alinmistir süresiz

Site satışında telif hakları ile ilgili ya da herhangi bir hukusal sorun var mıdır: yok

Satma Sebebim: Satmak isteme sebebim kendi is yerim oldugundan vakit bulamamakdayim satmak istiyorum. Siteyi alacak arkadas pisman olmayacaktir !

Not: Arkadaslar bütüm samimiyetimle söylüyorum istedigim ücret gercekten cok dusuk bu istedigim ücreti en az alti ayda ckartir bir yil sonra verdigi kadar kazanir, egerki daha cok ilgi gosterirse siteye az bilgisi varsa cok paralarda kazana bilir !

enes5

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
sitenin getirisi aylık 300-500 euro daha neden satmak istiyorsunuz anlamadım :D

lannetpower

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
:)

Kardeşim zaten 500 dolar kazanıosan 5 -6 ayda sitenin parası çıkar çok çelişkili bi satış k.b Güven vermiyo

lannetpower

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Baskentli nickli arkadaşım Sen her konuda neden pm alıosun gerçekten adeta adamın niçki balacı olmalı yyaa nerde görsem pm alabilirmiyim yoksa cevap botumusun XD lütfeeen real işlerele uğraşın milleti baltalamıyı bırakın benim görüşüm bu k.b eğri oturalım doğru konuşalım ;)

Fbbasket

0
İyinet Üyesi
Reaction score
45
Baskentli nickli arkadaşım Sen her konuda neden pm alıosun gerçekten adeta adamın niçki balacı olmalı yyaa nerde görsem pm alabilirmiyim yoksa cevap botumusun XD lütfeeen real işlerele uğraşın milleti baltalamıyı bırakın benim görüşüm bu k.b eğri oturalım doğru konuşalım ;)

İlginç bir bakış açısı :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5