İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Referans hadisesini protesto ediyorum.

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Herkese referans gönderilecekse "referans" şeklinde bir bölümün olması çok saçma açınız üyeliği herkes rahatlasın.

Amma velakin ben üyeliğin kapatılmasından yanayım. Yeni nesil kullanıcı istemiyoruz. Kalite git gide düşmektedir. Biz kendi halimizde mutluyuz ve zaten bir çok misafir okuyucunun işine yarayacak konularda yardım sağlıyoruz.

Buradan @iyinet'e seslenmek istiyorum.

Yeni nesil forumun kalitesini düşürmekte.

500 Metre öteden hangi konuyu yeniler açmış artık çok rahat anlaşılıyor. Lütfen bu kalite düşüşüne dur diyelim. hiç yoktan belirli bir süre 5 ay 6 ay 1 yıl ne ise üye alımlarını durduralım.

nacizane fikrimdir.

saygılar...

GLadiatoR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Bu konu hakkında sende bende çok mesajlar yazdık fakat bir ses seda yok. İyice konular sapıtmaya başladı ve problemler çoğalmaya başladık umarım kısa sürede önlem alırlar. Bilgi paylaşım yerinden çıkıp haber forumuna dönüyor yavaş yavaş.

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
bu arada iyinet admin uzun zamandır eşgaline forumda rastlanmadı.
Konuna gelince kusura bakma o konuda fikir yürütecek kadar; rütbe kazanmadım,foruma katkı yapmadım,...

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
@iyinet 'in kendisi foruma girmektedir arkadaşlar sorunlarınızı özel mesaj ile atarsanız en geç 1 gün içinde cevap vermektedir.

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
Birde mod ları göremiyoruz forumda ,akşam vakti geçerken uğradım hesabı geliyorlar.Önceden daha çok zaman ayırırdılar foruma.Sanırım herkesin işileri arttı, ilgilenemez oldu.

elmasgunes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Birde mod ları göremiyoruz forumda ,akşam vakti geçerken uğradım hesabı geliyorlar.Önceden daha çok zaman ayırırdılar foruma.Sanırım herkesin işileri arttı, ilgilenemez oldu.
Tekrar düşünülmeli.

Edit: Angelo, elmasgunes, ploop, tr.st şu anda online imiş :)

welldone

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
değişik bi düşünce bakalım neye yol açıcak.

o zaman üye olamayanlar nasıl bişeyler sorup öğrenecek? madem herşey yazıldı çizildi niçin arama fonksiyonu yok üye olmayanlar için?

kısaca demek istediğim üye olmadan bilgiye erişelemiyor :)

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
arama özelliği kapalı olması bulunamayacak diğe bir kaideyi yanında getirmez. google'ye girilir site:forum.iyinet.com "aranacak konu" da arama olarak yardımcı olabilir.

forumun kalitesinden yitirmemesi adına üye alımlarının kapatılması gerektiğine inanıyor ve bunu savunuyorum.

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Forumda olabilirsin ama kafan başka yerlerde gibime geliyor, eskisi kadar girişimci değilsin yoksa yaşlanıyormusun :p
sizi test etmiştim :D
yok su an icin islerim çok yogun. herkesin öyle zaten. bu yüzden bu aralar kontrol mekanizmasına ağırlık verdim.

blink

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
çüşennes. her fırsatta ek$isözlük formatına özentilik niye? forum ile wikilerin misyonu farklıdır. nesil falan ne oluyor yahu :)

binlerce yeni üye gelmeli. çok absürd bir protesto. hala gülüyorum :)

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
özentilik naparsın işte insana değişik şeyler yaptırıyor

blink

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
öyledir muhtemelen.
ama en azından özendiğin yerlerdeki forum nedir, wiki nedir başlıklarını okursan sana yardımcı olacaktır bu konu hakkında.

2003 yılında iyinete üye olanlar o zaman aynı fikir ile başlık açsalardı şimdi ne sen ne ben üye olamayacaktık buraya.

kötüler olmalıkı iyileri anlıyalım.
sen iyiniyetin ile açmışsın bu başlığı ama zaten kötüler elenir zamanla. burada protestonu yönetimin daha katı kuralları olması şeklinde yapmalıydın belkide.

iyi eğlenceler..

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
toplam kullanıcı sayısı / moderator sayısı yaptığın zaman herşey ortada aslında matematiksel bir imkansızlığı sabunuyorsun şu anda blink ya binlerce moderator yada üyeliğin kapatılması ben kolay olanı istedim.

edit: sabunuyorsun ne demekse :) savunuyorsun olacaktı.

darXis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kesinlikle üyeliğin kapatılmaması taraftarıyım.
ayrıca görüşlerinde blink arkadaşıma katılıyorum.

saygılar

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5