İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Resellerde SOK fiyatlar devam ediyor. BAYRAM KAMPANYASI

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
site bende aciliyor.
ben usa'dayim belki tr de acilmiyor dedim, ancak tr deki birkac arkadasima sordum onlarda da aciliyor.

Burada reseller satmaya çalıştıgınız insanların cogunun siteleri turk hitli. Yani onlara TR'den girilemeyen reseller satabilmenizin bir imkanı yok dun geceden beri diger arkadaşlar gibi bende sitenize giremiyorum.

_MuCaHiD_

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
cıks açılmıyor
fiyatlar imkansız

kusura bakma insanın aklına şuphe gelmemesi bazı olaylardan sonra kaçınılmaz herkesin birbirine anlayışla yaklaşması lazım ...

inanan güvenen alır.. neticesinide kendisi gorur..

allah selamet versin..

BiLHost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

BiLHost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Önce ne kullandığını öğren.WHM Sub-Reseller kullanıyorsun.Bu tabi ki yasak değil.Ancak bir işi yapmak için önce o işten anlamak gerekiyor.Birisi seni 999999999999999999999 MB alan diye keklemiş.Sen de burda kek kek millete satış yapmaya çalışıyorsun.

Dediğim gibi bu iş sadece WHM'ye girip Create an Account linkine basmakla yapılmıyor.Hele ki reseller satışı çok daha zahmetli.Yüzlerce siteye karşı sorumluluk almak bu kadar kolay olmamalı.

Ben sen dolandırıcısın demiyorum.Belki çok iyi niyetlisin.Gerçekten bilgisizliğinden yapıyorsun bunları.Ama ben daha önce bu sektörde birçok şerefsiz gören birisiyim.Ya da şerefli olup da şerefsizlik yapmak zorunda kalan.

Ben sana söyleyim bu elindeki reseller hesabı birkaç aya kalmaz bir şekilde yok olur ortadan.Sen de ister istemez ortadan kaybolursun.Çünkü yapacak birşey kalmamıştır artık.Ondan sonra adın şerefsize de çıkar dolandırıcıya da.Sen ne kadar temiz olursan ol önleyemezsin bunu.

Biz salak değiliz gidip her ay yüzlerce dolar sunucu kirası ödüyoruz.Biz de bilirdik senin sattığın yöntemle satış yapmayı.Ama bunun heran çökebilecek bir binayı satıp 2 şiddetinde bir depremde yıkılınca ah vah etmekten farkı yok.

Neyse..Bu yazılarımdan bir sonuç çıkarabilirsen zaten ne demek istediğimi anlarsın.Çıkaramazsan da ilerde otomatik olarak anlarsın zaten.

Hep birlikte bekleyip görelim..

HTservers

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sunucularımın hepsi amerikada.Sorunsuz 160 ms ping ve kesıntısız yayın yapıyorum?

Deprem acaba çalıştığınız datacenter damı oldu .(?)

SakaryaLee

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sunucularımın hepsi amerikada.Sorunsuz 160 ms ping ve kesıntısız yayın yapıyorum?

Deprem acaba çalıştığınız datacenter damı oldu .(?)

bana datacenter'dan gelenn bilgi boyle.

kaldi ki, datacenter ile ilgili olsaydi bendne giremezdim. Ben de giriyor, TR'deki bazi arkadaslarimda giriyor bazilarinda girmiyor. TT nin cikislarinda problem de olabilir. Cunnku problem kisiden kisiye degisiyor.

P

PoSeiDoN

Misafir
Önce ne kullandığını öğren.WHM Sub-Reseller kullanıyorsun.Bu tabi ki yasak değil.Ancak bir işi yapmak için önce o işten anlamak gerekiyor.Birisi seni 999999999999999999999 MB alan diye keklemiş.Sen de burda kek kek millete satış yapmaya çalışıyorsun.

Dediğim gibi bu iş sadece WHM'ye girip Create an Account linkine basmakla yapılmıyor.Hele ki reseller satışı çok daha zahmetli.Yüzlerce siteye karşı sorumluluk almak bu kadar kolay olmamalı.

Ben sen dolandırıcısın demiyorum.Belki çok iyi niyetlisin.Gerçekten bilgisizliğinden yapıyorsun bunları.Ama ben daha önce bu sektörde birçok şerefsiz gören birisiyim.Ya da şerefli olup da şerefsizlik yapmak zorunda kalan.

Ben sana söyleyim bu elindeki reseller hesabı birkaç aya kalmaz bir şekilde yok olur ortadan.Sen de ister istemez ortadan kaybolursun.Çünkü yapacak birşey kalmamıştır artık.Ondan sonra adın şerefsize de çıkar dolandırıcıya da.Sen ne kadar temiz olursan ol önleyemezsin bunu.

Biz salak değiliz gidip her ay yüzlerce dolar sunucu kirası ödüyoruz.Biz de bilirdik senin sattığın yöntemle satış yapmayı.Ama bunun heran çökebilecek bir binayı satıp 2 şiddetinde bir depremde yıkılınca ah vah etmekten farkı yok.

Neyse..Bu yazılarımdan bir sonuç çıkarabilirsen zaten ne demek istediğimi anlarsın.Çıkaramazsan da ilerde otomatik olarak anlarsın zaten.

Hep birlikte bekleyip görelim..

Ya siz geleceği görüyorsunuz yada bu işte gerçektende uzmansınız.

P

PoSeiDoN

Misafir
Arkadaşlar bunlar tam bir dolandırıcı, BiLHost'un dediği gibi aynen, arkadaşım bunlardan bir resseller almış bende ondan aldım. Bu konuyu da Google'da bu şerefsizlerin mail ve sitelerini arayarak buldum. Şerefsiz diyorum çünkü onların yüzünden en iyi sitem 1 hafta kapalı kaldı ve sonra başka sunucuyu taşıdım ve bir diğeri ise kaç gündür uğraştığım web tasarımım boşa gitti çünkü yedek bile almadan sunucu kapatıldı. Verilen emeğemi yanayım şimdi yoksa verilen paraya mı hadi para gitti diyelim yapılan o strese ne demeli, buradaki yöneticilerden ricam böyle saçma konu açanlara izin vermeyin lütfen çünkü işin ucunda hem bu işi emeğiyle kazanları da kötü duruma getiriyorlar hem de bunlar gibi adilere güvenipte tasarıma girip yaptığı bütün tasarımı boşa gidenler oluyor, ben bu konuyu okusam hayatta almazdım bu adi insanlardan dediğim gibi ama bende arkadaşımdan aldım. O da bunlardan almış. neyse olan oldu şerefsiz bir aydır ortalıkta bile görünmüyor..

M

MerKuR

Misafir
Sattıgı reseller hic bir zaman normal calışmadı.Sürekli kapandı
gittigidiyordada 20 kişinin canını yaktı bu arkadas. simdi almıs oldugu vps tamamen kapanmıs. yazıkya ne umitle almıslardır ne tasarım koymuslardır resellerine. lanet olsun bunun gibi insanlara daha önce dakikhost vardı simdi bunun gibiler türedi.

BiLHost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ya siz geleceği görüyorsunuz yada bu işte gerçektende uzmansınız.

Bunun geleceği görmekle alakası yok..Biraz mantık yürüten herkes bu sonuca varabilirdir aslında.Görünen köy kılavuz istmez demişler..Dosyalarınızı ve paranızı kaybettiğinize üzüldüm.Geçmiş olsun..

Ke[R]eM

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Her gün en az 1 tane böyle konu açılıyor. Ve her seferinde nedense "sakalımız yok ki sözümüz dinlensin" atasözümüz aklıma geliyor. :)

P

PoSeiDoN

Misafir
bu SakaryaLee şerefsizi banlanmayacak mı? Sakaryanın yüz karası şerefsiz

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5