İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Resellerde SOK fiyatlar devam ediyor. BAYRAM KAMPANYASI

P

PoSeiDoN

Misafir
Ben Üzülmedim.
Hak Etmişlerdi Bence.
Ben o dolandırıcıdan bire bir dolandırılmadım bilsem zaten almazdım bunu önceki mesajlarımda belirttim, arkadaşım ondan aldığı için bende arkadaşımdan aldığım için mağdur duruma düşmüş oldum. Mesajları tam okumadan postalama mesajını

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
arkadaş kanada da değil

tr de bi yerde bunu biliyorum .

sunucuya ulaşamaması da ns problemidir muhtemelen.

benden vps almaya çalışmıştı

uzun bir süre de aradı durdu çok ucuza almaya çalışıyordu

ilginç doğrusu bir daha görmemiştim.kısmet burada görmekmiş.

o zaman ne diyoruz '' Ucuza Kalite,Kalite Ucuza OLMAZ ! ''

Human COLOR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaş kanada da değil

tr de bi yerde bunu biliyorum .

sunucuya ulaşamaması da ns problemidir muhtemelen.

benden vps almaya çalışmıştı

uzun bir süre de aradı durdu çok ucuza almaya çalışıyordu

ilginç doğrusu bir daha görmemiştim.kısmet burada görmekmiş.

o zaman ne diyoruz '' Ucuza Kalite,Kalite Ucuza OLMAZ ! ''

Aynı zamanda template kullanan siteden de firma olmaz.

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
bilemiyorum ama vad ettiği şeylerin gerçekleşmeyeceğini biliyorum.

çok çok ucuza vps arıyordu.vps le nereye kadar gidilir bilemiyorum

BiLHost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aynı zamanda template kullanan siteden de firma olmaz.

Bu görüşe katılmıyorum..Tasarım işiyle uğraşmayan bir firmanın template kullanmasında bir sorun göremiyorum.Sonuçta hosting işini sadece tasarımcılar yapacak diye bir kaide yok.BiLHost'a ait bundan önceki 3 tasarımın üçü de template üzerinden yaptığım tasarımlardı.Bu benim hizmetimi etkilemedi ama hiçbir zaman..

SakaryaLee

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba,
Oncelikle foruma uzun suredir girmiyordum, bir arkadasin uyarisi uzerine girdim. Ben firmadaki haklarimi tamamen Kadir KINALI ya devrettim, firma kendisinindir. Benim artik bir iliskim yok, benimde Kadir KINALI dan alacagim vardir. Ben madur durumda olanlar icin Kadir ile gerekli konusmayi yapacagim, eger bir sonuc cikmaz ise herkesin odedigi paralari cikarip kendi cebimden hesaplarina havale edecegim. Kimse panige kapilmasin, Kadir KINALI ile iletisime gectikten sonra gelismeleri buradan bildirecegim.

SakaryaLee

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu arada benim nerede oldugum konusunda aciklama getireyim, bazi arkadaslar Turkiye'de oldugundan eminim demis Turkiye'de olan ben degilim. Kadir KINALI dir, ben amerikadayim, paralarin hicbirisi benim hesaplarima yatmamistir.bilginize

Ekstra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Forumda Böyle Çok Hikaye Okursun.
Ortağıma Devir Ettim.Ne Güzel Valla Artık İnandırıcı Gelmiyor.
Ama Doğru Suç Sende Değil Senden Alışveriş Yapan Saf İnsanlarda.
Enayiler Olmasa Akıllı İnsanlar Nasıl Yaşıcak Dimi?

SakaryaLee

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
lutfen sozlerinize dikkat edin, insanlari bilmediginiz seylerden dolayi yargilamayin. Yaptigimiz odeme karsi tarafta gorunmedigi icin askiya alinmis sunucular. Sorun giderilecek, ve tekrar hizmete devam edecegiz.

BiLHost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
lutfen sozlerinize dikkat edin, insanlari bilmediginiz seylerden dolayi yargilamayin. Yaptigimiz odeme karsi tarafta gorunmedigi icin askiya alinmis sunucular. Sorun giderilecek, ve tekrar hizmete devam edecegiz.

Sunucunuzun 1 hafta kapalı kaldığı söyleniyor..1 hafta boyunca farketmediniz mi bunu?Bizde değil 1 hafta 10 dakika bile kesinti olsa telefonlarımız çalmaya mail kutumuz dolmaya başlıyor..

Bu durumda daha çok mesaj yazılırdı ama neyse..Ben gerçekleri yazdıkça "Üzerimizden çıkar yapmaya çalışıyorsun" diyorlar daha da sinirleniyorum..En güzeli olayları akışına bırakarak insanların bu şekilde öğrenmesini sağlamak..Bizim insanımız yaşayarak öğrenmeyi daha çok seviyor..

emucu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba,
Oncelikle foruma uzun suredir girmiyordum, bir arkadasin uyarisi uzerine girdim. Ben firmadaki haklarimi tamamen Kadir KINALI ya devrettim, firma kendisinindir. Benim artik bir iliskim yok, benimde Kadir KINALI dan alacagim vardir. Ben madur durumda olanlar icin Kadir ile gerekli konusmayi yapacagim, eger bir sonuc cikmaz ise herkesin odedigi paralari cikarip kendi cebimden hesaplarina havale edecegim. Kimse panige kapilmasin, Kadir KINALI ile iletisime gectikten sonra gelismeleri buradan bildirecegim.

2 mesajınız birbirinden çok uzak

öncelikle haklarımı devrettim artık benim bir ilişkim yok diyorsunuz.

sonrada dönüp sorun giderilecek ve hizmete devam edeceğiz diyorsunuz.

karar verin firma sizinmi değilmi :)

Ekstra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Sunucunuzun 1 hafta kapalı kaldığı söyleniyor..1 hafta boyunca farketmediniz mi bunu?Bizde değil 1 hafta 10 dakika bile kesinti olsa telefonlarımız çalmaya mail kutumuz dolmaya başlıyor..

Bu durumda daha çok mesaj yazılırdı ama neyse..Ben gerçekleri yazdıkça "Üzerimizden çıkar yapmaya çalışıyorsun" diyorlar daha da sinirleniyorum..En güzeli olayları akışına bırakarak insanların bu şekilde öğrenmesini sağlamak..Bizim insanımız yaşayarak öğrenmeyi daha çok seviyor..

Adamın Bilgisayarında İnternet Kesilse Siteler Açılmıyor Diye Bizi Aradığı Oldu :)

djkickass

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
birader sen alkolu fazlamı kaçırdın paranızı iade edicem diyosun. ADAMLAR EMEKLERİM GİTTİ SİTELERİM 1 HAFTA PAHALI KALDI EN İYİ SİTEM HİÇ OLDU YAPTIĞIN DİZAYN GİTTİ GİDİYOR. e hadi iade et görelim.

SakaryaLee

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaslar, ben firmadan ayrildim ancak, insanlik namina gorevim oldugundan dolayi gecici sureligine problem halledilene kadar ugrasiyorum, agiz aliskanligindan dolayi da hizmete devam edecegiz gibi bir soylem kullanmisim.

Bana buradaki firma tarafindan tum yedeklerin alindigi ve 1 hafta sure ile ellerinde tutulacagi soylendi, kisa sure icerisinde ise de yedekleri tekrar aktaracaklari bilgisi verildi, benden kaynaklanmayan bir sorun. Ben elimden geleni yapiyorum. lutfen daha fazla hakaret etmeyelim, bekleyelim.

ManuaL

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Geçmiş olsun :) Bilhost konuya attıgı ilk mesajda özet yapmış aslnda ;) Kolay gelsin..

Ke[R]eM

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
SakaryaLee, bu piyasada sizler gibi (olay yaşayan ya da yaşadığını iddia eden) binlerce kişi geldi, geçti. Hemen hemen hepsinin sonu aynı oldu, bizim tahminlerimiz doğru çıktı. Bu konuda kendinizin ilk olduğunu sanmayın. Ya da öyle olduğuna inandırmaya çalışmayın. Önümüzde binlerce somut örnek var. Biz de bu sebepten ötürü böyle düşünüyoruz. Haksız da değiliz yani. ;)

SakaryaLee

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hakli oldugunuz yonler olabilir, birsey demiyorum, ancak tamamen benim haberim disimda olan gelismeler yasanmis.benim yapabileceklerim sinirli ve elimden geleni yapiyorum

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5