İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Resellerde SOK fiyatlar devam ediyor. BAYRAM KAMPANYASI

Mert45

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
insanlar çok çabuk karalayıcı olabiliyorlar ama araştırmadan almakta olmaz mesela manhost.net ilk mesajında çok karalayıcı olundu hatta banlandı ama adam hala hizmetini sürdürüyor yaklaşıkta 6 yıl oldu emucuda bilir başta bazı problemler yaşadı

xccdark

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
Yaw anlamadığım olay hem bu kadar ucuz hemde o kadar gb trafik çok saçma gelio ! 1 gb rese olucak bin gb(1000gb) trafik çok saçma çok! Eme gerçekse mükemmel bir kampanya ama bilemiyorum insanın aklında soru işareti kalıyo!

xaereo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tipki siyah beyaz türk filmlerindeki gibi izliyorum saDece :) cidden host işinden anlamam ama sitelerim için çok araştırırmda Bu fiaata bilmiyom mantığım almiyor genede kimse hakkında ön yargılı değilim ama az çok bu işin mantığıda Var yani inş sonu balon oLmaz

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5