İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Resellerde SOK fiyatlar devam ediyor. BAYRAM KAMPANYASI

SakaryaLee

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaslar, hizmetlerimize iyinet vb. diger webmaster sitelerinde baslamistik, buyuyerek cok sayida referansa ulastik. Simdi hala gururla karsinizda ayakta duruyoruz ve birilerine inat TURK internet kullanicisinin cebini rahatlatmak icin bu fiyatlara veriyoruz.

Bize ayakta duramazsiniz, bu fiyatlara verenler sadece dolandiricidir diyenler demeye devam ededursun, biz TURK internetine faydali olmaya devam ediyoruz.

Reseller Fiyatlarimiz sitemizdedir. Buyrun,

http://trwap.com/lreseller.php

Herkese hayirli bayramlar dileriz, ve yine herkesin yeni yilini kutlariz.
TRwap Internet Hizmetleri
www.trwap.com

Y

~ yknTR ~

Misafir
başarılar dilerim.
Fiyatlarınız cidden uygun. Ben firmamdan memnunum ama yeni reseller almak isteyipte bütçelerine uygun bişey bulabılir insanlar. Bu arada benim gözlerim bozuldu sanırım
1gb alan 1000gb bw 22YTL/yıllık :) cok uygun

umarım hizmetiniz devamlı, desteğiniz daimi olur.

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Fiyatlar cok garip. Dreamhost vb gibi yerlerden aldıgınız Paketleri mi satıyorsunuz? TR çıkışlı olmadıkları açık.
Konu hakkında pek bilgim olmadıgı icin soruyorum bilgili arkadaşlar ve firma sahibi biraz daha acıklık getirebilir mi duruma?

BiLHost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ya saçmalamayın..Biz 50 MB alanı o fiyata zor veriyoruz arkadaş hem 1 GB hem de reseller olarak veriyor.Ben sadece uyarıyorum.Bu fiyata aylarca satış yapan Sinan Günay'ı da 50 YTL'ye aynı paketi satan Nazım Işık'ı da gördü bu forum.Forumda bu iki ismi aratmanız yeterli olacaktır.

Bu fiyatlarla sürümden kazanma politikası bile imkansız.Bakalım ne zaman burası "trwap.com nerede?" gibi başlıklarla dolacak..

trwebhosting

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bilhost'a katılıyorum o fiyatlarda biz sunucu sahipleri satış yaparsak batarız valla :)

SakaryaLee

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Biz buradayiz...
Biz dreamhosttan aldigimiz hostlari satmiyoruz kardeslerim.

Biz sadece bazilarinin TURK insanini somurmesini engellemek icin yola ciktir. Boylede kar yapilabiliyormus demek istiyoruz. Hem biz kazaniyoruz, hemde musterilerimiz kazaniyor.

Sizin verememeniz bizim verememeiz anlamina gelmiyor.

Yabanci firmalar hep bu fiyatlara calisiyorlar. Bizde onlarin icinden geliyoruz.

Baska sorusu olan ?

BiLHost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
http://www.hostingyardim.com/index.php?topic=1454.0 adresindeki 4. mesaja bakalım.

Merhaba,

Gerçekten var bir bildiğimiz ki bu fiyatlardan verebiliyoruz Smiley Yoksa boşuna zarar edecek değiliz. Ayrıca şirketiz de, hiçbir zaman şişirme yapıp sonra taahhüt ettiğimizi veremeyip mahkemelik olmayı göze almayız. Bu fiyatları verebilmek için çok uzun zaman uğraştık, ciddi yatırımlar ve araştırmalar yaptık. Yoksa 1 haftada karar verip bu fiyatları oluşturmadık.

Gariptir yurdum insanı, bu özelliğin daha fazlasını dreamhost'dan 20 $'a alır ona güvenir de, kendi ülkesinde maliyeye kayıtlı, vergisini veren birine güvenmez.

Tüm sorularınızı cevaplamaya hazırım.

Saygılarımla,

Ne kadar tanıdık dimi mesajlar..Yalnız birşey söyleyim..Aynı filmi birkaç kere izlemek sıkıyor insanları..Yani hasılat rekorları beklemeyin.Kapalı gişe falan olacağını sanmıyorum.Belki daha önce bu filmi izlememiş birkaç kişi bilet alır daha sonra da film bitince boşa para vermişim lanet olsun der durur.

Nerden mi biliyorum..Görünen köy kılavuz istemez.. ;)

SakaryaLee

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Daha once neler oldu neler bitti bilmiyorum. Bildigim tek sey var, biz dolandirici degiliz. Dolanidirici olsaydik bir defa telefon iletisim bilgilerimizi vs vermezdik.

Biz kimseye de zorla satmiyoruz, ihtiyaci olan alir, memnun kalmazsadan parasini iade ederiz.

saygilar

hostturka

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Biz buradayiz...

Biz sadece bazilarinin TURK insanini somurmesini engellemek icin yola ciktir. Boylede kar yapilabiliyormus demek istiyoruz. Hem biz kazaniyoruz, hemde musterilerimiz kazaniyor.

Yabanci firmalar hep bu fiyatlara calisiyorlar. Bizde onlarin icinden geliyoruz.

Baska sorusu olan ?

Ya sacma sapan konuşma kardeşim bu fiyata yıllık reseller mi olur ya :s bu arkadaşla calışıcak arkadaşlar 3 5 kez düşünsün bence bu fiyata hizmet olmaz

BiLHost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Daha once neler oldu neler bitti bilmiyorum. Bildigim tek sey var, biz dolandirici degiliz. Dolanidirici olsaydik bir defa telefon iletisim bilgilerimizi vs vermezdik.

Biz kimseye de zorla satmiyoruz, ihtiyaci olan alir, memnun kalmazsadan parasini iade ederiz.

saygilar

Yine http://www.hostingyardim.com/index.php?topic=1454.0 adresinde 8. mesajın son kısmına bakalım..

* Lütfen aklınıza takılan her noktayı sorun.
GSM: 0544 955 1550
OFIS: 0236 713 7302 (pbx)
MSN: [email protected]

Yörük Mahallesi Nurlu Sokak No:24|A Salihli - MANİSA / Türkiye

N. Sinan GÜNAY
Portal Servisleri
Reseller Merkezi
10GB Hosting
Dedicated Merkezi

Ve o zamanlar bu telefonlardan malum şahsa ulaşılabiliyordu.Ama sonuç..Pufff..Herşey telefon,adres vermekle bitmiyor.Akıl var mantık var.Piyasanın durumu belli,satış yapmaya çalıştığınız paketler belli.Bu fiyatlara bu paketler zarar etmeden SATILAMAZ.

Bu imkansızdır.Dediğim gibi.Birkaç kişi izler yine bu filmi.Sonra da boşa bilet almışız der.

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Şuan bu firma gibi Bilhost'unda sitesi çalışmıyor aynı yerdemi sunucularınız :)

BabaPanter

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Panik yapmayalım,proxy ile girebildiğime göre ortada henüz bir patlama yok.

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Biz buradayiz...

Baska sorusu olan ?

SakaryaLee, kim bu bazilari?
Birilerini zan altinda birakirken lutfen isim ver ve ustu kapali mesaj yazma.

SakaryaLee

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
site bende aciliyor.
ben usa'dayim belki tr de acilmiyor dedim, ancak tr deki birkac arkadasima sordum onlarda da aciliyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5