İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ringofon.com

EBilisim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
15 Tane Satış Onayım var 15$ mı oldu şimdi :) çok ilginç. eğer 1 onay 1$ ise süper..

jackal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
herkese mail atıyorar altta başarı elektronığın mail adresı olması ılgınç ama hıç guvenılır gorumuyor bana...

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ödeme alan varmı arkadaşlar ? ben siteme koydum kocabir alan kaplıyor diye kaldırdım

Uurz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Oldukça iyi bi ücret aldım.. Pe$in ödedi. Benle pazarlığı aylık pe$in sabit reklam ücreti olarak yaptı. üye ba$ı 1$ olarak yapmadık. Ama hakkaten koca bi yer kaplıyor.

cınaroğlu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ama şöyle bir şey var bende siteme koydum ve kaldırdım ücretli olduğunu öğrenince.İnsanları kandırıyor.Ücretsiz diyor millet nosunu yazıyor yolluyor telefona gelen şifreyi giriyor sonra zilsesi geliyor.Alttada kullanım şartları yazıyor ama uzerıne tıklanı okunamıyor yanı ucretlı oldugunu ınsanlar bılmıyor...

_RamseS_

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benim bildiğim ilk gönderilen melodi ücretsiz... daha sonraki melido istemeler ücretli...

@Uurz senin durumunu anladım... ortaklık sistemi var orada melodi gönderim başına 1 $ veriyor ve ödemeyi her cuma yapıyor... nakit yada havale... (bildiklerim bu kadar)

hdogan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Uurz' Alıntı:
Oldukça iyi bi ücret aldım.. Pe$in ödedi. Benle pazarlığı aylık pe$in sabit reklam ücreti olarak yaptı. üye ba$ı 1$ olarak yapmadık. Ama hakkaten koca bi yer kaplıyor.
Cok ciddi bir firma olsa gerek ki spam ve pazarlik yapiyor :D

cinbaba

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben koydum bannerı undefined dedi yardımlarınızı bekliyorum
kaçtılarmı ne diğer sitelerde de öle yazıyor

maniax

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ödeme alan varmı bana çok sağlam bir firma gibi gelmedi daha çok vur kaç yapcakmış gibi geliyor bu konuda fikri olan var mı ?

_RamseS_

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Cuma günü belli olur herşey ;) her cuma ödeme yapıyorlarmış... hayırlısı bakalım

cinbaba

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kaldırdım bannerı
bu arada onun yerine kaliteweb inkini koydum 3 ykr veriyor ödeme yapıyorlarmı acaba bir bilginiz varmı

M

mstyldz

Misafir
cinbaba : banner sayfasında client.xml diye bir dosya daha yukletiyor onuda hostuna atman gerek.

maniax : ödeme almadım ama saglam gibime geliyor

SLiM_BoY : belkide cok telefon sapıgı vardır ondan gizli tutulmuştur whois bilgilier

SLiM_BoY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mstyldz' Alıntı:
SLiM_BoY : belkide cok telefon sapıgı vardır ondan gizli tutulmuştur whois bilgilier

Whois sadece telefon numarası ile kısıtlı değil ki.En azından kişi adı, adresi yazılabilirdi :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5