İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ringofon.com

redbaron

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hesabına girdiğinde banner oluştur bölümü var zaten bannerların hepsi yeni farklı olarak birde html sayfası kullanıyosun hesabındaki banner bölümünü ne bakmalısın açıklama orda var slayer kolay gelsin

Alonson

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Az önce ringofon'dan aradılar adwords'e verilen "bedava telsim melodileri" gibi reklamlar içinde "bedava" ve "telsim" kelimeleri geçtiği için Telsim'e şikayetler geliyormuş bu yüzden reklamların kaldırılmasını istediler. Sadece site içinde banner olarak kullanılması gerekiyormuş. Ayrı sayfa açıp (xxx.com/melodi.html) gibi sadece ringofon banneri koyup adwords gibi yerlerden (Telsim Bedava Melodi) gibi reklam vermek yasakmış. Bu tür hesaplar 1 gün içinde kapatılacakmış haberiniz olsun.

SonSahne

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hiçbiryerde bedava ibaresi geçmeyecek gibi bir kural koydular anlaşılan. o zaman kendi bannerlerinde neden bedava melodinizi seçin yazıyor? o zaman bunlarda yanıltıcı bir banner hazırlamışlar. web sitemizde farklı bir sayfaya koyamayacaksak ve bedava melodi diye link vermeyeceksek. ringofondan ne gibi bir gelir elde edilebilir anlamıyorum :) o zaman link verelim ücretli melodi yükleyin yazalım.

SonSahne

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu arada ringofon bi kaç saattir kapalı. Normal olarak yükleme yapılamıyor. ne gibi bir sorun olabilir ki

SLiM_BoY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
SonSahne' Alıntı:
Bu arada ringofon bi kaç saattir kapalı. Normal olarak yükleme yapılamıyor. ne gibi bir sorun olabilir ki

Şuan herhangi bir sorun yok.Ama 1-2 saat öncesine kadar açılmıyordu site..

SonSahne

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
az önce baktığımda açılmıyordu halâ evet şu anda çalışıyor sorun yok teşekkür.. ;)

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Reklamz varsa Baya bi düşünmek lazım girerken... Bunu bilir bunu söylerim.

burnman999

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar son günlerde eksik sayıyor anlamadım 2 gün öncesine kadar iyidi ama sonrdan günde 1-2 satış anca oluyor anlamadım

Alonson

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
burnman999' Alıntı:
son günlerde eksik sayıyor anlamadım 2 gün öncesine kadar iyidi ama sonrdan günde 1-2 satış anca oluyor anlamadım

Genel olarak bir eksik sayma olayı var mı bilmiyorum ama son günlerde kazançların azalmasının tek sebebi ringofon kullanmayan Telsim abonesinin azalması.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi