İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ringofon.com

troy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sözleşmede hala 1 dolar yazıyor. ben 1dolar isterim.

c. Pay: ÜYE SİTE'nin yayınlayacağı ve CE Bilgi İşlem ve Güvenlik Sistemleri Ltd. Şti. tarafından hazırlanarak ÜYE SİTE'ye teslim edilen banner tipi reklama tıklamak yoluyla CE Bilgi İşlem ve Güvenlik Sistemleri Ltd. Şti.'ne ait sitelere gelip, ürün alışverişi yapan her bir yeni kullanıcı başına, CE Bilgi İşlem ve Güvenlik Sistemleri Ltd. Şti. tarafından ÜYE SİTE'ye 1 ABD$ (bir amerikan doları) ödeme yapılacaktır.

voodoo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla sözleşmeler gerçek olsaydı şimdiye neler olurdu ülkemizde
clickler az sayiliyor kesinlikle

manyax

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
YTL üzerinden yapılacak gelir payı transferinde, havalenin yapılacağı günkü T.C.M.B. döviz alış kuru geçerlidir.

Serbest Piyasada dolar alış 1.578 satış 1.591

T.C.M.B alış kuru ise 1.527

Dikkat edilmesi gereken bir nokta daha

fatihfx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu ringofon yüzünden millet kaç kontör harcıyor. bazı yerlerde bedava melodiden sonra üyelik olduğunu için o ay boyunca bir sürü kontörü giden okudum.

jackal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
yenı banner eklendı dıyor ancak ortada bir şey yok ? haa bannerler aynı ,
bunun dışında başka sıtlede kullanabılıyormuyuz ?

Alonson

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yeni bannerler ile ilgili mail gönderdim ne farklılık var diye cevap bekliyorum ben de

Ramses

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Mailde de belirttigimiz gibi mutlaka degistirmeniz gerekiyor. 07 Haziran itibariyle eski bannerlar aktif olmayacaktir. Sizin de dediginiz gibi gorunuste ayni bannerlar duruyor iclerinde birtakim degisiklikler yapildi. Oncelikle kb olarak en aza indirgendi.

değiştirmek gerekiyomuş bannerleri.

Alonson

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
.SErKAn.' Alıntı:
Doyma noktası da olabilir, potansiyel ziyaretçin ilk olarak bu kampanyaya üye olmuştur sonrası seni ilgilendirmiyor zaten bir kereye mahsus üyelik işi. Böyle bir ihtimal de var..

Evet Serkan'a katılıyorum. Ringofon kazançları gün geçtikçe düşecektir. Bu çok normal. Bir an önce Turkcell'in katılması gerekiyor :D

redbaron

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bannerları değiştirin beyler sonrada değiştirdiğinize dail mail atın + hesap bilgilerinizi güncelleyin fatura ile ilgili seçenek koymuşlar . ne diyosalar yapın parayı alana kadar :) adamlar ellerinden geleni yapacaklar bence vermemek için + bence 16 sındada parayı beklemeyin haftasonunu sokacaklar araya 19 da belki diyorum oda mechul

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ya turkcell geçmesi gerekli derken turkcell lerindemi canı yansın diyorsunuz. yapmayına rkadaşlar bu size verdikleri 1$ ama o bedava diye üye olan kişinin cebinden cıkan kaç kaç $ lar gidiyor ne beddualr ediyordur. Böle şey olmaz ben hiç bir zaman bu işi hoş karşılamıyorum bu iş bedava sms deyip birinin hakalrını kullanarak yollatan melodi işi ile aynı şey bedava deyip para gidiyor bu iştede

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
Permission' Alıntı:
ya turkcell geçmesi gerekli derken turkcell lerindemi canı yansın diyorsunuz. yapmayına rkadaşlar bu size verdikleri 1$ ama o bedava diye üye olan kişinin cebinden cıkan kaç kaç $ lar gidiyor ne beddualr ediyordur. Böle şey olmaz ben hiç bir zaman bu işi hoş karşılamıyorum bu iş bedava sms deyip birinin hakalrını kullanarak yollatan melodi işi ile aynı şey bedava deyip para gidiyor bu iştede
peki bedava diye yükleyenlerden biri çıkıp mahkemeye verirse ne olacak?

xfatihx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
açıklama şartlarını okusun..
flash bannerlerde gerekli uyarilar yaziyor kullanan arkadaşlarda bunu belirtirse kimse zarar görmez.

SLaYeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sayın Yayıncımız,

Sistemimize üye bir kısım yayıncımızın, sitemizde mevcut olan bannerları değiştirdikleri ve/veya bannerın bulunduğu sayfaya "%100 bedava", "Tamamen ücretsiz", "Hemen şimdi indir" gibi açıklamalar yazdıkları, kendi logolarını firma logoları ile birlikte gösterdikleri, hatta buna operatör logolarını da ekledikleri görülmektedir.

Bu tip kullanımlar gerek yayıncılarımızla aramızdaki yapıya, gerekse reklamveren ile diğer kişi ve kurumların kendi aralarındaki hukuka aykırıdır. Bu tip uygulamalara hiçbir şekilde izin verilmeyeceği, bu tip uygulamalara gidildiği tespit edilen yayıncıların sistem üyeliklerinin ikinci bir ihtara gerek duyulmaksızın iptal edileceği önemle duyurulur.

İkinci olarak, benzer sebeple, ringofon.com/affiliate sitesinde siz yayıncılarımıza sunulmaya başlanılan yeni bannerların en kısa zamanda devreye alınması sistemin işleyişi açısından son derece önemlidir.

Bugün saat 18:00 a kadar yukarıdaki prensiplere uyumunu gerçekleştirmemiş yayıncıların aboneliğinin durdurulacağını önemle duyururuz.

Ringofon

arkadaşlar 18:00 a kadar yukarda yaznaları yaparsanız iyi olur sanırım

SonSahne

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Web Sitemden Bedava Melodi Yazan bir bannerdan, ringofon flash'ının bulunduğu sayfaya giden bir link vermiştim. budamı kurallara aykırı acaba?

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
sanırım burayı okuyorlar ve ona göre karar alıyorlar.
%100 bedava yanıltma olayına girdiği için karşı çıktılar sanıyorum

SonSahne

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
cidden bugüne kadar böyle birşey yoktu bu muhabbet geçince böyle bir karar alınmış demekki :)

SLaYeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya ben yeni banner koymak zorundamıyım anlamadım zaten bannerlar aynı?

SLiM_BoY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
SLaYeR' Alıntı:
ya ben yeni banner koymak zorundamıyım anlamadım zaten bannerlar aynı?

Merhaba,

Eski bannerlarınızı yenileriyle mutlaka değistirmeniz gerekmektedir. Aksi halde raporlarda sayilamaz.

Saygilarimizla ,

REKLAMZ Internet Reklam ve Bilişim Teknolojileri

Sormuştum, böyle bir cevap gönderdiler..

SLaYeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iyide benim koydugum reklam eski reklamsa yeni reklam banneri ner de :S?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5