İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ringofon.com

M

mstyldz

Misafir
ödeme yapıyorlar

Ce Bilgi İşlem ve Güvenlik Hizmetleri LTD.ŞTİ.
Maslak iş merkezi No 41 Kat 5 34360 Maslak/Şişli Istanbul

Aşagıdaki telefonlardan özkan bey ile irtibata geçebilirsiniz.
Ödemelerde alt limit yok her cuma (resmi tatil olmadıkca) ödeme yapılıyor.
Bannerleride oldukça şık ve kullanışlı
örn : http://www.ringofon.com/affiliate/banner.asp

tel : 0212 328 15 63
fax : 0212 286 02 00

iletişim icin mailler :
[email protected]
[email protected]

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
mstyldz' Alıntı:
ödeme yapıyorlar

Ce Bilgi İşlem ve Güvenlik Hizmetleri LTD.ŞTİ.
Maslak iş merkezi No 41 Kat 5 34360 Maslak/Şişli Istanbul

Aşagıdaki telefonlardan özkan bey ile irtibata geçebilirsiniz.
Ödemelerde alt limit yok her cuma (resmi tatil olmadıkca) ödeme yapılıyor.
Bannerleride oldukça şık ve kullanışlı
örn : http://www.ringofon.com/affiliate/banner.asp

tel : 0212 328 15 63
fax : 0212 286 02 00

iletişim icin mailler :
[email protected]
[email protected]

ben bannerleri beğenmediğim için kullanmıyorum.
yeni bannerları gelince tekrar denemeyi düşünüyorum.

xfatihx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
süper sistem kullaniyorum gayet iyi gidiyor yarin görücez bakalım ödüyceklermi :)

redbaron

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
paypala ödeme yazıyodu ama herhangi bir alanda paypal istemedi benden, mail attım iki kere ama ses yok bakıcaz bakalım cuma günü

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
ringofon olayına reklamz el atmış :D
ben kesinlikle uzak duracağım.

Majestic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benim panelden önceki gönderimlerim sıfırlanmış sizdede böyle bir sorun var mı arklar?

aLcadraz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet bendede sıfırlanmış, cuma olduğu için olabilir. bakalım günün sonunda anlıcaz ödeme yapıyor mu yapmıyormu.

xfatihx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benim panelde sıfırlanmış cuma günü oldugu için hesapların kesildigini düşünüyorum yarin ödemeler büyük ihtimal yapılır..

CyberTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Mail gelmiş bugün bana :

Sayin Yayincimiz ,

Oncelikle RINGOFON gelir paylasimi programimiza gostermis oldugunuz ilgi icin sonsuz tesekkur ederiz.

Hergün musterilerinden ve partner sitelerinden aldigi guc ile daha da büyümekte olan Ringofon ,urun cesitliligi ve hizmet kalitesini artirmak ,son kullanicilarina daha kalitatif servisler vermek ve siz degerli partnerlerimize daha iyi bir hizmet sunabilmek adina calisma sisteminde cesitli degisiklikler yapacaktir.

Oncelikle , su an icin sadece TELSIM abonelerine hizmet vermekte olan Ringofon , cok kisa bir sure icerisinde TURKCELL 'i de anlasmali operatorleri arasina ekleyecek ve bu sayede siz yayincilarimizin cok daha genis bir kitleye hitap etmesi ve gelirlerinizin kat kat artmasi saglanacaktir.

Sistemin daha rahat islerligini saglamak ve teknik sorunlari minimize etmek adina tum operasyonu bundan sonra konusunda uzman olan REKLAMZ firmasina teslim etmis bulunuyoruz.

Bugün itibariyle tum yayinci sitelerimiz hem teknik hem idari hem de finansal konularda ReklamZ ile calismayi surdureceklerdir.

Operator sayimizin artmasi ile birlikte olusan yeni sartlar dogrultusunda gelir paylasim sistemimizde de fiyatlama degisiklikleri yapmis bulunuyoruz.

Asagida yer alan yeni calisma sartlarimiz 26.05.2006 tarihi itibariyle gecerli olup , 15 gunluk performans rakamlari baz alinmistir.

( Her 15 gunluk donemler icerisinde yapilan kayit rakamlari esas alinacak ve bu sure icerisinde alinan yeni kayit toplamlari sonucunda uye basi ucret ,asagidaki tablo dogrultusunda belirlenecektir )

Yeni Üye Kaydı
Üye Başı Ücret

0 - 2500
$ 0,55

2500 - 5000
$ 0,60

5000 - 7500
$ 0,65

7500 - 10000
$ 0,70

10000 - +
$ 0,75

( Ucretlendirmede yapilmis olan degisiklik, gsm operatorleri ile yapilan yeni anlasmalarin fiyat politikasindan kaynaklanmaktadir. Ancak 30 milyon abonesi ile Turkcell servisinin de sistemimize eklenmesi ile yepyeni bir firsat kapisi acilacak ve toplam gelirlerimiz bir kac kat daha artacaktir...)

Bundan sonra odemeler her ayin 1'i ve 15'inde yapilacaktir.

Su anda uyelikleri devam etmekte olan siz yayincilarimizin 25.05.2006 tarihine kadar olan yeni kayit odemeleri eski sistem uzerinden ucretlendirilerek 26.05.2006 Cuma gunu yapilacaktır.

26.05.2006 tarihinden sonra olusacak olan tum kayitlar yeni sistem cercevesinde fiyatlandirilacaktir.

Yeni sistemin ilk odemesi 15.06.2006 tarihinde ReklamZ tarafindan yapilacaktir.

Calismakta olan sistem , bannerlar ve takip ekranlari ayni sekilde devam edecek , herhangi bir degisiklik olustugunda ReklamZ yetkilileri yayincilarimiza bilgilendirme yapacaklardir.

Sorulariniz ve gorusleriniz icin ,

[email protected] mail adresi uzerinden haberlesebilirsiniz.

Saygilarimizla ,

RINGOFON

CE Bilgi İşlem ve Güvenlik Sistemleri Ltd.Şti

www.ringofon.com

www.cetech.biz

www.reklamz.com

Eglence-Siteleri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
reklamz ve o fiyatlar ile ben de düsünmüyorum. Hele öyle bir flash banneri kullanmak zorunda olmak.

M

mstyldz

Misafir
bu tür firmalar hep bu yüzden kaybediyor güzel giden sistemin içine ediyorlar. 1 $ iyiydi başka firma ile anlaşarak daha cok kazanacaklarını sanıyorlar. fakat turkiyenin en buyuk webmaster toplulugu burada bu forumda gelip bakmak akıllarına gelmiyor. reklamz varsa bende yokum. reklamz'dan odeme beklemek tam bir hammallık olur. ve defalarca hakkımı yiyen bir firma REKLAMZ.

redbaron

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
panel 0 lanmış bakalım yatıracaklarmı :) bu arada aşada yeni fiyat listesi ve güle güle ringofon deme zamanı

Yeni Üye Kaydı
Üye Başı Ücret

0 - 2500
$ 0,55

2500 - 5000
$ 0,60

5000 - 7500
$ 0,65

7500 - 10000
$ 0,70

10000 - +
$ 0,75

M

mstyldz

Misafir
Dedim ya bu tür firmalar reklamz gibi reklam şirketleri ile calışıp cok kazanmak istiyorlar bilmiyorlarki onların 3 5 sitesinin ziyaretcisi 100bin ama burada milyonlarca webmaster kitlesine sahip bir ziyaretci toplulugu var hangi firmaları ihya ettik farkında deillker. örn : tcads :)

SLiM_BoY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mstyldz' Alıntı:
bu tür firmalar hep bu yüzden kaybediyor güzel giden sistemin içine ediyorlar. 1 $ iyiydi başka firma ile anlaşarak daha cok kazanacaklarını sanıyorlar. fakat turkiyenin en buyuk webmaster toplulugu burada bu forumda gelip bakmak akıllarına gelmiyor. reklamz varsa bende yokum. reklamz'dan odeme beklemek tam bir hammallık olur. ve defalarca hakkımı yiyen bir firma REKLAMZ.

E biz de durumu anlatan mailler atsak adamlara ? :) Belki kararlarından vazgeçerler..

S

.SErKAn.

Misafir
Muhtemelen sözleşme imzalamışlardır ve dönme şansları yoktur.. Reklamz'nin bu işe girmesi o firmanın geleceği açısından pek sağlıklı olmadığı kesin. Sonları hayır olsun. Bu arada panel bilgileri sıfırlanmış gece sanırım. Geçen hafta ödeme aldım bugün de yollarlar aksilik olmazsa. Bu cumadan sonraki ödemeler yeni komisyona göre ödenecek. Yine de fena sayılmaz oranlar..

M

mstyldz

Misafir
Serkan aldıgın odeme ne kadardı, yanlış anlama parada gozumuz yok sadece merak.

S

.SErKAn.

Misafir
Zaten yükleme başına 1 dolar veriyorlardı. Geçen hafta cuma'dan bu yana yaklaşık 500 yükleme yaptım. (Cuma cumartesi pazar)245 milyonunu pazartesi günü hesabımda gördüm. Yeni kurla yollamaları hoşuma gitti. Reklamz girmeseydi, çok daha iyi olurdu, daha önce yaşananlardan dolayı.

Hayırlısı olsun.

---

Fakat; bu işten kazandırdıkları gibi çok da kazandıkları ortada. Yoksa Reklamz olaya atlamazdı diye düşünüyorum. Keşke arkadaşların da dediği gibi webmaster forumlarında ufak bir tanıtım yaparak destek alsalardı da kâr paylarını reklam danışmanlığı için başka birine ödemeye gerek kalmadan kendileri kazansaydı.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi