İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ringofon.com

M

mstyldz

Misafir
EBilisim' Alıntı:
banada geldi auto mail galiba bende adamlar cevapladı sandım aynı dakkada gelince

Sayın Yetkili,
26.MAYIS.2006 tarihine kadar tüm birikmiş ödemeleriniz bugun itibari ile hesabınıza geçecektir. Admin ekranları 26.MAYIS.2006, saat 00:00’da sıfırlanmış olup,
bu tarihten sonra siteniz üzerinden gerçekleşecek olan Ringofon üyeliklerine ait ödemeler REKLAMZ tarafından yapılacaktır.
Raporlarınızı aynı ekrandan takip etmeye devam edebilirsiniz…
İyi çalişmalar.
Saygilarimizla ,

REKLAMZ Internet Reklam ve Bilişim Teknolojileri

www.ringofon.com
www.cetech.biz
www.reklamz.com

tüm birikmiş ödemeleriniz bugun itibari ile hesabınıza geçecektir. bu mesajda yalan oldu. saat 17:00 reklamz el attıgı her işi batırıyor :)

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bunlarin raporlari da duzgun calismiyor hic denediniz mi bilmem tamam butonuna tiklayinca yanlis veriler geliyor, 2 gundur kullaniyorum su anda odeme almadim, almamiz gerekiyordu sanirim degilmi?

Sanitarium

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
26.MAYIS.2006 tarihine kadar tüm birikmiş ödemeleriniz bugun itibari ile hesabınıza geçecektir.

Dikkat ettiyseniz bugün ödenicek demiyor, bugünden itibaren ödenmeye başlanıcak diyor...

M

mstyldz

Misafir
Sanitarium' Alıntı:
26.MAYIS.2006 tarihine kadar tüm birikmiş ödemeleriniz bugun itibari ile hesabınıza geçecektir.

Dikkat ettiyseniz bugün ödenicek demiyor, bugünden itibaren ödenmeye başlanıcak diyor...

3 ay sonramı :) reklamz alışkındır bekletmeye.

ringofon kendisi cuma gunu yapıyordu odemeleri.

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya yeni sistemde 15 gunde bir odeme yapilcakmis ayin 1nde ve 15nde
ama bugunden oncekiler bugun yatacak demisler mailde ama hani nerde?

gunde 25 uyelik yapiyorum adamlara havaya gitmesin simdi

schumifan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba,

Açıkcası bu birleşmeden en büyük zararı reklamZ'nin rakip ajanslarının portföyünde ki müşteriler yani biz göreceğiz diye düşünüyorum. Dün akşam e-maili gördüğümüz an yayından kaldırmak zorunda kaldık. Eğer devam etseydik hiç etik olmazdı. En azından kendi ajansımızla konuşana kadar. Ama burda reklamZ'nin bir suçu olduğunu sanmıyorum sonuçta söylenene göre Firma kendi ReklamZ ile çalışmayı istemiş. Bunu onların düşünmesi gerekiyordu.

Ama komisyonların düşmesi firma tarafından ilginç bir olay tabi. Bahane olarak Türkcellin de dahil olacağı söyleniyor. Ama ufak bir araştırma sonucu bunun böyle 3-4 gün içinde gerçekleşmeyeceğini öğrendik. Yani eğer komisyonların düşmesi Türkcell ile alakalı bir durum ise ( ki bu düşüş gayet normaldir ) Türkcell yayına başladığında yapılabilirdi. Bu komisyonlarla Telsim abonelerinden sitelerin pek bir getiri sağlayabileceğini düşünmüyorum.

Ödeme konusuna da çok fazla takılmamak gerekiyor. Sonuçta bu birleşme herkese açıkça ilan edildi. Ödemelerini alamayan direk firma ile irtibata geçebilirler. Çokta fazla sorunlar olacağını sanmıyorum reklamZ artık oturmuş bir kurumsal. Bu tip affilate sistemleri profesyonellerin yapması herzaman bizlerinde yararına olacaktır. E tabi bazı aksaklıklar olacaktır. Bunlarda sektörün daha da genişlemesiyle azalacaktır. Yurdumun internet savaşçılarına biraz daha sabır diliyorum :)

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu tip ortakliklar oyle belese yapilmaz, 1 dolardan geriye kalan komisyon oranini dustugunuzde geri kalan miktar direkt olarak ReklamZ ye kalmaktadir. benzeri bir isin icindeyim o nedenle biliyorum. olay budur reklamz almistir o kesilen komisyon oranlarini

schumifan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
AkrepList' Alıntı:
bu tip ortakliklar oyle belese yapilmaz, 1 dolardan geriye kalan komisyon oranini dustugunuzde geri kalan miktar direkt olarak ReklamZ ye kalmaktadir. benzeri bir isin icindeyim o nedenle biliyorum. olay budur reklamz almistir o kesilen komisyon oranlarini

Elbette reklamZ bu işten para kazanıyordur ama komisyon oranın bilemezsin bana göre o kadar yüksek değildir.

Ayrıca herkes reklamZ'nin bu işi hayrına yapmadığını biliyor sende reklamcı olabilirsin ama adamların aralarındaki sözleşmeyi ve calisma şartlarını görmeden böyle reklamz yüzünden o rakamlar düştü gibilerinden karalamayalım bence.

_RamseS_

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ödeme yapmaları iyi bi sonuç. kötü yönü ise herkes şimdi bu sisteme dalacak ve uzun süre dayanmayacak oluşu :D

xfatihx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yok burda öyle bir problem olacagini düşünmüyorum herkez çalıştıgı üye yaptigi kadar para alıcak yani tik başi degil bişey degil ..

_RamseS_

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
doğru olabilir ama hotbar da başlangıçta böyleydi şimdi sınırlamalar var hit yada günlük download vs. gibi veya birçok istede görülmesinden oranlarımız etkilenecek ilgi düşecek haliyle kazançta düşecek. şimdi herkes bu sisteme dahil olunca ileri de hotbar gibi değişimler olabilir diye düşünüyorum...

MuZiKCi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu ödemeyi yapan İNCİ KAPLAN mı sizde de,ayın 22 sinde ödeme yapmışlardı bana ben de kim para yatırıyo diyordum,bugün de (26 sı )yatırılmış. :)

komikhane

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ilk bedava denen gönderimden kazanç sağlıyormusunuz ?

yoksa paralı gönderimlerde mi kazanç sağlanıyor ?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi