İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

RingofonReklam'a üye olun, GA ve diğer rek. yayınlayın

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
RingofonReklam ile daha fazla kazanmak ister misiniz?

Affiliate sistemimize kaydolan kullanıcılar Ringofon, Garanti Arkadaş ve kısa süre sonra hizmete girecek olan Ringofon Müzik Kulübü satışlarını gerçekleştirebilirler ...
Üye Başına Kazanacağınız Ödemeler.
0400 - 0750 arası : 0,88 YTL
0750 - 1500 arası : 0,90 YTL
1500 - 3000 arası : 0,93 YTL
3000 - 6000 arası : 0,95 YTL
6000 ve üzeri : 1,00 YTL

[B]http://www.ringofonreklam.com/[/B]

alıntıdır, bana gelen maili yayınladım,alakam yoktur ona göre :)

Sinyor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
yalnış anlamadıysam hit ne kadar yüksek ise üye başına daha fazla aliyoruz

H@run

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yalnış anlamadıysam hit ne kadar yüksek ise üye başına daha fazla aliyoruz

Sitedeki üye sayısı oranlarına göre ödeme yapılır . Tabikide hitlede alakalı . Örneğin : 0100 - 0200 arası üye çıkarırsa üye bası 0,83 YTL den hesaplanır .

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
Üye Başına Kazanacağınız Ödemeler.
0400 - 0750 arası : 0,88 YTL
0750 - 1500 arası : 0,90 YTL
1500 - 3000 arası : 0,93 YTL
3000 - 6000 arası : 0,95 YTL
6000 ve üzeri : 1,00 YTL

H@run

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Mustafa olan arkadas güvenilir . 10 Yıldır bu işin içinde. sahsen tanıyorum ben onu .

Mohti

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merak ettim ringofon yetkilisi misin?

bu adamla çalışıp para alanlar var onun için söylüyorum ama bilgilendirirseniz çok sevinirim.

Ringofon yetkilisimi olmam gerekiyor bunu anlamak için?

Banada teklif geldi ve sordum ringofon ile alakanız varmı diye.. bana yok dendi..Bende buraya yansıttım..

Umarım açıklayıcı olmuştur..

Mohti

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar. Ben Mustafa VARDALI.
Şuan iyinet üyeliğim olmadığı için başka bir arkadaştan benim adıma post göndermesini rica ettim.

Mohti arkadaşım sen çok yalancı bir karaktersin. Göz göre göre yalan konuşuyorsun. Bikere bugun pazar. Ringofonda telefonlara bakmıyorlar bile.

Öncelikle RingofonReklam.com ortaklarından biri Ekrem beydir. Ringofon ile tüm görüşmeleri ekrem bey yürütmektedir. Ben reklam için tanıtım yapan biriyim.

Eğer içinde şüphe olanlar var ise www.ringofon.com adresinde bulunan tel. numaralarından www.ringofonreklam.com veya ekrem bey ile alakanız nedir diye sorsunlar.
Alacakları cevabı burada yayınlamasını heyecanla bekliyoruz.

Piyasaya yeni giren bir reklam veren olduğumuz için bazı kesimlerce eziliyoruz. Tabiki güven söz konusu olacaktır. Her zaman söylüyorum. İçinde güvensizlik olanlar varsa kesinlikle başvuruda bulunmasın.
Şuan zaten 100ü aşkın siteyle anlaşmış bulunmaktayız. İleriki dönemlerde bu arkadaşlar bize referans olacak ve sizlerin güvenini kazanmamıza yardımcı olacaktır.

Saygılarımla.

Allah allah ya:)))) kardeşim hastamısın sen ? niye bu kadar celallendiniz anlamış değilim.. Ben sadece bana söyleneni yansıttım, karaktersizmi oldum şimdi :)) fesupanallah.. Ben sadece bana teklif geldiğini ve teklifi getirene sorduğum soruyu ve aldığım cevabı yansıttım buraya. banane istediğiniz haltı yiyin umrumdamı senin ne yaptığın? gelmiş burda terbiyeni bozuyorsun. Seviyesiz herif...

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
Mohti arkadaşım sen çok yalancı bir karaktersin.

anlamadığım şu.

adam dedi ki alakası yok.
tamam diyebilirdiniz ki biz şu şuyuz şöle şöleyiz şte adresimiz telefonumuz.arayın öğrenin.

bu nasıl bir tepkidir ? neye tepkidir.nasıl anladınız karakterini ?

kalkıp hakaret edebiliyorsunuz direk ? ayıp değil mi bu yaptığınız.

özür dilemenizi ve konuyu uzatmamızı rica ediyorum.

Mohti

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ayrı bir konuda, indirbir.com nickli arkada$.. sen niye elaleme kendi üyeliğin ile yazdırıyorsun yada başkasının ağzından yazı yazıyorsun? bilmiyormusun ki bu forumda bu kurallara aykırı birşey? admin arkadaslar sanırım bu konu hakkında duyarlı olacaklardır. eminim...

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
bir maganda daha. daha insan gibi konusmasini ogrenememis ama reklam isine girmis yok anlasma yapmis bilmemne yapmiş.

ne anlasmasi yaptiysan yaptin burada senin gibiler ekmek yiyemez. o kadar anlasma yaptim narasi atacagina adam gibi konusmayi ogrense idin, senin daha hayirli olurdu sayın Mustafa Vardalı!

G

gncytnk

Misafir
Ayrı bir konuda, indirbir.com nickli arkada$.. sen niye elaleme kendi üyeliğin ile yazdırıyorsun yada başkasının ağzından yazı yazıyorsun? bilmiyormusun ki bu forumda bu kurallara aykırı birşey? admin arkadaslar sanırım bu konu hakkında duyarlı olacaklardır. eminim...

ben " indirbir.com " nickli kişiyim Mustafa benim yanımda herkes değil.. ama adamın işine burnunu sokarsan cevap hakkı tanınır benim ortamımda... zaten Mustafa gerekli açıklamayı yapmıştır.

M

Musdafa

Misafir
Evet arkadaşlar. Ben Mustafa VARDALI. Şuan iyinet üyeliğimi aktifleştirdim.

Eleştirilerinizi bekliyorum. Veya yorumlarınızı.

M

Musdafa

Misafir
merak ettim ringofon yetkilisi misin?

bu adamla çalışıp para alanlar var onun için söylüyorum ama bilgilendirirseniz çok sevinirim.

Ringofon yetkili sayılmam. Daha doğrusu ringofon adı altında reklam dağıtımı yapan bir grubuz.

Grubu daha da geliştireceğiz.

Bu arada komisyon misali çalışan deneyimli arkadaşlarla grubu genişletmeyi planlıyoruz. Ben yaparım diyebilen vr diyen arkadaşlarla çalışmakla mutluluk duyacağımızı bildirmek isterim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5