İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

RingofonReklam'a üye olun, GA ve diğer rek. yayınlayın

raptor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
piramit gibi oldu.. bende soruyorum

aslında bulmak için müneccim olmaz gerekmez sonadan aklıma geldi zaten ringofonreklam.com birinin kodlamasını ve tasarımını andırıyordu ve doğruymuş.
mailleri gönderen 3-5 mesaj üstteki mohtiye çıkışan büyük php ustası olarak görünüyor. maildeki hostname ise e-dns.org sanırım imzasındaki site.Şimdi bu 2 soruyu akla getiriyor, esreklamda yakaladığı müthiş başarı ardından 2. siteyi açmış olması gibi bişey, veya ortak olması veya mailleri hayrına vermesi :) yanılıyorda olabilirim maildeki hostname sadece o :)
bu arada esreklamın kurallarında bildiri maili alma gibi birşey var zaten :)

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Soyadının bütün harflerini büyük yazma gibi hezeyanı olan insanlar forumlarda çok çabuk kayboluyor ya da en ufak birşeyde sağa sola saldırma eğiliminde oluyorlar :)

Ben herhangi bir şeye üye olmadığım halde spam mail bana da geldi, ama alışkanlık olduğu için garipseyip burada dile getirmemiştim. Bir de sitenin en altında yazan adres, burada zamanında yine banlanmış bir kişinin nicki. Ama elbetteki bu bir tesadüftür, alakası olmadığına son derece eminim.

Ekincan KARABAYIR.

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7

şu araştırma ruhunuza hasta oluyorum keşke herkes böyle olsa.

bende araştırdım ama esreklam ile alakası yok sanırsam esreklam db sindeki maillere ucretli bir reklam duzenlenmiş.

+ tasarım ali soyturk'e ait orada hemfikiriz ama bu iki kişinin arkadaş olduğunu herkes biliyor. kanımca esreklamın devamı değil ama yine de %100 kimse emin olamaz.

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Herşey birbirine girmiş durumda. reklam veren verdigi reklamı ifade edememiş ben birşey anlamadım ortakmı olmuşlar ringofona ? yoksa ringofonu satınmu almışlar? ringofon neden isim hakkını bir domain uzantısı olarak versinki? Maganda kurşunu ile bir webmaster'mı ölmüş? pramitler mısardamı :)

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Ayrı bir konuda, indirbir.com nickli arkada$.. sen niye elaleme kendi üyeliğin ile yazdırıyorsun yada başkasının ağzından yazı yazıyorsun? bilmiyormusun ki bu forumda bu kurallara aykırı birşey? admin arkadaslar sanırım bu konu hakkında duyarlı olacaklardır. eminim...

Bu konuda haklisiniz, ozellikle negatif icerik ve hakaret icerdigi icin ilgili kullanici 7 gun icin uzaklastirma almistir.

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Musdafa, nickli kullanici da henuz iyinet forumlarina uye olmaya hazir olmadigi icin daimi uzaklastirilmistir.
Daha saygili ve seviyeli mesajlar lutfen.
Ek olarak kendisine davetiye gonderek hakkinda da islem yapilacaktir.

H@run

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar bende ilk ringofon hesabımı ringofonreklam dan aldım. umarım güvenilir bir firmadır. ilgi çok güzel ama ödemeler nasıl merak ediyorum ?

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Soyadının bütün harflerini büyük yazma gibi hezeyanı olan insanlar forumlarda çok çabuk kayboluyor ya da en ufak birşeyde sağa sola saldırma eğiliminde oluyorlar :)

Ben herhangi bir şeye üye olmadığım halde spam mail bana da geldi, ama alışkanlık olduğu için garipseyip burada dile getirmemiştim. Bir de sitenin en altında yazan adres, burada zamanında yine banlanmış bir kişinin nicki. Ama elbetteki bu bir tesadüftür, alakası olmadığına son derece eminim.

Ekincan KARABAYIR.

RESMİ GAZETE

2 Aralık 2004 tarih ve 25658 sayılı

Resmî Yazışmalarda Uygulanacak

Esas ve Usuller Hakkında Yönetmelik​

İmza

Madde 16 — Metnin bitiminden itibaren iki-dört aralık boşluk bırakılarak yazıyı imzalayacak olan makam sahibinin adı, soyadı ve unvanı yazı alanının en sağına yazılır. İmza ad ve soyadın üzerinde bırakılan boşluğa atılır. Elektronik ortamda yapılacak yazışmalarda, imza yetkisine sahip kişi yazıyı, güvenli elektronik imzası ile imzalar.

Yazıyı imzalayanın adı küçük, soyadı büyük harflerle yazılır. Unvanlar ad ve soyadın altına küçük harflerle yazılır. Akademik unvanlar ismin ön tarafına küçük harflerle ve kısaltılarak yazılır.

Soyadının büyük yazılması hakkındaki yargıyı umarım düzeltiriz..

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Örnek :

T.C.

BALIKESİR VALİLİĞİ

İl Sağlık Müdürlüğü​

Sayı : B104ISM4100009-........../........ 01/2005

Konu : Hizmet İçi Eğitim

Akif KALAYCI

Devlet Hastanesi Müdürü

Havran/BALIKESİR​

Bende soyismimi büyük kullanıyorum. Buradaki kişinin soyismini büyük yazmanın bilincinde olup, olmadığının farkında değilim. Ancak şunu söylüyebilirim firma ve/veya değil sahip olduğu oluşum hakkında resmi bir açıklama yaptığı için soyismini büyük yazabilir. Tuhaf bir durum görmedim.

Merlin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Soyadın tamamının CAPS ile yazılması hakkında geçen haftalarda yürüttüğüm teorime bir katkı daha sağlandığı için de mutluyum.

Avrupa da en azindan Viyana da üniversite dahil olmak üzer tüm kurum ve kuruluslarda Soyisim Blok yani büyük harflerle yazilir. Yazan vatandas nizami bir sekilde yazmis. Olmasi gerekende budur zaten. Ne yazikki bunu cogu kisi bilmez.

Eglence-Siteleri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Okulda ögretmislerdi yav soyadini büyük yazmayi. Dilekcelerde de görürsünüz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5