İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sahtekar İhbar Hattı...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
dsgnr' Alıntı:
siz burada şikayet edin milleti . millet paraları götürsün....

Düşünüyorum da acaba biz Türk'ler kadar birbirini çekemeyen ve her zaman bana diyen bir millet varmı. Adamı şikayet edeceğine bi tıkda sen at para kazansın.. bir kaybın olacak mı ?? hile yapacak adam yabancı içerikli reklam çıkarmak için hile yapar. o adamda ne senin ne benim para mı sömürür. O Reklam veren yabancının ve google nin malını sömürür. Bu iyi bişey midir ? Evet bence iyi birşeydir. ayda google adwords e Türkiye'den giden para bilmem kaç yüzbin dolar olacağına adsense den giren miktar o kadar olsa daha iyi olmas mı ??

Burada hile yapmayı savunmuyorum. MSN de sırf bu yüzden sildiğim ve engellediğim kişiler var. Ama çare şikayet değil. Düşün şikayet ettiğiniz kişi yabancı reklam çıkatıyor sitesinde ve 3000$ a ulaşmış durumda burada google nin kazancı 5000$ diyelim. eğer bu adam atılırsa google nin kazancı 8000$ oluyor. reklam veren yine ortada...

neyse başka sözüm yok. siz yine bildiğinizi yapın.

%98 katılıyorum :)
Ben o kadar çok hemide o kadar alalade hile yapan siteler biliyorumki hiç birini ihbar etmedim etmemde. ha birileri buradan hariçden gazel okusun google un musteriye banlanan üyeden kalan kazanclari iade ettigini hiç düsünmüyorum varsa iade olan biri söylesin? ayni zamanda isreal e veya USA ya gidecegine para bizim insanimiza gitsin. biride şimdi derki o adamlar yüzünden tık oranı başına para düşüyor güldürmeyin beni derim google un havuzunda 1 su damlasi bahsettiginiz olay.

mener

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
qdin' Alıntı:
%98 katılıyorum :)
Ben o kadar çok hemide o kadar alalade hile yapan siteler biliyorumki hiç birini ihbar etmedim etmemde. ha birileri buradan hariçden gazel okusun google un musteriye banlanan üyeden kalan kazanclari iade ettigini hiç düsünmüyorum varsa iade olan biri söylesin? ayni zamanda isreal e veya USA ya gidecegine para bizim insanimiza gitsin. biride şimdi derki o adamlar yüzünden tık oranı başına para düşüyor güldürmeyin beni derim google un havuzunda 1 su damlasi bahsettiginiz olay.

Kardeşim memleketinizi bu kadar seviyorsanız kurucuları Yahudi olan siteye (bkz. Google, Larry Page, Sergey Brin) neden para kazandırıyorsunuz? Madem bu kadar milliyetçisiniz neden tr.wikipedia.org 'a girip Türkçe makale sayısını yüzbinlere çıkartıp, wikipedia.org da en üste çıkarmıyorsunuz Türkçe'yi?

Milliyetçilik sahtekarlıksa ben milliyetçi değilim arkadaş! Sonra da "neden Türkler her yerden atılıyor, pis ırkçılar" demeyin!

Kendi açtığım konuda artık ben daha fazla mesaj yazmayacağım. Doğru söyleyen yine köyden kovuluyor!

dsgnr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
mener' Alıntı:
Kardeşim memleketinizi bu kadar seviyorsanız kurucuları Yahudi olan siteye (bkz. Google, Larry Page, Sergey Brin) neden para kazandırıyorsunuz? Madem bu kadar milliyetçisiniz neden tr.wikipedia.org 'a girip Türkçe makale sayısını yüzbinlere çıkartıp, wikipedia.org da en üste çıkarmıyorsunuz Türkçe'yi?

Milliyetçilik sahtekarlıksa ben milliyetçi değilim arkadaş! Sonra da "neden Türkler her yerden atılıyor, pis ırkçılar" demeyin!

Kendi açtığım konuda artık ben daha fazla mesaj yazmayacağım. Doğru söyleyen yine köyden kovuluyor!
sakin sinir yok :D sömürene değil sömürttürene bak derler :p

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
dsgnr' Alıntı:
sakin sinir yok :D sömürene değil sömürttürene bak derler :p

Bu sefer %100 katiliyorum.
xanax alsin arkadaş cok sinirlendi sohbet etmeye gelmiyor asabiyet yapmayalim lütfen :)

dsgnr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ben orada sakin sakin derken arkadaşa hak verir şekilde soyledim. farklı anlaşılmış..

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
mener' Alıntı:

Madem yanlış anlaşılmış madem kültür mantarlığı yapılacak buyuralım.

Mentes ne demiş -> Kardeşim memleketinizi demiş evet bizim memleketimiz sen hangi memleketin taş örenisin?

Sonra ne demiş -> Milliyetçilik sahtekarlıksa ben milliyetçi değilim arkadaş! Sonra da "neden Türkler her yerden atılıyor, pis ırkçılar" demeyin!

El cevap -> Kurmuş oldugun bağlantıyı algılayamadım milliyetciligin sahtekarlık oldugu örneği ile türklerin her yerden atılması konusunun bitimindeki pis ırkçılar diyişini. Birincisi bu yazım türü ile seni editör yapanların senden bir farkı olmadıgının belirliligi görülüyor.

Sonra demiş-> wikipedia.org da en üste çıkarmıyorsunuz Türkçe'yi?
El cevap -> Benim Irkımın öyle bir tarihi varki senin wiki midi kikimidir artık ne karın agrısı bahsettigin sitenin degil domuzunun pardom dmoz un bellegi yetmez. senin hayat görüşün wikipedia ile dmoz arasında sıkısmış.

Sabah beri yorumlarınu okuyorum bölücü bir yapın var gerçi senden israel usa koridorunda cok var.

İyi Sohbetler.

mener

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bana "El cevap", sana da "El insaf" qdin!

Demagoji yapma. Ben hangi lafımla bölücülük yaptım? Göster de cümle alem görsün! İnternette Türkçe içeriği artıralım demek mi bölücülük, yoksa milletimiz uluslararası arenada sahtekarlar ordusu olarak tanınmasın demek mi? Memleketteki sahtekar siteleri ifşa etmek mi? Senin nevrin dönmüş, kendine gel!

İlişkiyi neyle mi kurdum?

Bak bakalım:

http://forum.iyinet.com/showpost.php?p=264993&postcount=38

Ne diyor burda? Yabancıları kazıklayalım mı diyor? Yoksa sen yabancıları sevelim, okşayalım yazıldığını mı düşündün? Hiç mi okumadın bu mesajı yoksa?

askicin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dsgnr' Alıntı:
siz burada şikayet edin milleti . millet paraları götürsün....

Düşünüyorum da acaba biz Türk'ler kadar birbirini çekemeyen ve her zaman bana diyen bir millet varmı. Adamı şikayet edeceğine bi tıkda sen at para kazansın.. bir kaybın olacak mı ?? hile yapacak adam yabancı içerikli reklam çıkarmak için hile yapar. o adamda ne senin ne benim para mı sömürür. O Reklam veren yabancının ve google nin malını sömürür. Bu iyi bişey midir ? Evet bence iyi birşeydir. ayda google adwords e Türkiye'den giden para bilmem kaç yüzbin dolar olacağına adsense den giren miktar o kadar olsa daha iyi olmas mı ??

Burada hile yapmayı savunmuyorum. MSN de sırf bu yüzden sildiğim ve engellediğim kişiler var. Ama çare şikayet değil. Düşün şikayet ettiğiniz kişi yabancı reklam çıkatıyor sitesinde ve 3000$ a ulaşmış durumda burada google nin kazancı 5000$ diyelim. eğer bu adam atılırsa google nin kazancı 8000$ oluyor. reklam veren yine ortada...

neyse başka sözüm yok. siz yine bildiğinizi yapın.
sana ne kadar cok katılıyorum yabancı webmasterler her türlü hileye kalkısıyo ve yapıyor pastanın büyük bi payınıda onlar alıyorlar yabancı webmasterler hic birbirlerini şikayet ediyormu... hic sanmam bence bizler googleyi düsünene kadar kendimizi düsünelim

mener

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
qdin' Alıntı:
Mentes ne demiş -> Kardeşim memleketinizi demiş evet bizim memleketimiz sen hangi memleketin taş örenisin?

Sonra demiş-> wikipedia.org da en üste çıkarmıyorsunuz Türkçe'yi?
El cevap -> Benim Irkımın öyle bir tarihi varki senin wiki midi kikimidir artık ne karın agrısı bahsettigin sitenin degil domuzunun pardom dmoz un bellegi yetmez. senin hayat görüşün wikipedia ile dmoz arasında sıkısmış.

Okumayı öğren önce benim lakabım Menteş değil mener. Ancak senin gibi at gözlüğü takmış biri wikipedia'daki makale sayımızın azlığı ayıbını ırkçılıkla kapatmak yolunu tercih edebilirdi. Sen hangi üniversitede okudun ya da okuyorsun da wikipedia'yı eleştiriyorsun? Hangi bilginle yapıyorsun bu yorumu?

Kaç kere Türk dilinde bilimsel araştırma yaptın internette? Neyi aradın? Bulabildin mi aradığını? Yoksa İngilizce mi arıyorsun? Bilmeden kimi neyle suçluyorsun? Dilin mi sürçtü de domuz dedin? Keha.net diye saçma sapan şeyler yayımlayan bir site yapacağına Dmoz'a rakip site yapsaydın ya? Onu yapmak zor geldi, şimdi yapanı mı eleştiriyorsun?

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
mener' Alıntı:
Okumayı öğren önce benim lakabım Menteş değil mener. Ancak senin gibi at gözlüğü takmış biri wikipedia'daki makale sayımızın azlığı ayıbını ırkçılıkla kapatmak yolunu tercih edebilirdi. Sen hangi üniversitede okudun ya da okuyorsun da wikipedia'yı eleştiriyorsun? Hangi bilginle yapıyorsun bu yorumu?

Kaç kere Türk dilinde bilimsel araştırma yaptın internette? Neyi aradın? Bulabildin mi aradığını? Yoksa İngilizce mi arıyorsun? Bilmeden kimi neyle suçluyorsun? Dilin mi sürçtü de domuz dedin? Keha.net diye saçma sapan şeyler yayımlayan bir site yapacağına Dmoz'a rakip site yapsaydın ya? Onu yapmak zor geldi, şimdi yapanı mı eleştiriyorsun?

Menteş demişki Kaç KERE türk dilinde araştırma yaptın ey menteş ay mener miş. Senin türk diline verdigin önem www.dream.gen.tr isimli sitenin icinde gecen " dream " sözcügünden anlaşılıyor. Domuza rakip site yapma işine gelince benim kimsenin projesi ile sorunum yok sadece senin gibi projeleri kendininmiş gibi sanan 1 tane kıytırık makale yazarak hala ve hala elsiwaikiki midir wikimiki pidi midimidir bu site yada sistemi göz önünde tutarak başkalarinin başarısı ile sadece üretimin tüketme zihniyeti ile haraket eden biri ile tartişmayacagım. Bizim zamanımızda Üniversitede senin gibi elemanlar çok idi senin gibi diyorum çünkü kusura kalma böyle 1 düşünceye saptanmiş hayatında bu cercevenin dışına cıkmamış başarılı olabilecegi 1 2 konu dışında başka yetisi olmayanlar dönüp dolaşır aynı yere gelir.

Son olarak polimige daha fazla girmeyecegim seninle. en azından bunu okuma budalasi olan biri ile yapmayacagım. sen bir koşu 1 kaç mürekkep daha yala gel.

mener

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
qdin' Alıntı:
Menteş demişki Kaç KERE türk dilinde araştırma yaptın ey menteş ay mener miş. Senin türk diline verdigin önem www.dream.gen.tr isimli sitenin icinde gecen " dream " sözcügünden anlaşılıyor. Domuza rakip site yapma işine gelince benim kimsenin projesi ile sorunum yok sadece senin gibi projeleri kendininmiş gibi sanan 1 tane kıytırık makale yazarak hala ve hala elsiwaikiki midir wikimiki pidi midimidir bu site yada sistemi göz önünde tutarak başkalarinin başarısı ile sadece üretimin tüketme zihniyeti ile haraket eden biri ile tartişmayacagım. Bizim zamanımızda Üniversitede senin gibi elemanlar çok idi senin gibi diyorum çünkü kusura kalma böyle 1 düşünceye saptanmiş hayatında bu cercevenin dışına cıkmamış başarılı olabilecegi 1 2 konu dışında başka yetisi olmayanlar dönüp dolaşır aynı yere gelir.

Son olarak polimige daha fazla girmeyecegim seninle. en azından bunu okuma budalasi olan biri ile yapmayacagım. sen bir koşu 1 kaç mürekkep daha yala gel.

Sen demagoji yapmayı bırak da sorularıma cevap ver. Cevap verecek kapasiten yoksa sus adam sansınlar.

yakese

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar çok abartıyorsunuz ya birbirinizi kırmaya değermi isteyen şikayet eder isteyen edilir sallayın ya

dizayn1st

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mener senin bu konuyu açman gereksizdi bir kere bu forumda önceden ne kadar böyle başlık açıldı? hepsinde tartışma çıkmıştır. bu tür konuyu açan kişiler genelde ( aslında açanların hepsi ) adsense den çok para kazanan kişileri kıskananlardır. kusura bakma ama bu böyledir. şu milliyeçilik muhabbetinide bırakalım bu işin sonu yoktur zaten. ne kadar konuşulursa konuşulsun bu muhabbet bir sonuç vermez. mener sen bu konuyu açarak aslında kendine zarar verdin biraz ;) şimdi adsense de hile yapan biri ya da burada deşifre ettiğin sitelerin sahiplerinden biri senin adsense kodların ile h,le yaparsa ve seni attırırsa ne olacak? ;)
not:bana bakmayın ben adsense kullanmıyorum...

mener

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Mp3Master' Alıntı:
mener senin bu konuyu açman gereksizdi bir kere bu forumda önceden ne kadar böyle başlık açıldı? hepsinde tartışma çıkmıştır. bu tür konuyu açan kişiler genelde ( aslında açanların hepsi ) adsense den çok para kazanan kişileri kıskananlardır. kusura bakma ama bu böyledir. şu milliyeçilik muhabbetinide bırakalım bu işin sonu yoktur zaten. ne kadar konuşulursa konuşulsun bu muhabbet bir sonuç vermez. mener sen bu konuyu açarak aslında kendine zarar verdin biraz ;) şimdi adsense de hile yapan biri ya da burada deşifre ettiğin sitelerin sahiplerinden biri senin adsense kodların ile h,le yaparsa ve seni attırırsa ne olacak? ;)
not:bana bakmayın ben adsense kullanmıyorum...

Pilavdan dönenin kaşığı kırılsın.

Ben de sahtekarlar adsense'den aşırı kazanç sağlıyor diye sinirlenenlerdenim. Ben bu ülkeyi hortumlayanlara da sinirleniyorum, manipülasyon yapanlara da... Bütün şerefsizlere nefret duyuyorum. Sen duymuyor musun? Beni burada eleştirenler duymuyor mu?

Bilenler konuşsun ibret alınsın, bilmeyenler sussun adam sanılsın.

Benim burada YANLIŞ bir iş yaptığımı kimse açıkça ifade etmedi. Tartışma çıkıyorsa benim yüzümden değildir tartışmalar. Sorumlusu da ben değilim. Sorumlular aransın, bulunsun. Sanki herhangi bir kabahatimi söyler gibi, utanmadan, düşünmeden, bilmeden etmeden bana BÖLÜCÜ diye damga vurmak gafletine düşenler sorgulansın. Bölücü olduğumu ispat edemezse forumdan atılmasını ve iğrenç mesajının silinmesini talep ediyorum. Herkes konuşmadan önce 40 kere düşünsün.

dizayn1st

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adsense den çok kazanan sahtekarlar! bu ülkeyi hortumlamıyorlar, google bir Türk malı değil benim bildiğim.

şu bilenler bilmeyenler olayınıda çok kullanıyosun bi yaran var galiba ama tam anlıyamadım. her şeyi biliyor gibi konuşmasan iyi olur biri bi gün seni bozabilir kötü hissedersin kendini.

sen şikayet ederek yanlış iş yapmıyosun ama bu konuyu burada açarak yanlış iş yapıyorsun ( tabi ki bana göre başkalarını bilemem )

bölücü muhabbetini bilmiyorum...

sen mesajı yazdıktan sonra mesajını 40 kez falan okuyo musun? yemeyelim birbirimizi...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5