İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sahtekar İhbar Hattı...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

deeper

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
akademisi oyun oyun siteleri oyun hileleri kral oyun bedava oyun oyun indir oyun star oyun oyna oyun sitesi oyun indirme mynet oyun.....
bunlarla adsense hilesi mi yapılıyor, oyun hileleri kelimesine 10$ mı veriyor nedir ;)

mener

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Mp3Master' Alıntı:
arkadaşım orada adsense hilesi nerede?
seo spam yapılmış ama adsense için değil hit için.

Ben de zaten gizli anahtar sözcük dedim. Aynı şeyi söylüyoruz.

mener

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
deeper' Alıntı:
bunlarla adsense hilesi mi yapılıyor, oyun hileleri kelimesine 10$ mı veriyor nedir ;)

10$ vermeyince hile olmuyor mu?

Bir de şerefiyle, gizli sözcük yazmadan böyle site yapan insanlar var. Onları aşağılamıyor mu bu arkadaş? Onları enayi yerine koymuyor mu?

Bu konu başlığı çok ilginç oldu. İki kere ikinin dört ettiğini onlarca kişiye bir türlü anlatamıyorum.

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Mener. Ben senin seviyene düşmemek için yazmiyorum benim adamlıgımı sorgulamak sana düşmez. burada bu adamın seviyesiz muhabbetinede müsade edenelere admin denmez!

dizayn1st

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mener' Alıntı:
Ben de zaten gizli anahtar sözcük dedim. Aynı şeyi söylüyoruz.
sen adsense de şikayet ettin adamı, o adsense de hile yapmamış, yaptığın saçmalıktır.
aynı şeyi söylemiyoruz.

mener

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
qdin' Alıntı:
Mener. Ben senin seviyene düşmemek için yazmiyorum benim adamlıgımı sorgulamak sana düşmez. burada bu adamın seviyesiz muhabbetinede müsade edenelere admin denmez!

Admine hakaret edeceğine sen bana ettiğin bölücü iftiranı geri al.

M

MasterTR

Misafir
mener tum konularda bi sacmalama kendini yuceltme hevesi icindesin birak adam gibi takil $u foruma ya senin yazilarini okurken rahasiz oluyorum

mener

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Mp3Master' Alıntı:
adsense den çok kazanan sahtekarlar! bu ülkeyi hortumlamıyorlar, google bir Türk malı değil benim bildiğim.

şu bilenler bilmeyenler olayınıda çok kullanıyosun bi yaran var galiba ama tam anlıyamadım. her şeyi biliyor gibi konuşmasan iyi olur biri bi gün seni bozabilir kötü hissedersin kendini.

sen şikayet ederek yanlış iş yapmıyosun ama bu konuyu burada açarak yanlış iş yapıyorsun ( tabi ki bana göre başkalarını bilemem )

bölücü muhabbetini bilmiyorum...

sen mesajı yazdıktan sonra mesajını 40 kez falan okuyo musun? yemeyelim birbirimizi...

Ben kimseye bölücü demedim arkadaş. Ben sana bölücü desem sen gülümsemeyle mi karşılarsın. Bana yapılabilecek en ağır hakarettir bu.

mener

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
MasterTR' Alıntı:
mener tum konularda bi sacmalama kendini yuceltme hevesi icindesin birak adam gibi takil $u foruma ya senin yazilarini okurken rahasiz oluyorum

Yalanlar istiyorsan yalanlar söyleyeyim. İncinirsin, yine de sen bilirsin.

dizayn1st

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mener' Alıntı:
Ben kimseye bölücü demedim arkadaş. Ben sana bölücü desem sen gülümsemeyle mi karşılarsın. Bana yapılabilecek en ağır hakarettir bu.
bu yazdığın benim mesjaımla ne alaka?
bölücü konusunu bilmiyorum dedim senin yazdığın yazıya bak! ben birine bölücü dedin falan mı yazdım yoksa farketmeden?

mener

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Mp3Master' Alıntı:
bu yazdığın benim mesjaımla ne alaka?
bölücü konusunu bilmiyorum dedim senin yazdığın yazıya bak! ben birine bölücü dedin falan mı yazdım yoksa farketmeden?

40 kere düşünüyo musun dedin ya. Ben birine bölücü demeden önce bir ay düşünürüm. O manada...

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaşlar bu Mener çok seviyesiz muhabbetler yapiyor. bence kaale almayinki sizede sataşmasın.

dizayn1st

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mener' Alıntı:
40 kere düşünüyo musun dedin ya. Ben birine bölücü demeden önce bir ay düşünürüm. O manada...

:) bundan sonra bir şey yazmamaya çalışacağım kolay gelsin :)

mener

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
qdin' Alıntı:
Arkadaşlar bu Mener çok seviyesiz muhabbetler yapiyor. bence kaale almayinki sizede sataşmasın.

Seviyene inmiyorum qdin. Sana dalaşacağıma iyinet'e durumu bildirdim. Ya seni ya da beni, kimi haklı bulurlarsa forumdan çıkartmalarını talep ettim.

Adil yargıya karşı boynum kıldan ince. Her karar beni mutlu eder, umarım seni de. Ve umarım kısa bir süre sonra muhatap olmayıp mutlu olacağız.

Her halükarda...

Kal sağlıcakla...

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Hala Yaziyorsun. Dalaşmak kelimesini kendin için özenle secmişşin. LOG larda senin neler yazdigin belli kendini üstün sanarak bir yere varamazsın. her msg yazdigim yere mesaj yazma yeter!.

windows

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Mener polemik yaratıyorsun bunlar boş işler burası webmaster forumu siyasi forum değil.Bölücü kelimeleri bu foruma yakışmıyor.

mener

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
windows' Alıntı:
Mener polemik yaratıyorsun bunlar boş işler burası webmaster forumu siyasi forum değil.Bölücü kelimeleri bu foruma yakışmıyor.

windows, bu konunun daha üst sayfalarına gir, bölücü kelimesini ilk kimin, kim için neden kullandığını gör, ve ondan sonra konuş. Bilmeden konuşman hiç doğru olmamış.

redbaron

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dediğim gibi bu arkadaşın derdi dikkati çekmek umaraım adminlerinde dikkati çeker.Burada ki paylaşımı iyi geçinmeyi BOZMAYA çalıştığın tavrın gerçekten çok kötü başka bir arkaşla olan tartışmanınız gelip benim konuma BÖLÜCÜ diye yansıttın daha ne diyim sana

windows

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Uzatmanın anlamı yok yalandan 2 3 kişi banlanacak.Bu tarz tartışmalar sürekli çıkıyor.Sadece bu başlık değil araştırmadan yazmam ben merak etme

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5