İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sahtekar İhbar Hattı...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mener

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
AdSense sahtekarlarını buraya raporlayalım. Sahtekarların gelirimizi paylaşmasına izin vermeyelim! Lütfen bu konuyu aktif tutalım!

ADSENSE' Alıntı:
Kural ihlallerini nasıl bildirebilirim?

Siteleri düzenli olarak program kurallarına uyumlulukları bakımından incelemekteyiz. Eğer program kurallarını ihlal eden bir site görürseniz, bize bildirin. Böylece, gerekli incelemeyi yaparız.

Bize bildirimde bulunmak için aşağıdaki adımları takip ediniz:

- Yeni bir e-posta oluşturun. Mümkünse, AdSense hesabınızda kayıtlı e-posta adresinden yazın.
- E-postanın konu kısmına 'AdSense Kural İhlali' yazın.
- Lütfen aşağıdakileri e-posta yazınıza ekleyin:

* İhlal eden websitesinin URL'si
* Kural ihlalinin açıklanması
* Varsa kural ihlalinin yapıldığı konum

Bu e-postayı [email protected] e-posta adresine yollayın
Geribildiriminiz AdSense programının kalitesini korumamızda yardımcı olacaktır.

Mask

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Umarım faydalı bir çalışma olur
çünki bizim insanımız kendi çıkarlarına uymayan kişileri de buraya rapor olarak gönderebilirler.
ama doğru kullanılırsa kurallara uyanlar kazanır
Saygılarımla

mener

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
AdSense kuralları açık. Kurallara uymayanlardan sevdiğiniz/sevmediğiniz tüm siteleri gönderebilirsiniz. Kriterler nesnel olduğu sürece hiçbir sorun çıkmaz.

mener

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
http://www.yuklex.com/bedavamp3yukle.asp?id=1760

Bu sayfayı Görüntüleyen her 1000 kişiden sadece 1'i reklamları tıklamaktadır. Bizim gibi ücretsiz mp3
sitelerinin tek geliri reklamlarıdır. Hatırlatmak isterim ki, reklam tıklama oranının bu kadar düşük devam
etmesi halinde bu sayfayı görebilmek için 25 farklı sayfa gezmek zorunda kalabilirsiniz.
Hergün Yeni Albümler Eklemeye devam edicez. Lütfen Bizlere Destek için sitedeki Reklamları Ziyaret Ediniz.
Bundan Hiç Bir Zarar Gelmez !!!!

Çok duygusal bir mesaj. Bu hizmet için az bile! Malum, dünyayı kurtarıyor arkadaş. Dayanamayıp tıklayasım geldi!

windows

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
3,500 EURO ya satılık bir site bu.Yanlız adsense gelirlerimiz düşmesin demen yanlış.Adwords reklam verenlerin parası çalınmasın desen daha doğru olur.

mener

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
windows' Alıntı:
3,500 EURO ya satılık bir site bu.Yanlız adsense gelirlerimiz düşmesin demen yanlış.Adwords reklam verenlerin parası çalınmasın desen daha doğru olur.

Dediğin doğru. O zaman ben de dediğine ekleme yapıyorum: adwords reklamverenlerinin parası sahtekarlara gitmesin.

mener

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
3500 avro ha! Helal olsun. Bu site hırsızlık malları (mp3) pazarlamaktan başka ne gibi hayırlı bir iş yapıyor ki 3500 avro ediyor?

Fiyatlandırma kriteri sadece ziyaretçi sayısı mı?

webfaresi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
AdSense sahtekarlarını buraya raporlayalım. Sahtekarların gelirimizi paylaşmasına izin vermeyelim! Lütfen bu konuyu aktif tutalım!

demişsin

çok saçma böyle saçma konu ilk defa görüyorum : ) adsense de gelir paylaşımı diye bişi yoktur.

ismozalp

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
webfaresi' Alıntı:

demişsin

çok saçma böyle saçma konu ilk defa görüyorum : ) adsense de gelir paylaşımı diye bişi yoktur.

Öncelikle merhaba mener arkadaşım güzel bir konuya değinmişsin tebrik ederim bende bu konuyu destekliyorum. ( Her ne kadar sitemde şu anda adsense kullanmasamda) adsense de gelir paylaşımı yok demişsiniz diyelim ki adwords e reklam verdiniz günlük bütçeniz 10$ keyword başına da 0,50 cent verdiniz reklamınız bu sitede çıktı adamlarda acıdı tıkladı aynı reklam senin sitende de çıktı fakat tıklamadılar bu adamın sitesinden 20 kez bu reklama tıkladılar ve reklam verenin günlük 10$ lık bütçesi doldu ve reklamlar bu günlük durdu burada belkide senin sitenden tıklayarak kazanacağın 0,50 cent bu adama gitti yani bir nevi kendi gelirini bu adam yüzünden paylaşmış oldun. ;)

2. si
bencede çok saçma. eğer hile varsa zaten google kendi bulur ve banlar.

Burada arkadaşlarımız bangır bangır bağırıyor bakın arkadaşlar kurar ihlali yapan siteler diye başlıklar açılıyor fakat ne hikmetse google bunları bazen gözden kaçırabiliyor değil mi? o zaman bence buraya yazarak şikayet etmekte fayda var ;)

güzel konu mener sağol

mener

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet ya Google bulup belirliyor hakikaten. :) gülben kelimesi belki yıllardır en çok aranan kelime. Ama gulben.com da bir sürü gizli anahtar kelime var ayrıca adsense in kuralları her türlü (boş sayfaya reklam koymak, reklama tıklatmak, bağlantıların tıklanmış haline yönlendirme yapmak ve bu sonuçları boş bir dosyada göstermek...) ihlal ediliyor.

webfaresi:
Umarım internette yaptığın işler de lakabın gibi değildir. Bu kadar güzel bir konuyu açtım diye bu kadar asabileşmeni, aynı şeyleri senin yapıyor olma ihtimaline bağlıyorum. Haklı mıyım?

Arkadaşlar amacınız bu konuyu pasif hale getirmekse, bu konuya cevap vermemek daha iyi bir yol. :) Yanlış yoldasınız.

GLadiatoR
Aslında düzgün seçilde açılsa idi güzel bir başlıktı. Arkadaş söylediğinde haklı.

Demişsin, anlayamadım. Nerde açmamız uygunsa, nerede daha aktif olacaksa orada açalım bu konuyu.

Ayrıca Gladiator ve ismozalp desteğiniz için teşekkürler!

GLadiatoR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
@mener düzgün yere açmışssın ona lafım yok hani bir kaç yanlış kelime kullanmışsında millet ters yanıt vermişya gelirlerle iglili yok bölünüyor fln o davaya ztn o insanlarda sahte yoldan para kazananlardandır :) Bu başlık için tşkler kolay gelsin herkes hak ettiğini alsın.

mener

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
GLadiatoR' Alıntı:
@mener düzgün yere açmışssın ona lafım yok hani bir kaç yanlış kelime kullanmışsında millet ters yanıt vermişya gelirlerle iglili yok bölünüyor fln o davaya ztn o insanlarda sahte yoldan para kazananlardandır :) Bu başlık için tşkler kolay gelsin herkes hak ettiğini alsın.

:) Yanlış yok GLadiatoR, dediklerim doğrudan ya da dolaylı olarak doğru.

Kaldı ki sabotajcılar (kimseye sabotajcı demiyorum olayı kişiselleştirmeyelim ben genel konuşuyorum) melek olsan, öyle yazsan bile yazını eleştirecek şeyler bulurlar.

Mesele niyet. İyi niyetliysen bu başlığı takdir eder, piyasadaki sahtekarları ihbar edersin. Değilsen, yazının orasını burasını alır, kendi çapında eğlenir, göz boyarsın. Olay bu. Hangi safta yer alacağımızı belirlemenin zamanı geldi de geçiyor!

dizayn1st

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
reklamları ifframe ile çekmesi hile değidlir eğer o googleads.htm de keyword olsaydı hile olurdu eğer reklamı değiştirmek gerekirse ( şeklini şemalini renini vs. ) bütün siteyimi değiştirmeliydi? kısayol kullanmış ki bu zaten adsense de kullanılıyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5