İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Şarkı sözü veritabanı satın almak istiyorum ?

eXtreme

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet arkadaşlar.. elinde şarkı sözü veritabanı bulunanlar içerik hakkında beni bilgilendirip istedikleri fiyatı buraya yazabilirler. lütfen uçmayalım.

S

Skeleton

Misafir
bende var. kendi sitemin veritabanı. son hali 74.000 küsür yabancı şarkı sözü şu anda. db relational değil yani tek tabloda bütün veriler ve alanlar şöyle:

artist
album
song
lyrics

ilk hali olan mdb dosyasında 65.000 civarı var. en son hali sitemde MySQL databasede duruyor. anlaşırsak uygun formata çevirip teslim edebilirim. aklımda bir fiyat yok. msn veya icq dan görüşelim. (profilimde var adresler)

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Skeleton' Alıntı:
bende var. kendi sitemin veritabanı. son hali 74.000 küsür yabancı şarkı sözü şu anda. db relational değil yani tek tabloda bütün veriler ve alanlar şöyle:

artist
album
song
lyrics

ilk hali olan mdb dosyasında 65.000 civarı var. en son hali sitemde MySQL databasede duruyor. anlaşırsak uygun formata çevirip teslim edebilirim. aklımda bir fiyat yok. msn veya icq dan görüşelim. (profilimde var adresler)

Bana da ozelden bir teklif gecersen sevinirim.

MoD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Ozel yada burda fiyat konusunda banada bilgi verirsen sevinirim.

S

Skeleton

Misafir
Fikir sahibi olmanız için:

62adb5c122.gif

473fc9de22.gif

O

OLTA

Misafir
bende özelden bir teklif istiyorum...
+ scriptiniz varsa onunlada ilgilenebilirim...

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ne kadar çok şarkı sözüne muhtaç arkadaş varmış ya :) bu arada banada gönderirsen ii olur fiyatı.

S

Skeleton

Misafir
pexolas, lovemove - PMler gönderildi

Şarkı sözü sayısı 74,309. 75,000 olunca fiyat artacak ona göre :p

E

EnigmaTR

Misafir
bari buraya yaz da herkes öğrensin fiyatı
nasıl olsa hemen hemen herkese yolladın

kaç para talep ediyorsun ?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5