İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

satış hakkında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

varyemez

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Sadece iyi.net domaini ayrı bir şekilde satılabilir bence ciddi rakamlara alıcı bulacaktır.

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Başka bir bakış açısı, sanırım iyinet satış yaptığı zaman tüm herşeyi dahil ediyor ve ona göre fiyat biçiyor. İster tekini kullan, ister hepsini.. fiyat budur tarzı gibi birşey.

Doğrudur GNeral, herşey dahil satışa.
Alan kişi işine yarayan kısmı kullanır, kullanmayacağı kısmı isterse satar.

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bende talibim, bi kaç gün değerlendirme süresi istiyorum. uzun zamandır foruma uğramıyordum, bir arkadaşım vasıtasıyla haberim oldu. şu anda resmi olmayan teklifim 21.000 usd dir. değerlendirip olumsuz olacağına kanaat getirmezsem (ki zannetmiyorum) nakit olarak istediğiniz şekilde tek seferde ödeme yapabilirim. siteleriniz bizde kalırsa özellikle iyinet.com var olan hizmetlerini daha iyi ve kurumsal bir şekilde devam ettirecek, iyi.net için de proje geliştirebiliriz.

i.ari

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Anlaşılan site webmaster siteliginden gidecek...
iyinet bir sözleşme yapmalı webmaster forumu olarak kalmasına dair ;)

i.ari

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Böyle bir sözleşme yapamaz, alan istediğini yapar. İsterse ahlak dışı site bile yapar...

Peki bu kadar kişilerin yaptıkları boşunamı olacak?

Buradaki insanlar hiç bir karşılık beklemeden paylaşım ve emek verdiler.

Eğer iyinet bunu gözardı ederse vefasızlık yapmış olur.

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Anlaşılan site webmaster siteliginden gidecek...
iyinet bir sözleşme yapmalı webmaster forumu olarak kalmasına dair ;)
Bunu benim mesajıma istinaden yazmadın sanırım??
ben talibim siteye, anlaşırız anlaşamayız bilmiyorum ama anlaşırsak daha da iyi bir webmaster sitesi olarak canlandıracağımı söylüyorum.

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Peki bu kadar kişilerin yaptıkları boşunamı olacak?

Buradaki insanlar hiç bir karşılık beklemeden paylaşım ve emek verdiler.

Eğer iyinet bunu gözardı ederse vefasızlık yapmış olur.

Alıcı ile konuşurum, eğer site webmaster sitesi olarak kalmayacaksa, forumun veritabanını açık bir şekilde dağıtmasını rica ederim, eğer kullanmayacaksa onun için de sakıncası olmaz, rapidden yayınlanır. Böylece isteyen iyinet i kaldığı yerden devam ettirebilir.

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Sayın murdock, lütfen konuyu başka yönlere çekmeyiniz.

Bu konunun başında da belirttiğim üzere yorum istemiyoruz, yorumu lütfen bu başlık altında yapmayınız.

Alıcı iseniz teklifinizi yapın, şu anki bid 26 bin USD olup satış henüz sonuçlanmamıştır ancak yakındır.

Alıcı değilseniz lütfen konuya müdahale etmeyiniz, konu iyinetin ederi veya değeri değildir, konumuz iyinetin satışıdır.

Bu ricamı saygı ve anlayış ile karşılayacağınızı ümit ediyorum.

Not: Buradan yada PM den verilen bidler uydurma yada yapay değildir, tamamen gerçek şahısların vermiş olduğu bidlerdir.

murdock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Sayın murdock, lütfen konuyu başka yönlere çekmeyiniz.

Bu konunun başında da belirttiğim üzere yorum istemiyoruz, yorumu lütfen bu başlık altında yapmayınız.

Alıcı iseniz teklifinizi yapın, şu anki bid 26 bin USD olup satış henüz sonuçlanmamıştır ancak yakındır.

Alıcı değilseniz lütfen konuya müdahale etmeyiniz, konu iyinetin ederi veya değeri değildir, konumuz iyinetin satışıdır.

Bu ricamı saygı ve anlayış ile karşılayacağınızı ümit ediyorum.

Not: Buradan yada PM den verilen bidler uydurma yada yapay değildir, tamamen gerçek şahısların vermiş olduğu bidlerdir.

Peki iyinet.Kusura bakma. keşke sepulda senin gibi konuşsaydıda aramızdan biri satın alsaydı. daha yorum yapmıcam.Hayırlı satışlar.

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Peki iyinet.Kusura bakma. keşke sepulda senin gibi konuşsaydıda aramızdan biri satın alsaydı. daha yorum yapmıcam.Hayırlı satışlar.

Anlayışınız için teşekkür ederim, bundan önceki yorum ve kişisel tartışmaya dönüşen mesajları temizliyorum.

...::LorD::...

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Açık artırma sonlanma tarihi olması gerekmez mi? belirtmemeniz bence etik değil nereye kadar yükselirse hesabı olmuş

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Açık artırma sonlanma tarihi olması gerekmez mi? belirtmemeniz bence etik değil nereye kadar yükselirse hesabı olmuş

Neden etik değil açıklarmısınız, nereye kadar yükselirse hesabında nasıl bir yanlış var, bir hata yapılyorsak düzeltmek isteriz.

Not: Biz kendi kafamızda bir son tarih belirledik en başta da dediğim gibi sonsuza dek uzayıp gitmesini biz de istemiyoruz. Bu satış bildiğimiz standart açık arttırma satışı değil, fiyat arttırımlarını burada kabul ediyor ve yayınlanıyor.

...::LorD::...

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
o tarihi siz biliyorsunuz biz değil. haliyle teklif verenler veya verecekler son anda bir teklif verip siteyi almak isterler. siz şu an sonlandırmak isteseniz teklif verenler veya verecekler daha yüksek bir fiyat vermek isteyebilirler. ona göre bir tarih saat bence şart. amacım baltalamak değil.

Hayırlı Satışlar

GNeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Gizli üst limit diye birşey var @Lord. Satıcı beklediği rakama ulaşamazsa mevcut teklifleri değerlendirebilir veya satmayabilir.

En fazla bir ay daha bekleriz sanıyorum. Ondan sonra kim kime, güm güme göreceğiz :)

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ay sonuna kadar satış olur tahminimce,
ama bir deadline belli olsa iyi olur,
belki ben bitime 1 dakika kala kafadan üst teklifi verip alacağım, kim bilebilir bunu?

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iyinet teklif alma son tarihini soylemende ne sakınca var anlamadım da?
Şu tarihe kadar olan teklifler gecerlidir, o tarihte oturup dusuneceğim uygun gelirse satarim yada satmam diyebilirsin.

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
iyinet teklif alma son tarihini soylemende ne sakınca var anlamadım da?
Şu tarihe kadar olan teklifler gecerlidir, o tarihte oturup dusuneceğim uygun gelirse satarim yada satmam diyebilirsin.

O tarihi vereceğimiz zaman henüz gelmedi Akrep.
Siz satış ile neden bu kadar ilgileniyorsunuz, bir son saniye teklifi mi gelecek :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5