İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

satış hakkında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
X

Xman

Misafir
Biri buna karar vermiş ve hatta uygulamış bile ;) herneyse kolay gelsin. Ben satışın sonuçlanmasını bekliyorum.

Forza FB

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
10 gün kalmış bakalım ne olucak.

ZIPKIN en yakını.inşaallah alan kişi bu siteyi iyineti hakkettiği yerlere getirir.

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
satılmayacaktır.
keşke iyinet iyinet gibi tekrar olsa

T

trgy

Misafir
iyinet bana mümkünse telefonunuzu iletir misiniz? Ödeme konusunda kolaylık sağlayacaksanız iyi bir fiyat teklif edeceğim.

Forza FB

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
para olsaydı alırdım harbiden :eek:

6.000 bin verebilirim , bu fiyatta çok düşük kalır :)

@iyinet.

sakıncası yoksa ne işle meşgul olduğunuzu öğrenebilirmiyim.

raincu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
iyinet en az 20bin dolar eder. alacak veya almayı düşünen arkadaşlara duyurulur.

deviL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
satılması gerekiyor, yeni bir kan gerekiyor fakat satılacağına pek ihtimal vermiyorum. şuanki haliyle 20bin$ çok iyi bir fiyat, eğer gerçekten bunaldıysan ve bu işlerle uğraşamıyorsa iyinet, 20bin$ a bırakır burayı.

MoD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Ticari ve dolayisiyla satisa yonelik bir baslik oldugu icin bu konularda yazmayi hic istemedim. Zira hem alan kisi icin, hem de satan kisi icin finansal bir konu oldugu icin gerekli arastirmalari yapacaklarini ve soracaklari sorularida muhataplarina yonelteceklerini dusunurum. Is dusunme surecine geldigine gore, konuya yonelik bir kac sey yazmak istedim.

Hem online iletisim araclarinda hemde forum icindeki arkadaslar sayesinde bu satisin diger yerlerdeki yansimalarini da gordum. Diger yerlerde yapilan tartismalar hakkinda kotu bir yorum yapmak haksizlik olur. Sonucta bir cogu iyineti bile bilmeyen cocuklarin konusmalari var. Bilenler ise yasanan kisisel bazi sorunlardan oturu -sahsi acidan- hakli olarak olumsuz beyanlar verebilirler. Insaniz ve bircok kez duygularla hareket ederiz. Bu acidan baktigimizda herkes haklidir.

Fakat is ticarete geldiginde, finansal konularda duygular degil avantajlar ve dezavantajlar konusulur. Bu sektore para yatiracak olsam, alim teklifi sunacagim ilk yer Iyinet.com olurdu. Programlama ile ugrasan arkadaslar bilirki, islem yuku yuksek yazilimlarda yuk veritabani kismina girer. Tablolarin mimarisi, veritabani sorgularinin optimizasyonu, veritabanindaki islemler derken uzmanlasmak gerekiyor. Bu alanda da az cok taniyanlar yada sahit olanlar bilirki, @iyinet bu konuda uzmanlasmis biridir. Forum'u ikinci planda dusunerek, iyinet.com sistemini yabanci dile entegre ederek amoung.us gibi online user sayisi, sayac servisi veren buyuk servisler gibi sayac hizmetini yada analytics sayfalari incelenerek premium istatistik servisi verilebilir. Ve bu servisleri sunarken, arka planda calisan yazilim ve veritabaninin bunca yillik performansi ve uptime'i gozonune alindiginda uzun yillar basinizi agirtmadan hizmetine devam edebilir. Foruma gelince, diger forumlarin bazilarinin sahiplerini de az cok tanirim. Aralarinda cok samimi oldugum, tanimakla onur duydugum dostlarim da var. Fakat girdigim tek forum burasi. Neden mi? Belirli bir yastan sonra insanin ne kendini ispat etme durtusu kaliyor, ne de polemiklerle ugrasma gucu. Iyinet Forumlari bu anlamda benim icin ve benim gibi dusunenler icin huzur veren bir paylasim yeri. Friendfeed'de oldugu gibi freelance calisanlardan ziyade sektore yonelik bir foruma cevrilerek daha da farkli mecra olabilir. Zira genc ve heyecanli arkadaslarimizin enerji dolu tartismalarinin oldugu onlarca forum mevcut.

Satis hakkindaki olumsuz fikirlere gelince;
Burayi kimse almaz, burayi kim ne yapsin.. Yahut, yonetim degisirse geliriz, satilmaz ama satilirsa dusunuruz gibi soylemler bence yanlis bir tutum. Basta da dedigim gibi konu ticari bir konu. Duygulariyla hareket eden bir insan ticarette pek basarili olamaz. Bu yuzden hem teklif veren arkadaslarin hemde iyinet'in konuya ticari acidan baktigina eminim. Boyle olunca olumsuz yazilar sadece yazarlarin kisisel gorusu olarak ortada kaliyor.

Satis gerceklesirse alan kisiye simdiden hayirli olsun diyorum. Satis sonrasi yeniden projelendirme gibi durumlarda @iyinet ile irtibati kesmemelerini simdiden oneriyorum. Satis gerceklesmez ise yukarida yazdigim , ve alsaydim "sunlari" yapardim dedigim satirlari da oneri olarak su anki yonetim kadrosundaki arkadaslarima iletiyorum.

Uzun oldu farkindayim, ama az cok taniyanlar bilir ki, yazmasaydim icimde kalirdi ;)

T

trgy

Misafir
Şöyle konuşayım o zaman açık ve net bir teklif yapayım. Size teklifim 30 bin TL'dir. Uygunsa dönüş yaparsınız bana. Uygun olursa yüzyüze görüşmek isterim. İyi geceler herkese.

Beni tanımıyor olabilirsiniz ve şüpheye düşmüş olabilirsiniz ama teklifim ciddidir. $ falan konuşmaya gerek yok Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı TL üzerinden konuşmalı. :)

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Şöyle konuşayım o zaman açık ve net bir teklif yapayım. Size teklifim 30 bin TL'dir. Uygunsa dönüş yaparsınız bana. Uygun olursa yüzyüze görüşmek isterim. İyi geceler herkese.

Beni tanımıyor olabilirsiniz ve şüpheye düşmüş olabilirsiniz ama teklifim ciddidir. $ falan konuşmaya gerek yok Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı TL üzerinden konuşmalı. :)

TL yada $ farketmiyor, teklifinizi her iki kurdan verebilirsiniz.
PM ile size yazdim.

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
sayın iyinet, pm inizi gördüm fakat hemen bir cevap yazmak istemedim. sonrasında da dediğim gibi pazar akşamı geçtiği için bende düşünmekten vazgeçtim. geri dönüş yapmadığım için kusura bakmayın.
web alanına önümüzdeki günlerde yatırım düşünüyorduk, hatta çalışmalara yavaş yavaş başladık. iyinet bu anlamda bizim için çok iyi olacaktı. projelerimiz hali hazırda tamamlanmış olsa benim için buranın ederi çok daha fazlaydı. benim önermiş olduğum 22 bin usd fena fiyat değil fakat kendi görüşümce buranın ederinin en az yarısı kadar da düşük bir fiyat. 22 bin usd lik yatırımla ortaya böyle bir eser çıkarmak çok çok zor bir iş. fakat hali hazırda ayırabildiğimiz bütçe bu idi ve daha önceki mesajda da belirttiğim gibi bu bütçeyi ilgili tarihten sonra başka bi alana ayırdık.
bunları, burayı almayı düşünenler için kendi görüşlerimi paylaşmak amacıyla yazıyorum.
alan arkadaşa / şirkete şimdiden hayırlı olsun.

T

trgy

Misafir
Son bir kez teklif yapıyorum teklifim 35 bin TL'dir. Telefon numaranızı verirseniz sevinirim. Eğer kabul edilirse teklifim ödeme elden teslim edilecektir. Yarın akşamüstü saat 17:00 gibi online olurum. O zamana kadar düşünürseniz teklifimi sevinirim. İyi geceler herkese.

destshop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
TrgYlmz kardeşim hayırlısı olur inşallah iyinet i güzel yerlere getirebilceğine inanıyorum vs. vs. vs. :)

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
31 Temmuza kadar beklenilecek sanırım, tekliflerin son saniyelerini bekleyeceğini söyleyenler vardı...

sivrisinek

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Bence buna gerek yoktu güzel bir gg sayfasi ve güzel bir alt fiyat sonlanma tarihi vs hepsi satilirdi bu site gittigidiyor 20 bin dolarlik minimum siteyi reklaminida yapardi

Forza FB

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
TrgYlmz 19 yaşındasın ve 35 bin lira verebilicek gücün var.

vay bee... :) kardeş bırak kendine araba falan al :D. ben profiline hiç bakmadım şimdi gördüm :)

ben son olarak şu sözü söylüyorum.

bu site satılmaz demedi deme İbrahim :p:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5