İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

satış hakkında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171

LaTenT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
http://www.sanayi.gov.tr/webedit/gozlem.aspx?sayfano=1220

iyinet AŞ olacak seviyede değildir, yıllık cirosu bile 50bin TL etmiyor iyinetin söylediği en yüksek gelir rakamlarında.

bahsedilen 50 bin lira olması gereken 50 bin lira değil. Ortaklar arasında hisse edilecek 50 bin lira. Yani kağıt üzerinde bir rakam. Limitedler için o fiyat en az 5 bin lira. Ana sözleşmenin bir maddesinde 50 bin lira ortaklara pay edilecek ancak sanal olarak...

Ayrıca anonim şirkete gerek yok. Limited yeterli olur.

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Biraz once GG da ilk teklifi veren lamexx adli kullanicinin mesaji ulasti.
Sizce bu mesaj neden gunler sonra ulasmis olabilir?

GNeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
@iyinet, mesaj sistemlerinde problem var. önemli bir üründe aynı sıkıntıyı bende yaşadım. bir mesaj at istersen destek kısmından.

deviL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
iyineti A:Ş yapmak şaka gibi birşey olsa gerek, düşünsenize herkez bir miktar ücret verip hisse alacak daha sonra herkes istediği gibi at koşturabilecek.

Satış bu akşammı sonlanıyor?

GNeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Ciddi olarak düşünülürse buradan hisse alacak kimseler şu şekilde sınıflandırılabilir;

a/ İyinet'e hissedarım düşüncesinde olan, kendi egosunu tatmin edecek 1.000 TL'ye kadar yatırım yapacak olan küçük ortaklar.

b/ Belli bir kâr marjı güden büyük ortaklar. Bunların fazlalığı İyinet'i daha da geliştirecek ve bu gibi ortaklar sayesinde iyinet "tek söz"le yönetilmekten kurtulmuş olacak, altyapısını geliştirme imkânı bulacaktır.

a şıkkındakilerin söz sahibi / haklılığı konusu ana sözleşmede belirtilebilir.

Forza FB

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
iyinet , son durum nedir öğrenebilirmiyiz?

şuanda en yüksek teklif kimde?Bugün sonlanıyormu satış acaba?

ysbostan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Konuyu takip ediyorum ve benim gibi çok kişinin takip edipte bir mesaj bile yazmadığını biliyorum.
Çünkü doğru düzgün bir açıklama yapılmamış.(gelir,gider,hit,diger istatistikler vs.)
Tamam iyi bir site iyi yerlere gelmiş olabilir ++ özellikleri olabilir vs vs.
Ama nihayetinde az uz bir miktar değil, alıcı bunu almadan daha önce nasıl amorti edeceğini düşünür.Gelir ile ilgili hiç bir belge olmadığı için, boş kuyuya kova sallayacakmış gibi oluyor insan.
En yüksek teklifi verene gelir bilgisi vereceğim demişsiniz.Düşünsenize, bir fabrika açık arttırma ile satıyor.Gelir, gider, çalışan sayısı vs. bilgileri en yüksek teklifi verene vereceğim diyor.Ne kadar mantıksız değil mi? Bir arkadaşa ticaretten bahsetmişsiniz, sizin ticaret anlayışınız bu şekildeyse alacak arkadaşa ve size hayırlı olsun diyebilirim.

Sizden isteğim, dökümanlı bir şekilde günlük/aylık tekil/çoğul hit (analytics).
Son 6 ayın gelir ve gider dökümanları.(Paypal,banka,istatistik vs)

Ben ve bir çok arkadaş bun istatistikleri görmeden teklif vermeyecektir bilginiz olsun.

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
2 saat 30 dakika sonra satış bitiyor hayırlı olsun bakalım

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
allah allah 20 mi yazmışım şuan 2 görünüyor ama neyse :s

ticaretim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
SOn 2 saat son kaldı heycanla bekliyoruz.
Genelde son 5 dk teklifler başlar bakalım kaça gitçek.

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Süre dolduktan sonra Gittigidiyor'daki arkadaşın ben vazgeçtim almıyorum deme şansı var mı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5