İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sayyaca inat SAYACIN

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ArneLd

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
image-3A9D_4B93E023.jpg

ql7b0hqzr0ep6nh1fhyq.jpg

7271.jpg

Teklif usulü satılıktır.
iletişim: [email protected]

ArneLd

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Proje hayata geçirilemeye karar verilmiştir. Bu projede yer almak isteyenler msn yoluyla irtibat kurabilirler

ArneLd

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Sağol hocam.. projede ortak olmaı düşünürseniz msn adresim yazıyor görüşebiliriz.. teklifim herkes için geçerli

E

Ephitet

Misafir
Proje için harcaman gereken en az tutar, 2.000 tl - sunucu masrafları dışında - bunu göz önünde bulundurdun mu? :)

cFrog

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Ephitet'in de dediği gibi eğer sayaç açıyor isen 2k-3k belkide sunucu sayısına bağlı olarak 4k bir yatırım yapman lazım göz önüne aldıysan bunları şimdiden başarılar:)

ArneLd

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bahsi geçen fiyat işin kodlaması için gereken ücret zannediyorsam.. Bu çalışmayı üstlenen arkadaş şuan başlamıştır işe.. Her yönden desteği şuan almış bulunmaktayız. Kısa sürede duyurmayı planlıyoruz

cFrog

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Kodlama
Sunucu Masrafları
Tanıtım için gidecek reklam paraları
vs
vs
vs:)

Düşündüğünüz gibi tek 1 hosting veya sunucu ile sayaç servisi veremezsiniz. Özellikle iyinet ve r10 da sayaç sitenizin tanıtım konunuzu açmanızla hitlerde fırlama ve serverde aşırı yoğunluktan erişilemez olur. Ayrıca saniye saniye her siteyi kontrol edecek sunucularınız...

X

Xman

Misafir
Bu tür projelere destek verilmesi gerektiğini düşünüyorum, yapıcı olmakta fayda var. Neticede ortaya çıkacak ürün Türk webmasterları için yararlı olacak bir ürün.

ArneLd

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bu tür projelere destek verilmesi gerektiğini düşünüyorum, yapıcı olmakta fayda var. Neticede ortaya çıkacak ürün Türk webmasterları için yararlı olacak bir ürün.

Aynen hocam. Gerekli görüşmeleri ve fikir alışverişlerini yapıyoruz. Tek sunucu olmasını bizde istemiyoruz.. Elimizden geleni yapmaya çalışcaz, Bu yolda emek veren/vermek isteyen arkadaşların sayısı gittikçe artıyor ve beklemediğim derecede bir talep görüyorum.
Bu kadar gönüllü arkadaşın olması bana bu işin iyi bir adım atmamı sağlıcağına ve işi sağlam bir şekilde yürütceğimizi inandırıyor

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Konu sahibi beni mazur gorsun ama bunu soylemek istedim. Genelde böyle konular açıldığında hemen yok en az şu para lazım, şunu hesap ettiniz mi gibi yorumlar geliyor.

Genelde herkes karşısındakinin hiçbirşey bilmediğini ya da hiç parası olmadığını mı hesap ediyor bilmiyorum. Bazıları çok belli ediyor bilgisizliğini ama sanırım bunu ayırt edebilirsiniz. Destekleyici bir yaklaşım görmek bazen çok nadir oluyor. Baktığınızda R10, İyinet bu kadar büyük siteler, webmaster kalbi burda atıyor vs. de, şu 7-8 senede buradan webe muhteşem yenilik getirecek bir ürün ya da hizmet çıkmışsa, bir elin parmağını geçmez.

Herkesin birbirine biraz destek olması lazım.

ArneLd

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Konu sahibi beni mazur gorsun ama bunu soylemek istedim. Genelde böyle konular açıldığında hemen yok en az şu para lazım, şunu hesap ettiniz mi gibi yorumlar geliyor.

Genelde herkes karşısındakinin hiçbirşey bilmediğini ya da hiç parası olmadığını mı hesap ediyor bilmiyorum. Bazıları çok belli ediyor bilgisizliğini ama sanırım bunu ayırt edebilirsiniz. Destekleyici bir yaklaşım görmek bazen çok nadir oluyor. Baktığınızda R10, İyinet bu kadar büyük siteler, webmaster kalbi burda atıyor vs. de, şu 7-8 senede buradan webe muhteşem yenilik getirecek bir ürün ya da hizmet çıkmışsa, bir elin parmağını geçmez.

Herkesin birbirine biraz destek olması lazım.

Sorun değil hocam.. Ayrıca yorumunuzuda beğendim. Ayrıca daha iyisini yapabilirim diyen Domaine fiyat vermektende çekinmez ;)
Sonuçta bu ilk açıldığında satış konusuydu ve konu yeri değişmesin diye halada satış konusu diyorum.
Teklif usulü

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
Angelo,
Destek olunacak kişi kendini belli eder.
Kayıt fiyatına satamayacağı domaini çok değerli zannedip sonra da bu domain üzerine çok basit bir işmiş zannedilen sayaç servisi kurmaya kalkıyorsa kimse ona destek olmaz değil mi ?

"1gbit 2tb sunucum var ben de yardımcı olurum" benzeri yorumlar gelmesi normal.

Bu sayyac ın aylar önce webrazzide yayınlanan makalesinde 60 milyon hit saydıkları yazıyordu.

Hiç düşünmüş mü bu arkadaş acaba buna nasıl bir güç yetebilir ? Acaba burada hangi programcı bu hiti kaldırabilecek bir yazılımı yazabilir ?

60 milyon hiti sayabilmek için saldırılarla 100 milyon sayabilecek kapasiteye sahip olmak gerekir değil mi ?

Sadece 1 aylık sunucu giderinin en az 2000 TL olacağını acaba düşündüler mi ?

Oyuncak sanki bu işler.

ArneLd

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Angelo,
Destek olunacak kişi kendini belli eder.
Kayıt fiyatına satamayacağı domaini çok değerli zannedip sonra da bu domain üzerine çok basit bir işmiş zannedilen sayaç servisi kurmaya kalkıyorsa kimse ona destek olmaz değil mi ?

"1gbit 2tb sunucum var ben de yardımcı olurum" benzeri yorumlar gelmesi normal.

Bu sayyac ın aylar önce webrazzide yayınlanan makalesinde 60 milyon hit saydıkları yazıyordu.

Hiç düşünmüş mü bu arkadaş acaba buna nasıl bir güç yetebilir ? Acaba burada hangi programcı bu hiti kaldırabilecek bir yazılımı yazabilir ?

60 milyon hiti sayabilmek için saldırılarla 100 milyon sayabilecek kapasiteye sahip olmak gerekir değil mi ?

Sadece 1 aylık sunucu giderinin en az 2000 TL olacağını acaba düşündüler mi ?

Oyuncak sanki bu işler.
Sayyacı yazan adamlar uzaydan mı geldi ? Kaldı ki bu işte bahsettiğin kadar 60 milyon hitle mi başlancak
Hit arttıkca zemin güçlendirip makinalar sağlancak.. Bu işler böyledir. Bugün hangi kuruluş firma bu işe girdiği zaman yüzlerce makinayla yada milyon dolarlar harcıyıp tasarım yaptırıyor.
Artış olduğu müddetçe alt yapıda güçleştirilebilir.
Sayyacdaki hite ulaştığımda sayyacdan daha iyi zeminim olur emin ol

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi