İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sedo Ödemeleri (Ekim 2006)

erkanozdemir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben banka ödememi aldım. YKB sına 10:00 civarında yattı. Alacaklar güle güle harcasın :)

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
her zamanki gibi işbankasından hala ses yok :)

İyi günlerde harcayın arkadaşlar. bugün iş bankta yatar umarım.

MoD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Domain Satisi disinda Sedoyu kullanmiyorum 1,5 yildir. Klasik Avrupali yonetim tarzi var. Backlink yada popup/banner kaynakli ziyaretci olmasina gerek kalmadan, %100 google hitinizde olsa hesabiniz kapatilabiliyor. DS'ye girisime vesile olan sektorun onde gelen domainerlarindan birinin uyarisi ile Sedo'nun parking hizmetinden hesabim kapanmadan ayrilmistim. DS'deki deneyimlerimden yola cikarak, eger hitinizi yabanci hit ile harmanlayamiyorsaniz belirli bir sure parkingden uzak durun. Hic bir konuda bilginiz olmasa bile populer terimleri takip edip blog sayfalari yapabilirsiniz. Ornegin bir arkadasim ConquerOnline isimli bir oyun ile alakali buldugu tum ingilizce makaleleri,forum postlarini toplayip blog haline getirmis. Cok guzel yabanci hiti var. Blog sayfasini parkinge cevirene kadar adsense ile kazaniyor, sonra parkinge yonlendiriliyor. Ve sikayet edilen turk hiti ile harmanlayip riski azaltiyor. Ve bu basliktanda cikardigim sonuc, her yazilana inanmayin. Atilabilirsiniz, paraniz odenmeyebilir. Ama tecrubenizi kendiniz edinin.

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
MoD'a katılıyorum, sedo'dan uzak durma zamanı geldi. gerçi o bunu 1.5 sene önce farketmiş, bu sürede ben devamlı ödememi aldım. ama artık temkinli yaklaşın.. bu arada garanti bankasına ödeme geldi.

C

chish

Misafir
işbankasından parası yatmıyan varmı benim hesaba param yatmadı henüz acaba bendemi bi sorun var ilk ödememi alıcam sedodan bankamatik kartımı vermiştim sedoya bi sorunmu var acaba

C

chish

Misafir
şimdi sedoya baktım accont owner ı girerken soyadımda türkçe karaekter kullanmışım o harfi göstermiyor ama iban numaram doğru ne yapmam lasım para yatmadığı taktirde teşekkürler

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5